תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני מזועזע! פעם ראשונה שאני פוגש את הדמות הזאת וכבר אני מתחיל להבין למה אנשים שונאים אותו כל כך... ככה בלי בושה לנסות למכור לי Gameboy שתי דקות אחרי שאני משחרר אותו מהכלא? וכל הסיפור אחרי שאיזה goomba ניסה למכור לי את Fire Emblem אתמול ב-Paper Mario?!

זה לא פלא שחברות צד שלישי מפחדות להוציא משחקים על קונסולות של נינטנדו עם פרסום עצמי חסר כל בושה שכזה. (*רץ להזמין Fire Emblem מהקנדים!*)

ובאשר לכל הסיפור הזה של הקישוריות בין ה-Gameboy ל-Gamecube... אפשר לחקות את זה עם DS Lite? זה בכלל אפשרי עם Gameboy מול ה-Wii? בקיצור - Wind Waker + Wii + DS... יש על מה לדבר? ואם לא אז יש טעם להשקיע כספים בקישוריות הזאת? במבט לאחור על כל המשחקים שתמכו בזה (פרוזן ציין גם משהו עם Metroid Prime), יש טעם?

ולמען הסר ספק - אני חולה על Wind Waker. האמת שבינתיים אני לא מוצא סיבה לומר שהוא פחות טוב מ-Twilight Princess, אם כי לא שיחקתי יותר מידי ב-Wind Waker... אבל נכון לעכשיו אני מוקסם. וגם משום מה העולם מרגיש הרבה יותר חי מאשר העולם ב-Twilight Princess.

*מצטער שאני פותח הרבה דיונים על נינטנדו בזמן האחרון, אני מבטיח לחזור לריב עם רונן על שטויות בעתיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הקישוריות ב-TWW דיי מיותרת (מפות ומילוי כל הלבבות בלחיצת כפתור או משהו כזה), ובמילא ממש לא נראה לי שזה אפשרי עם ווי או DS, ובטח שלא ביחד. המשחק היחיד ששווה את זה הוא Zelda: Four Swords Adventures, אבל בתנאי שיש לך עוד אנשים לשחק איתם.

ולי לא הייתה ממש בעיה עם טינגל, לא יודע על מה כל המהומה X:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    בקר אותו באי שלו, ואז תראה מה בדיוק הבעיה עם סוחר העבדים הקריפי הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בטוח אפשרית הקישוריות של הWII וה-DS כי יש את זה בפוקימון החדש.
    אבל עד היום היו רק קישורים גימיקייים כמו במטרויד פריים שהיית יכול לשחק עם החליפת ZERO בפריים אם היית גומר את פיוז'ן על הגיימבוי. לא משהו מרטיט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בDS אין את הLink Port של הGBA, אז אין את אפשרות החיבור לקיוב. (יש אפשרות אלחוטית עם הWii, אבל זה רק למשחקי DS ו Wii)
    נראה לי שלחבר GBA לWii יעבוד, הWii תומך בכמעט כל דבר שהיה לקיוב.
    ובאמת אין הרבה משחקים שעושים שימוש טוב בחיבור הזה, רובם הם בשביל Unlockables...
    ומה שיש בPrime1 עם Fusion פותח לך את Metroid1 בתוך פריים ואת הFusion Suit בתוך פריים (סתם סקין)

לא שווה להשקיע בזה כסף, אבל אם כבר יש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אני מזועזע! פעם ראשונה שאני פוגש את הדמות הזאת וכבר אני מתחיל להבין למה אנשים שונאים אותו כל כך... ככה בלי בושה לנסות למכור לי Gameboy שתי דקות אחרי שאני משחרר אותו מהכלא?
    תגיד תודה שהוא לא ניסה לעשות אותך מאחור, לפעמים הוא עושה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מצטער שאני פותח הרבה דיונים על נינטנדו בזמן האחרון, אני מבטיח לחזור לריב עם רונן על שטויות בעתיד.
    כן, כבר חששתי שאתה מתחיל להיות משעמם...
    שתף ב-Google+

הרשמה