תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    SUPERHAXX aka 1337 חוזרים :>
    רוסטר:
    pliss sensy giz yid athlon LION ranje
    #1337ERZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    מאחל לכם בהצלחה, ומי ייתן ותייצגו את ישראל בכבוד במפעלים האירופאים השונים, בהצלחה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    בהצלחה חברה אני רוצה לראות מאבק על האליפות של המדינה (לא שזה משהו גדול )אבל בכל זאתesr קבוצה עם כבוד רב !
    סתקלו פה למטה בפרסומת...
    גיז הפרסומת להסרת שיער בליזר במיוחד בשבילך !
    לך על זה
    <3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    פששש הרכב יפה מאוד....סוף סוף מתחרה מאוד טוב בארץ :] בהצלחה חברים .
    וד"א מה תעשו במרץ שאריה מתגייס ? אני מקווה שלא עוד קלאן של שבועיים כי יש לכם הרכב שיכול להצליח בגדול ,שחקנים מעולים אנשים מעולים והכי חשוב חברים טובים.
    קיצור בהצלחה חברים :] מקווה לראות אותכם בטופ בדיוק כמו השמות שלכם:]
    וד"א 1337 פיייייייייייייייייייייייי ONPILLS פחחחחחחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    בוא נתחיל עם בהצלחה לכם מקווה שתחזיקו מעמד ולא תתפרקו מהר יש לכם אחלה הרכב ולאריק כפרע אתה לא יכול לדבר על הבגרות של רזי ועוד כמה אנשים שיש לך תגובות כאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אשכרה ... ואריק בקשר לאריה אנחנו יודעים הכל וחשבנו על הכל כבר , זה לא שזה בא בפתאומיות .
    ידענו שקוסטה יהיה בצבא וחיכינו שהוא יסדר ויבדוק שם הכל כדי להפתח ובקשר לאריה אנחנו גם יודעים שהוא מתגייס ב28.3 והקלאן ישאר גם אחרי הגיוס שלו , יהיה רייפל אחר במקומו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי asshole
    בוא נתחיל עם בהצלחה לכם מקווה שתחזיקו מעמד ולא תתפרקו מהר יש לכם אחלה הרכב ולאריק כפרע אתה לא יכול לדבר על הבגרות של רזי ועוד כמה אנשים שיש לך תגובות כאלה
    מקס אני אפילו לא יגיב לך ....אני מספיק בוגר כדי לא לפתוח איתך ועם הקלאן של מריבה גם פה :]
    פשוט לא בכבוד שלי או ברמה שלי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי Arik
    מקס אני אפילו לא יגיב לך ....אני מספיק בוגר כדי לא לפתוח איתך ועם הקלאן של מריבה גם פה :]
    פשוט לא בכבוד שלי או ברמה שלי ?
    אריק אתה יודע שאני לא בא לריב איתך פשוט אני לא מבין את התגובות שלך לפעמים וגם עם יש אנשים בקלאן שלי שמבאים לך עצבים אני לא חושב שאתה צריך להגיב ככה ובכלל תתעלם מהתגובות שלהם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אממממ מקסים ... בוא נגיד ככה . אתה ראית מה היה עם רזי בדילייט , ילד חמוד אבל לא בוגר מספיק. בקשר לזה שנתפרק ... אני לא יודע מתי נתפרק אבל אחריכם זה בטוח יהיה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי giz
    אממממ מקסים ... בוא נגיד ככה . אתה ראית מה היה עם רזי בדילייט , ילד חמוד אבל לא בוגר מספיק. בקשר לזה שנתפרק ... אני לא יודע מתי נתפרק אבל אחריכם זה בטוח יהיה .
    תשמע דור אין לנו מה להתווכח פה בפורם הזמן יגיד את שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    קיצור בואו נסגור את הדיון על הקלאנים שלנו ונפסיק לריב על רמות ובלהבלה...כמו שמקס אמר הזמן יראה את שלו .
    שתקו ופשט תאחלו בהצלחה ל 1337 !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    בהצלחה רוסטר טוב
    נקווה שנראה אותכם פעילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי asshole
    תשמע דור אין לנו מה להתווכח פה בפורם הזמן יגיד עד שלו
    לדעתי הדבר היחיד שיגיד את שלו יהיה הקרב.

טורניר הטוב מ-3 בין שלושת הקבוצות המובילות בארץ עם ETTV ורדיו ותאמינו לי שלא יישאר כל ספק מי תיהיה הכי טובה בארץ :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לפי המצב בארץ רק ניתן לקבוע עם יהיה לאן -.-
    בהצלחה מקווה שתהיו פעילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    באר-שבע
    כרגיל.. רוסטר מעולה נראה טוב ומלא פוטנציאל...
    אבל נראה כמו 2 שבועות חודש mAx בגלל כל הירדנים והאגו whores למיניהם..
    נקווה שאני טועה..
    בהצלחה
    why drink and cry when u can smoke and fly?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    לדעתי הדבר היחיד שיגיד את שלו יהיה הקרב.

