תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    http://www.wwe.com/inside/news/piperupdatevow

רודי פייפר,שנדבק לפני כמה חודשים בסרטן,רוצה להופיע בראו..למרות שהתוצאות של הבדיקה שלו יגיעו רק בעוד כמה חודשים,פייפר מרגיש טוב בימים אלו..הוא אפילו התחיל לצלם סרט בMTV..

יהיה ממש כיף לראות את פייפר,הבחור ממש גיבור..Respect Roddy

תביעו את דעתכם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    קודם כל, לא נדבקים בסרטן...
    חוץ מזה, הוא וריק פלייר כבר עשו את שלהם. אני מתקשה להאמין לקרב שבו מתאבק שמן ופצוע בן 60 מנצח איזה ערימת סטרואידים כמו רנדי אורטון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan
    קודם כל, לא נדבקים בסרטן...
    חוץ מזה, הוא וריק פלייר כבר עשו את שלהם. אני מתקשה להאמין לקרב שבו מתאבק שמן ופצוע בן 60 מנצח איזה ערימת סטרואידים כמו רנדי אורטון...
    אתה עובד עלי נכון? גם אני לא מת על פייפר אבל רנדי אורטון הוא ממש לא ערימה של סטרואידים!
    כריס מאסטרס לוקח סטרואידים ונראה לי שגם בטיסטה למרות שזה לא בטוח. אורטון הוא די שחיף הוא לא לוקח סטרואידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    צודק. כוונתי היתה להמחיש את העובדה שפייפר קשישא לא יכול לעמוד בפני מפלצות כאלה. פלא שהוא מצליח לנשום בכלל בסוף הקרב...

מחובבי אורטון הסליחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    מי אמר שהוא יחזור לראו כדי להתאבק?זה הדבר האחרון שאני רוצה שהוא ייעשה,תאמינו לי..
    הוא סתם יבוא יידבר חצי שעה,ויילך..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    שיחלים מהמחלה ויעזוב אותנו בשקט הוא ופלייר צריכיים כבר מזמן להיות בפנסיה ולהיכנס להיכל התהילה ולהציל קצת מהכבוד האבוד שלהם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan
    צודק. כוונתי היתה להמחיש את העובדה שפייפר קשישא לא יכול לעמוד בפני מפלצות כאלה. פלא שהוא מצליח לנשום בכלל בסוף הקרב...

מחובבי אורטון הסליחה
    אני לא מי יודע מ ה חובב של אורטון הקטע הוא שמפריע לי שאומרים שמישהו לוקח סטרואידים בזמן שהוא לא אבל שיהיה. אני מסכים עם רוב האנשים שהגיבו כאן. רודי ופלייר צריכים לפרוש.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Disturbed
    http://www.wwe.com/inside/news/piperupdatevow

רודי פייפר,שנדבק לפני כמה חודשים בסרטן,רוצה להופיע בראו..למרות שהתוצאות של הבדיקה שלו יגיעו רק בעוד כמה חודשים,פייפר מרגיש טוב בימים אלו..הוא אפילו התחיל לצלם סרט בMTV..

יהיה ממש כיף לראות את פייפר,הבחור ממש גיבור..Respect Roddy

תביעו את דעתכם..
    כודם כל אי אפשר להידברק בסרטן!
    אבל אני לא בתוח אים בכלל אוהבים אותו נגיד ברמה של ריק פלייר שאחשב לא מופיע הרבה וגם לא כל כך אוהבים את פלייר.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    כודם כל אי אפשר להידברק בסרטן!
    אבל אני לא בתוח אים בכלל אוהבים אותו נגיד ברמה של ריק פלייר שאחשב לא מופיע הרבה וגם לא כל כך אוהבים את פלייר.
    למה אתה חוזר על מה שכבר אמרו? קודם כל אי אפשר להדבק בסרטן! מה אתה תוכי או משהו.
    ויש לי חדשות בשבילך! מתים על פלייר! כל פעם שהוא נותן צ'ופ מסכן כל הקהל צועק WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
    ורודי הוא סופרסטאר ברמה יותר גבוהה משל פלייר והקהל מת עליו, אז אל תקבע דברים שאתה לא יודע! אני בופן אישי לא סובל את פלייר כי הוא נלחם כמו בחורה עם low blows ופייפר סתם שמן.
    אבל אנשים אחרים מתים עליו.
    שתף ב-Google+

הרשמה