http://www.gamechoiceawards.com/nominees.htm
הוכרזה רשימת המועמדים השנתית של הIGDA והGDC.
אוקאמי ואובליביון מובילים את המועמדיות עם 4 מועמדויות שונות כל אחד. גירס, ויוה פיניאטה ו-WIIספורטס אחריהם עם 3 מועמדויות כל אחד. יהיה מעניין.

Nominees

Audio
  • Company of Heroes (Relic Entertainment / THQ)
    - Crispin Hands, John Johnson, Jennifer Lewis, John Tennant
  • DEFCON: Everybody Dies (Introversion Software)
    - Alistair Lindsay, Michael Maidment
  • Guitar Hero II (Harmonix Music Systems / RedOctane)
    - Jeff Allen, Eric Brosius, Izzy Maxwell
  • Lara Croft Tomb Raider: Legend (Crystal Dynamics / Eidos Interactive)
    - Troels Folmann, Karl Gallagher, Mike Peaslee, Gregg Stephens
  • LocoRoco (Sony Computer Entertainment)
    - Kemmei Adachi, Tomonobu Kikuchi, Kouji Niikura, Nobuyuki Shimizu
Character Design
  • Final Fantasy XII (Square Enix)
    - Hideo Minaba, Hiroshi Minagawa, Akihiko Yoshida
  • LocoRoco (Sony Computer Entertainment)
    - Tsutomu Kouno, Keigo TsuchiyaŌkami (Clover Studio / Capcom Entertainment)- Mari Shimazaki, Sawaki Takeyasu, Kenichirou Yoshimura
  • Rayman Raving Rabbids (Ubisoft Montpellier Studio / Ubisoft Entertainment)
    - Michel Ancel, Charles Beirnaert, Hubert Chevillard, Florent Sacre
  • Viva Piñata (Rare / Microsoft Game Studios)
    - Ryan Stevenson
Game Design
  • Bully (Rockstar Vancouver / Rockstar Games)
    - Michael Skupa
  • Ōkami (Clover Studio / Capcom Entertainment)
    - Hideki Kamiya
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion (Bethesda Game Studios / 2K Games/Bethesda Softworks)
    - Todd Howard
  • Viva Piñata (Rare / Microsoft Game Studios)
    - Justin Cook, Gregg Mayles
  • Wii Sports (Nintendo)
    - Keizo Ohta, Takayuki Shimamura, Yoshiaki Yamashita
Technology
  • Company of Heroes (Relic Entertainment / THQ)
    - Drew Dunlop, Shelby Hubick, David Swinerd, Ian Thomson
  • Dead Rising (Capcom Entertainment)
    - Shinya Ikuta, Tomofumi Ishida, Yasuhide Sawada, Tomohiro Ueda
  • Gears of War (Epic Games / Microsoft Game Studios)
    - Michael Capps, Ray Davis, Tim Sweeney, Daniel Vogel
  • Rockstar Games presents Table Tennis (Rockstar San Diego / Rockstar Games)
    - Ted Carson, Eugene Foss, Wil Paredes, Steve Reed
  • Wii Sports (Nintendo)
    - Takuhiro Dohta, Takeshi Miyamoto, Keizo Ohta, Kenta Sato
Visual Arts
  • Final Fantasy XII (Square Enix)
    - Isamu Kamikokuryo, Hideo Minaba, Akihiko Yoshida
  • Gears of War (Epic Games / Microsoft Game Studios)
    - Jerry O'Flaherty, Chris Perna
  • Ōkami (Clover Studio / Capcom Entertainment)
    - Naoki Katakai, Kenichirou Yoshimura
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion (Bethesda Game Studios / 2K Games/Bethesda Softworks)
    - Matthew Carofano, Christiane Meister, Istvan Pely
  • Viva Piñata (Rare / Microsoft Game Studios)
    - Ed Bryan, Ryan Stevenson
Writing
  • Bully (Rockstar Vancouver / Rockstar Games)
    - Dan Houser, Jacob Krarup
  • Dreamfall: The Longest Journey (Funcom / Aspyr Media)
    - Dag Scheve, Ragnar Tørnquist
  • Sam & Max Episode 1: Culture Shock (Telltale Games / GameTap)
    - Brendan Ferguson, Dave Grossman, Steve Purcell
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion (Bethesda Game Studios / 2K Games/Bethesda Softworks)
    - Ken Rolston
  • The Legend of Zelda: Twilight Princess (Nintendo EAD / Nintendo)
    - Kyogoku Aya, Nate Bihldorff, Mitsuhiro Takano
Best Game
  • Gears of War (Epic Games / Microsoft Game Studios)
    - Cliff Bleszinski, Michael Capps, Rod Fergusson
  • Ōkami (Clover Studio / Capcom Entertainment)
    - Atsushi Inaba, Hideki Kamiya
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion (Bethesda Game Studios / 2K Games/Bethesda Softworks)
    - Todd Howard
  • The Legend of Zelda: Twilight Princess (Nintendo EAD / Nintendo)
    - Eiji Aonuma, Satoru Iwata, Shigeru Miyamoto
  • Wii Sports (Nintendo)
    - Satoru Iwata, Shigeru Miyamoto, Keizo Ohta, Takayuki Shimamura, Yoshiaki Yamashita
New Studio
  • Gastronaut Studios (Small Arms)
    - Jacob Van Wingen, Don Wurster
  • Iron Lore Entertainment (Titan Quest)
    - Paul Chieffo, Jeff Goodsill, Brian Sullivan
  • Naked Sky Entertainment (RoboBlitz)
    - Joshua Glazer, Tian Mu, Sam Thibault
  • Ready At Dawn Studios (Daxter)
    - Didier Malenfant, Andrea Pessino, Ru Weerasuriya
  • Wadjet Eye Games (The Shiva)
    - Chris Femo, Dave Gilbert, Peter Gresser, Ian Schlaepfer