טורניר הטוב מ-3 בין שלושת הקבוצות המובילות בארץ עם ETTV ורדיו ותאמינו לי שלא יישאר כל ספק מי תיהיה הכי טובה בארץ :}
    תראה בני עם כל הכבוד,סתום ת'פה שך.
    רק אתם והקהילה המזדיינת הזאת גורמים לריבים בין הקלאנים השונים,אנחנו בחיים לא אמרנו שאנחנו יותר טובים מeSr , 1337 , היה משחק ראווה , וטוב שהיה.
    רק אתם פותחים ת'פה ומזיינים בשכל "הם יותר טובים יש להם הרכב " בלהבלהבלהלה סעמק ארס סתמו ת'פה ותנו לזמן לעשות את שלו במקום לפתח פה ריבים שיפרקו את הקלאנים.
    eSr^Arikushhhhh : פרסומת לציטים
    eSr^Arikushhhhh : אתה רואה את דור מגיע עם דיסק שכתוב עליו
    NETCODER eSr^Arikushhhhh
    eSr^Arikushhhhh : ואומר
    eSr^Arikushhhhh : כי אתה תרגיש יותר בטוח אם יהיה לך אחד כזה בבית
    eSr^Arikushhhhh : ואז אתה רואה משהו אוכל טריפל
    eSr^Arikushhhhh : ואת השכנה היפה שלי
    eSr^Arikushhhhh : מעבר לקיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואי הרכב בן זונה
    שיהיה לכם בהצלחה
    תביאו כבוד לישראל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    איזה הרכב יאוואראדיקה...
    בהצלחה ותחזיקו מעמד!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי montage
    תראה בני עם כל הכבוד,סתום ת'פה שך.
    רק אתם והקהילה המזדיינת הזאת גורמים לריבים בין הקלאנים השונים,אנחנו בחיים לא אמרנו שאנחנו יותר טובים מeSr , 1337 , היה משחק ראווה , וטוב שהיה.
    רק אתם פותחים ת'פה ומזיינים בשכל "הם יותר טובים יש להם הרכב " בלהבלהבלהלה סעמק ארס סתמו ת'פה ותנו לזמן לעשות את שלו במקום לפתח פה ריבים שיפרקו את הקלאנים.
    את האמת, אתה צודק ואני מצטער אם זה נשמע מחמם מה שאמרתי פה. אתה צודק שלא אמרתם שום דבר על עליונות שלכם על eSr/SHXX ואני מצטער שהדברים שלי נשמעו בצורה אחרת.

התכוונתי שאם כבר יש יריבות הדדית בין שלושת הקלאנים הכי טובים בארץ כרגע, למה לא לנסות להרים טורניר שייקבע את הסדר בארץ? לא אמרתי שמישהו כאן יותר טוב ממישהו כאן ואני ניסיתי לאמר שכדאי להרים טורניר ראווה, גם בשביל הסדר של הקלאנים בארץ וגם ראווה שיהיה משהו לראות ולשדר :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    את האמת, אתה צודק ואני מצטער אם זה נשמע מחמם מה שאמרתי פה. אתה צודק שלא אמרתם שום דבר על עליונות שלכם על eSr/SHXX ואני מצטער שהדברים שלי נשמעו בצורה אחרת.

התכוונתי שאם כבר יש יריבות הדדית בין שלושת הקלאנים הכי טובים בארץ כרגע, למה לא לנסות להרים טורניר שייקבע את הסדר בארץ? לא אמרתי שמישהו כאן יותר טוב ממישהו כאן ואני ניסיתי לאמר שכדאי להרים טורניר ראווה, גם בשביל הסדר של הקלאנים בארץ וגם ראווה שיהיה משהו לראות ולשדר :}
    אני לא מבין על איזה ריבים אתה מדבר ? אנחנו ו 1337 מסתדרים בסדר גמור ואף פעם לא היה בנינו שום ריב ותאמין לי שגם לא יהיה :] אז ככה שתפסיק להגיד שיש ריבים בין שלושת הקלאנים ושטויות בסגנון,אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז פשוט על תדבר .וד"א לא יתקיים שום טורניר בנינו ושום דבר, יש סיבות שאני לא רוצה לפרט פה כדי לא להתחיל מריבה נוספת עם ONPILLS . אז ככה שתפסיקו לצפות למשחקי רמה פה.
    שתף ב-Google+

הרשמה