תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    הנושא הזה זה כדי לראות היענות לרעיון לפתוח פה משחק פורום.
    המשחק נקרא "עיר הארורים". הוא מתרחש בעתיד הלא רחוק בעולם שבו הבעלים של חברה לייצור רובוטים עולה לשלטון ומחליט לפתור את בעיית העולם הגדולה ביותר, העוני, פשוט על ידי השמדה המונית.

במשחק השחקנים משחקים את הניצולים של ההשמדה, שברחו להתחבא בערים הישנות, שם הם בונים לעצמם חברה כוחנית שבה רק החזקים שורדים.
    ניתן לשחק בקבוצות גדולות המכונות כנופיות, או בקבוצות קטנות ואף ביחידים.
    הסיפור מתפתח תוך כדי מאבקי כוח בין כנופיות הארורים בעיר, התקדמות אישית של כל דמות, וכמובן הרדיפה הבלתי פוסקת על ידי רובוטי ההשמדה.

יצירת הדמויות במשחק משאירה חופש רב, וניתן ליצור כמעט כל דמות שרוצים.
    היצירה אומנם מתבססת על חלוקת נקודות, אבל את היכולות של הדמות שלכם אתם יכולים לבחור לפי הרקע שכתבתם לדמות שלכם (למשל אם כתבתם שהדמות שלכם הייתה רוצח שכיר לפי שניסו להשמיד אותה, אז היא תדע להשתמש ברובי צלפים).

אני אפרסם עוד מידע על המשחק אם תהיה מספיק היענות מצד משתתפים.
    חשוב לציין שלא אני יעביר את המשחק אלא השה"ם שלי, שכל המשחק הזה הוא רעיון שלו.
    ----------------------------------------------
    זה הסיפור כפי שהוא מסופר מפיו של נואל שאריון, ההיסטוריון האחרון:

שנת 2008- החברה האנושית משגשגת. במדינת קליפורניה שבארצות הברית, אמריקה, נולד אוליבר קנטווד.

2026- מדענים מגלים דרך להפוך סיבי פחמן לחומר בנייה רב-תחליטי וידידותי לסביבה. קצב התרחבות הערים משלש את עצמו, וכך גם קצב גדילת האוכלוסייה.

2030- מדענים מגלים כיצד להפוך מתכות לעל-מוליכות בטמפ' הסביבה. היכולות הטכנולוגיות של המין האנושי כמעט ומכפילות את עצמן עקב גילוי זה.
    בגיל 22, אוליבר קנטווד מסיים תואר שני בטכנולוגיה ותכנות בMIT. הוא ושני ידידיו פותחים חברת סתארט-אפ קטנה בשם 'קנטווד רובוטיקס'.

2035- בעולם, צפיפות האוכלוסין שוברת שיאים. הכלכלה העולמית מתחילה לאבד מיציבותה עקב התייבשות בארות נפט. סין פולשת לרוסיה ומכפילה את שטחה במלחמה שנמשכת חודש אחד. קנטווד רובוטיקס חושפת לעולם את הרובוט הכלל שימושי הראשון. הוא ניתן להתאמה לבצע כל עבודה, וחסכני בחשמל. אוליבר קנטווד נהיה מולטי מיליונר בן-לילה.

2038- קנטווד רובוטיקס משחררת את 'הדור השני' של הרובוטים. הם ידועים עכשיו כ'דרואידים', ולא דרושה הכשרה מיוחדת בכדי לתפעל אותם. כתוצאה, רבים ממעמד הפועלים מאבדים את מקום עבודתם לטובת הדרואידים של קנטווד.

2041- קנטווד רובוטיקס חושפת את הדור השלישי של הדרואידים. הם אוטומאטיים לחלוטין, מתאימים לכל עבודה שהיא, זולים לייצור, ופועלים על מקור אנרגיה חסכוני שדורש החלפה רק פעם בחמש שנות פעולה.
    הדרואידים החדשים ממלאים את רוב מקומות העבודה. חלקם אפילו זוכים במשרות ניהול. ביל גייטס מקפיא את עצמו. אוליבר קנטווד הוא האדם העשיר ביותר בעולם.

2043- בארות הנפט בעולם מתייבשות. קהילת העולם ממצה את מאגרי האנרגיה שלה בתוך חצי שנה. אוליבר קנטווד מוותר על זכויות הבלעדיות על הפטנט להפקת אנרגיה גרעינית נקייה שעליו פועלים הרובוטים שלו בתמורה למשרה פוליטית בכירה. רמות האבטלה והעוני בעולם מגיעות לשיאים חדשים.
    טכנולוגית הדרואידים נכנסת לדור הרביעי שלה.

