תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אלוהה.
    לנוכח הדממה האופפת את המערכת שלנו, רציתי לברר האם יש צפי כלשהו לכתבות ו\או ביקורות גם לאנשים שלא מקבלים שכר גלובאלי מאינטרנט זהב ושה-PSP אינו בבעלותם?
    האם צריך להתרגל למצב הנוכחי או שמתוכנן שינוי שיכניס גם אנשים אחרים ל"עניינים"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ביקורות אין כי לא מגיעים משחקים.
    לגבי כתבות אחרות - אם תגיע עם רעיון מעניין לכתבה אני אשמח מאוד.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    על ההבדלים בין pro evoltion soccer לפיפא, ולמה יותר אנשים בישראל מעדיפים את פיפא על גבי pes למרות היותו משחק יותר טוב........

על תופעת משחקי הצד מסדרת GTA שיוצאים אך ורק לקונסולות כתרגיל שיווקי... (אני מוכן לכתוב אחד כזה!!!) ומדוע כל משחקי המרכז של GTA תמיד יוצאים קודם לקונסולות וכשרוקסטאר נשאלת לגבי המחשב האישי היא דואגת לשתוק...

על טריקים שיווקיים של משתמשים בebay, הדוגמא הנפוצה ביותר היא על הרמאי שמכר פלייסטיישן 3 ב-700 דולר, והתברר שהוא מכר 3 קונסולות של פלייסטיישן אחד....

מדוע רוב השחקנים בישראל מעדיפים את ה-PS על הקונסולות האחרות...מסובכות מדי? לא מוכרות? אין מודעות?

מה היא משמעות האות V במילה-Vgames!

אפשר בכלליות לכתוב על חברות יצרני משחקי המחשב המוכרות, איך כל אחת התפתחה עם השנים, מה הוא המשחק המוכר ביותר של כל חברה? וכו'

מקווה שעזרתי! :smiling:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    טוב, אחרי שכתבתי כתבה אני חייב להודות שזכרונות טובים הציפו אותי. יש עוד דברים בקנה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מקווה לקבל את Supreme Commander לביקורת ביום רביעי
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    תרשום אותו עלי!!! אני כבר מפנה מקום בכונן הקשיח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ראה הוזהרת מראש: כמה ימים לפני הגשת הביקורת תתבקש להגיש תסריט לכתבת וידאו בהיקף של 250 מילה, וכן תצטרך להקליט קטעים מתוך המשחק על מנת לשלב אותם בביקורת הוידאו.
    קריינות לכתבה - אופציונלי
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אין ספק שמה שכתבת כאן מהווה סינית בשבילי! תצטרך להסביר לי את זה בקולך הערב, בטלפון. אבל קודם שיגיע המשחק. אני מת להתנסות בקמפיין!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה