תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    שבע וחצי בערב. אחרי ציד מוצלח של חדר מלון שישכן אותי בכנס בסן-דיאגו בקיץ, החלטתי לחגוג עם קצת X360. הקונסולה לא הודלקה כבר מספר ימים עקב חוסר זמן משווע. אבל אין כמו אירועים משמחים בשביל להתקדם עוד קצת בג'ייד אמפייר.

הדלקתי את הקונסולה, שהבהבה לי שיש לי שתי הודעות חדשות. סבבה. שני אנשים רוצים להיות חברים שלי. כיף גדול, באתי לאשר אחד מהם ו... הופסל'ה. הקונסולה קפאה במקום. לא משנה על מה לחצתי, אין תגובה. נו טוב. ריסט. נשארה הודעה אחת של הבחור השני שרצה שאאשר אותו. יאללה, נאשר. עוד פעם.

כאן כבר התחלתי להלחץ. לא חסרים סיפורי אימה על קונסולות שהחלו להתקע והגיעו למצב של טבעת המוות. עוד ריסט. עוד הודעה חדשה. הפעם מישהו רוצה לשחק איתי גירז. נשחק? לא, לא, בא לי דווקא ג'ייד. עמדתי על "סרב להזמנה", לחצתי על 'שלח' ו... שוב תקוע.

בלחץ לא קטן עשיתי עוד ריסט. הפעם לא הלכתי לכיוון ההודעות. ישר הכנסתי דיסק משחק לקונסולה. Burnout Revenge. חצי שעה של מירוצים מהירים והקונסולה רצה כמו בובה. סיימתי בעוד שעה של ג'ייד אמפייר, שגם לא עשה בעיות מיוחדות. נרגעתי.

אבל מה לעזאזל קרה שם? שלוש תקיעות רצופות בדאשבורד לבדו? זה הזוי לגמרי. ההסבר היחיד שאני יכול למצוא הוא שהאינטרנט שלי עבד על מלוא רוחב הפס שלו (הוריד ב250 קב"ש, העלה ב12 קב"ש) - מה שאומר שפעולות אינטרנטיות נוספות מתבצעות ממש ממש לאט. אולי זה תקע את המכשיר איכשהו? הוא פשוט חיכה לתגובה מהשרת של מייקרוסופט שלא הגיעה?

כך או כך, אני מחזיק אצבעות שזה היה באג בודד ולא התחלה של מגיפה שלמה. לג'ייד אמפייר שלום.

א
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    לפחות אני לא היחיד עם הבעיה המוזרה הזאת.
    גם אצלי, כאשר האינטרנט זוחל לפעמים (אני בודק את זה לפי מהירות ההורדה באקסבוקס)
    פעיליות סטנדרטיות כמו קריאת הודעות, פרופילים, שליחת הודעות וכו' תוקעות (בדרך כלל זה משתחרר אחרי כמה זמן) את הקונסולה...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי EagleX
    לפחות אני לא היחיד עם הבעיה המוזרה הזאת.
    גם אצלי, כאשר האינטרנט זוחל לפעמים (אני בודק את זה לפי מהירות ההורדה באקסבוקס)
    פעיליות סטנדרטיות כמו קריאת הודעות, פרופילים, שליחת הודעות וכו' תוקעות (בדרך כלל זה משתחרר אחרי כמה זמן) את הקונסולה...
    כנראה שבאמת הייתי צריך לחכות וזה היה עובר לבד. כשניסיתי עכשיו גם הייתה לי 'מיני תקיעה' שכזאת שחלפה לבדה אחרי 10 שניות. מצד שני, כשהאינטרנט באמת זחל חיכיתי חצי דקה ויותר וזה לא זז. מערכת מטופשת משהו, אם היא לא מודיעה אוטו' אחרי 20-30 שניות הודעת timed out, או לפחות נותנת אפשרות לנטוש קריאת הודעה באמצע.

שוין.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני לא מאמין שזה קשור לאינטרנט. התקיעות האלה במהלך כל מה שקשור להודעות או פרופילים זה משהו שקורה לי מידי פעם כבר כמה חודשים, גם כשהתעבורה חוגגת וגם כשהתעבורה רגועה. אין לי מושג מה גורם לזה אבל זאת הבעיה היחידה שלי עם המכשיר (*טפו, טפו, טפו*) אז אני לא בלחץ יותר מידי.