2045- טכנולוגית הדרואידים מגיעה לדור החמישי. דרואידים מוכרים ככלי נשק קונבציאלים ומשולבים גם בצבאות העולם.

2047- רמת האבטלה עוברת את סף 80% האוכלוסייה. אצבע מואשמת מופנית אל קנטווד ותעשיית הרובוטים שלו, הגורמת לחוסר במקומות עבודה.
    קנטווד מבטל את האשמות, וחושף לראשונה את כוונתו לפתח תוכנית כלכלית שתפתור את בעיית העוני והאבטלה בעולם.

2048- קנטווד נבחר לנשיאות ארצות הברית. תעשיית הרובוטים נכנסת לדור השישי הנוכחי של הדרואידים. פרטים רבים על הדור הנוכחי חסויים עקב סיווגם של הרובוטים והדרואידים ככלי-נשק.

ה-6 ליוני, 2048- יום ההוצאה לפועל של תוכנית 'המלחמה בעוני' של קנטווד.
    אזרחי העולם מאמינים כי מדובר בתוכנית כלכלית שבמסגרתה תועבר כל האוכלוסייה שמתחת לרמה מסוימת שהוגדרה כ'קו העוני', לאזורים בלתי מיושבים על מנת להתחיל שם יישובים חדשים עם מקומות עבודה וכלכלה חדשה. במציאות, הדרואידים של קנטווד פשטו על כל המדינה. כל אדם שהוגדר כ'עני' חוסל באותו הלילה. הניצולים המועטים ברחו להסתתר בהריסות הערים הנטושות של תחילת המאה.
    איש אינו יודע מה מניין ההרוגים לאותו הלילה. איש אינו יודע כמה ניצולים ישנם.
    אוליבר קנטווד נשאר נשיא ארצות הברית. בפני השטח, נראה לעולם כאילו אכן נמצא פתרון בן-לילה לבעיית העוני והצפיפות.

2049- כיום- הניצולים התחילו ליצור חברות כאוטיות המבוססות על כוח והיררכיה בערים הישנות. כל העת, הרובוטים של קנטווד עדיין צדים אחר ניצולים. לכן אנו מתחבאים, כי העולם הפנה לנו עורף, נרדפים בכל אשר נלך,
    אנחנו הארורים.

Imulatos

נפתח פורום למשחק, ההרשמה החלה.
    פרטים, חוקים ושאר ירקות בפורום המשחק:
    http://www.ez-forum.net/forum/index....ityofthedamned

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נשמע מעניין. לכמה שחקנים, וכמה ארוך זה אמור להיות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אכן, נשמע מעניין מאד. אפשר לשחק כנופיה שלמה?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אתם יכולים לשחק כל אחד דמות אחת אבל אם כמה ממכם ירצו לשתף פעולה וליצור כנופיה הידד לכם. את גם יכולים לשחק בזוגות אם אתם רוצים. בקשר לכמה אנשים יהיו, כמה שיותר יותר טוב. אבל אם יהיו מעט מדי שחקנים המשחק לא יעבור טוב. אז בבקשה תנסו למשוך הנה כמה מחברכם מה פורומים האחרים ותזכו לשחק בעיר הארורים!

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    המנהל המניאק הזה גנב את הרעיון שלי לפתירת העוני/רעב בעולם!
    טוב,לא נורא.
    מתוך סקרנות:אפשר לשחק אחד מהכנופיה של זה שמנסה להרוג את כולם?או שהוא משתמש רק ברובוטים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    שנה? רמת טכנולוגיה?

