תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    טוב, למרות שאני לא חובב עברית במיוחד במיוחד עברית-אנגלית אני אשאר אם זה. אז אני רועי ואני כאן לעזור לענות למי שרק חפץ בשאלות על דרוידים, על מנת לשפר את רמת הקהילה אני מקווה שבעיקבות זאת אנשים אחרים יעשו כמוני (Digital למשל יכול ללמד על פאלאדינים). בכל מקרה, רק כדי שלא יהיו פה אי הבנות, אני 'יוכיח' כי יש לי ניסיון ואני לא מדבר סתם, אני משחק דרויד בימי הבטא של המשחק, בימים שלא היה להם אפילו טאלנטס ועד היום, בסרבר שלי The maelstorm הייתי במשך בערך כשנה בגילדה המובילה באליאנס והייתי ידוע בתור הדרויד הטוב ביותר בסרבר משני הצדדים, גם מבחינת ציוד וגם בכישורים, והוכחתי את עצמי גם בPVP אפילו שפארל היה גרוע הייתי הבוס. אז עכשיו אני כאן ואני מציעה לכם את ניסיוני הרב עד כמה שאני יכול, וסליחה על הכתיבה המוזרה אני כותב את כל זה מפלאפון אני יתקן שאני יהיה בבית.

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אכן כן אחד השחקנים הטובים שאני מכיר. מבין יותר ממני למרות שהוא בצבא ואני לא o_O
    אני ישמח לחלק את הידע שלי כפלאדין מכל התפקידים, החל מ-Tank ל-Healing ול-DPS(מקום שלישי ב-Molten Core לפני הטלאי של הפלאדינים), תתחילו לירות שאלות

נראה לי שאני הפלאדין היחיד שהביס אותך יותר מכמה פעמים לא? 1shot reckoning ftw

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    אשקלון
    דיגיטל מה קורה....

קוראים לי משה אני חדש במשחק ויש לי פלאדין רמה 18 בנתיים...

אתה יכול לעזור לי בבחירת טלנט... אני עדיין לא בטוח מה טוב למה...

באימייל שלי:
    inbal-77@zahav.net.il

או יותר טוב אפילו באיסיקיו:
    45830465

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    או הכי טוב פה
    תראה ההמלצה שלי ומה שאני עושה כרגע עם הפלאדין החדש שלי, זה Retribution.
    תתחיל עם Benediction תמשיך עם Improved Judgement 2/2, Improved Seal of the Crusader 3/3, ואז תיקח Seal of Command 1/1, Conviction 5/5, Crusade 3/3, Pursuit of Justice 1/2, Two-Handed Weapon Specialization 3/3, Sanctity Aura 1/1, Pursuit of Justice 2/2, Vengeance 5/5, Sanctified Crusader 3/3, Repentance 1/1, Improved Sanctity aura 1/2, Fanaticism 5/5, Crusader Strike 1/1, Improved Sanctity aura 2/2.
    וזהו כרגע לעץ הזה.
    אחרי זה אני ממליץ ללכת על Protection:
    Improved Devtion Aura 5/5, Precision 3/3, Toughness 2/5, Improved Rightoues Fury 3/3, Toughness 5/5, Blessing of Kings.
    אחרי זה אפשר ללכת ל-Holy:
    Divine Strength(or Intellect) 5/5, Spiritual Focus 5/5.

בשביל הבילד הזה אתה צריך להיות רמה 70, וכרגע לפי דעתי זה הבילד הכי טוב שיש לDPS ו-Grinding/leveling
    אם יש לך שאלות נוספות אני ישמח, אפשר לפנות אלי לפרטי דרך האתר.

לינק לבילד השלם: http://www.wow-europe.com/en/info/ba...20033105031000

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    פשש עוד פלדין נכנס לזירה... ושמו יואב... (וכן הייתי שני ב molten core)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ואללה? מעניין מאוד. איך עשית את זה?

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    האמת שראיתי רמה 14 פאלאדין בפורום פה אורן ! בכל מקרה בטח לא היה לו The untamed blade ‎ למרות שרמה 14 מייס זה בן זונה

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    כן זה אחלה. הפטיש החדש סוס יש לאחד מהגילד של רן.
    Hammer of the Naaru

Binds when picked up

Two-Hand

Mace321 - 483 Damage

Speed 3.60(111.7 damage per second)

+23 Strength

+34 Stamina

+32 Intellect

Red Socket
    Red Socket
    Blue SocketSocket Bonus: +4 Intellect

Durability 120 / 120

Requires Level 70

Equip: Increases damage and
    healing done by magical spells and effects by up to 27.

שחכתי להוסיף שזה הפטיש שיש לדראני פלאדין בסרטון ההקדמה. bidding 1,000,000 dkp

הרשמה