מי יודע, אולי כשיתחיל ייבוא מסודר של הקונסולה לארץ נוכל לקבל שירות תיקונים שיעזור לנו עם הבעיות הקלות האלה... בתקווה שהמכשירים יחזיקו מעמד עד אז...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם הבעיה קיימת רק כאשר מנסים לשלוח משהו ברשת, אז כנראה זו בעיה באינטרנט. גם אם אתם לא מורידים ומעלים במלוא רוחב הפס. לכו תדעו מה קורה בקצה השני אצל מי שמולכם או מה בכלל קורה בדרך שבינכם לבין השרת.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אם הבעיה קיימת רק כאשר מנסים לשלוח משהו ברשת, אז כנראה זו בעיה באינטרנט. גם אם אתם לא מורידים ומעלים במלוא רוחב הפס. לכו תדעו מה קורה בקצה השני אצל מי שמולכם או מה בכלל קורה בדרך שבינכם לבין השרת.
    כן, אבל קשה להאמין שמכשיר קופא כשיש בעיות בתקשורת... לפחות אתה מצפה שמיקרוסופט, שלא חדשה בתחום התקשורת, מסוגלת להתמודד עם בעיות פשוטות שכאלה בלי שכל המכשיר ייקרוס. בסך הכל Messenger יודע להודיע לי על הבעיות שלו להתחבר (כל שני וחמישי) בלי שאני אאלץ להוציא את הכבל של החשמל מהמחשב.

אבל אולי אני אנסה לשים את ה-360 ב-DMZ ונראה אם זה עוזר במשהו...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    קרה לי כבר שגלשתי לי בLIVE ואז המכשיר קפא לאיזה 30 שניות עד שהעמוד עלה. נבהלתי קצת אבל זה פשוט בגלל המהירות של הרשת אני משער (Damn you הורדת עונה 6 של 24!).
    לי דווקא יש בעיה אמיתית, פעם באיזה 20 פעמים שאני מעלה משחקים הוא כותב לי "DISK ERROR" אבל כשאני מכניס ומוציא את הדיסק או עושה RESTART זה פותר את הבעיה.
    הזוי, טיפה מרגיז אבל בעיה מינורית למדי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    כן, אבל קשה להאמין שמכשיר קופא כשיש בעיות בתקשורת... לפחות אתה מצפה שמיקרוסופט, שלא חדשה בתחום התקשורת, מסוגלת להתמודד עם בעיות פשוטות שכאלה בלי שכל המכשיר ייקרוס. בסך הכל Messenger יודע להודיע לי על הבעיות שלו להתחבר (כל שני וחמישי) בלי שאני אאלץ להוציא את הכבל של החשמל מהמחשב.

אבל אולי אני אנסה לשים את ה-360 ב-DMZ ונראה אם זה עוזר במשהו...
    אם תכננו את זה בצורה סינכרונית ולא חשבו על זה מראש, אז יש סיכוי שהמכשיר יקפא כי הוא מחכה לתגובה. אני יודע שזה מוזר כי בד"כ מתכננים דברים כאלו מראש, אבל לך תדע

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    אמא תקראי לאבא :sad1:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    קרה לי כבר שגלשתי לי בLIVE ואז המכשיר קפא לאיזה 30 שניות עד שהעמוד עלה. נבהלתי קצת אבל זה פשוט בגלל המהירות של הרשת אני משער (Damn you הורדת עונה 6 של 24!).
    לי דווקא יש בעיה אמיתית, פעם באיזה 20 פעמים שאני מעלה משחקים הוא כותב לי "DISK ERROR" אבל כשאני מכניס ומוציא את הדיסק או עושה RESTART זה פותר את הבעיה.
    הזוי, טיפה מרגיז אבל בעיה מינורית למדי.
    גם לי הוא עף פעם על DISK ERROR, אבל זה היה רק חד פעמי.

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עריכת מנהל:
    בבקשה לא להציף את הפורום שלנו בפרסומות, אתה דוחף נושאים מחוץ לעמוד הראשי לטובת נושאים ישנים ומתים.
    השארתי הודעה אחת משלל ההודעות שלך בשביל אנשים שבאמת צריכים תיקון לטבעת המוות יוכלו להשתמש בה.
    אתה יכול לפרסם את עצמך בכיף בת'רד קניות/מכירות שלנו.
    תודה

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    גם לי זה קורה מספיק פעמים.
    יכול להיות שזאת בעיה לפני העידכון של הDashboard.

הרשמה