משתתף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    נכתב במקור על ידי gdil13
    המנהל המניאק הזה גנב את הרעיון שלי לפתירת העוני/רעב בעולם!
    טוב,לא נורא.
    מתוך סקרנות:אפשר לשחק אחד מהכנופיה של זה שמנסה להרוג את כולם?או שהוא משתמש רק ברובוטים?
    אי אפשר לשחק את הצד של הרעים.
    הבחור הרע בעיקר משתמש ברובוטים או בשכירי חרב.
    אבל המשחק מאפשר חופש מאוד גדול ביצירה של הדמות שלכם. בפורום הקודם שניסינו להריץ אותו היה זוג ששיחק שני שדים מהגיהנום...כל עוד זה לא חורג מחוקי המשחק אתם יכולים ממש לשחק כל דבר.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    גם כן מוכן להשתתף
    כל כמה זמן נהיה צריכים לכתוב?
    למה אתה מתכוון בדיוק בשיטת הנקודות?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    המשחק מתרחש בעתיד (אם יהיו מספיק שחקנים תופיע היסטוריה מפורטת יותר של העולם משחק כולל שנים והכל.)
    בקשר לרמת הטכנולוגיה: מכיוון שאתם נמצאים למעשה בערים הנטושות של העתיד (מה שבימינו אלה הערים הגדולות: ניו-יורק, לוס-אנג'לס...) אין לכם יותר מידי אמצעים. הנשקים הם לרוב מיושנים יחסית לרמת הטכנולוגיה בעולם המשחק (אקדחים ורובים מימינו) אבל יש אפשרות להשיג גם נשקים עתידניים.
    בכל מקרה תחמושת היא מצרך נדיר, ולכן נשקים כגון סכינים ואפילו חרבות לא נדירים ב'עיר הארורים'.
    כרגע אנחנו מנסים לראות איזה רמת עניין מתעוררת פה, ואם יראה לנו שיש מספיק אנשים שמוכנים להשתתף אז נפתח את המשחק.
    המשחק מתנהל בצורה של מפגשים במסנג'ר כאשר כל מפגש הוא יום אחד בעיר הארורים.
    לאחר כל יום תסוכם ההתקדמות של כל דמות או כנופייה בדף משחק הראשי של הפורום.
    במקרה ויתרחש מפגש בין שתי קבוצות שחקנים (למשל מאבק בין כנופיות על טריטוריה) הקרב או המפגש יקבע מראש ויערך במסנג'ר.
    רוב המשחק הוא פתוח, ומתקדם לפי ההחלטות של כל שחקן מה הוא רוצה לעשות במשך היום, כאשר המטרה העיקרית היא להתחזק ולשרוד (לא תמיד בטוח שיהיה לכם מה לאכול בערב אתם יודעים...).
    כמו כן תתפתח גם עלילה שתחשף עם הזמן ולכל שחקן יש הזדמנות לקחת בה תפקיד אם הוא ייבחר בכך.

שיטת הנקודות: חלוקה של כמות נתונה מראש של נקודות למספר ערכי תכונה כדי לקבוע את היכולות הפיזיות והמנטליות של הדמות (כמו החלוקה לכוח, זריזות, חוסן, חכמה, תבונה, וכריזמה במו"ד)

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    עודכן. נוספה היסטוריה

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נשמע מעניין ביותר. מזכיר לי משחק שאני ניסיתי להריץ פעם. יש לך מערכת חוקים/משחק (שהכנת לבד אני מקווה) שאתה מתבסס עליה או שהכל מהראש?
    עם קצת יותר פרטים אני אשקול להשתתף.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    המשחק נשמע מעניין אבל מה קורה אם אתה מת?
    האם יש תרופות עתידניות שמחזירות לחיים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    נשמע מעניין אני גם רוצה להשתתף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    המערכת חוקים של המשחק מתבססת על שיטת D20, רק מפשטת אותה קצת.
    לא יהיה מצב של 'עלייה בדרגה' כמו במו"ד, אלא עם הזמן הדמויות יקבלו שיפורים בהתאם לפעולות שלהם (למשל דמות שגרה במוסך נטוש במשך זמן מסויים תלמד לאט לאט להשתמש בכלים המצויים שם, או דמות שתנהג הרבה ברכב תשפר את יכולת הנהיגה שלה). שיפורים ליכולות הפיזיות הבסיסיות יינתנו עם הזמן בצורה של נקודות נוספות שניתן לחלק.

באשר למוות, לא, אפילו בעתיד עדיין לא קיימת דרך להחזיר דמות לחיים, אם אתם מתים אתם יכולים ליצור דמות חדשה.
    לאחר שהמשחק יתחיל תגלו שהתקדמות הדמות שלכם תלויה מאוד במעשים והבחירות שלכם, ולא תמיד קשה לצבור כוח, ובאותה קלות, לאבד אותו. שום דבר לא נשאר קבוע בעיר הארורים, אתם צריכים ללמוד להסתגל.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    זה נראה מעניין מזמן לא הייתי שחקן....

אני משתתף...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    גם אני מעוניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    נפתח פורום למשחק.
    כל המידע החוקים וההרשמה מתבצעים שם.
    http://www.ez-forum.net/forum/index....ityofthedamned

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    ההרשמה בשיאה ואנשי קהילת ויגמס לא מראה נוכחות!. כנסו ותירשמו אלה שרצו.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אתה שם? אני כבר נרשמתי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    כמו כן גם אני נרשמתי.

נ.ב. עידנש לא היה מובן לי משהו בדמותך ותהיתי אם תוכל להסביר, קשה לי לראות אדם כזה שלמד וחי בחברה הגבוהה כל חייו מצליח להסתדר ברחובות ויותר מזה להצליח לברוח מהדרואידים. אם אתה מוכן לתת את הסיפור בריחה של הדמות זה יקל עלי מאוד לקבל אותה כחלק מהמצב.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הרשמה