תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    בואו נבהיר משהו פעם אחת ולתמיד:

מיני הוא נשק כמו כל נשק אחר.

זכותו של בן אדם לשחק רציני ולתזמן דברים גם כשהשאר משחקים "סתם לכיף".

לברוח מקרב פנים אל פנים זו טקטיקה לגיטימית ולעתים המפתח לניצחון. "ברח היום בשביל להילחם מחר". לדעת לבחור את הקרבות שלך זה גם סקיל.

שימוש בכל דבר במשחק, שחוקי להשתמש בו או לעשות אותו, ושאין חוק מפורש נגדו (כמו SPEED בCTF), הוא הוגן לחלוטין.

אין דבר כזה משחק מלוכלך. יש רק מנצחים ומפסידים.

אין חוקים במלחמת קיום מעבר לחוקי הפיזיקה (או במקרה שלנו חוקי המשחק + המנוע).

כל מי שחושב אחרת - זו דעתו וזכותו לשמור עליה, אבל אותי לא מעניין מה האחרים חושבים לגבי ליימריות.

אם אני אחשוב למשל שלהרוג עם LG זה ליים, כולם ישימו ז' (זאת רק אות אבישי - איזה מוח מלוכלך יש לך) וימשיכו להרוג אותי עם LG. חלק אפילו יעשו דווקא וישתמשו בו יותר. עכשיו תשימו במקום המילה LG מיני או כל דבר אחר, ותבינו את העמדה שלי.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אני כבר הפסקתי להגיב ל
    "ma mini"
    "fs"
    nab nub
    וכל אלה...

תנסה שיטה קטלנית - תקטין את הכתב ל 0, ממש שלא יראו אותו ככה תשחק רק כדי לשחק ולא
    כדיי להתווכח או משהו כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עזוב אותך ma mini... nub
    כיום אומרים "ya sounder fs"

(המבין יבין )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נשבע לך אני רציתי לפתוח דיון בדיוק אותו דבר יגנב!

ד"א יש חוק נגד ספיד בשרת של טומי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אסור ספיד ב ctf
    חוקים בכל העולם
    רק אצלנו אתם רוצים שונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    יודע מה מיקי, סבבה.
    אז למה לא לעשות שאי אפשר לעשות ספיד וזהו?
    הריי אתה לא אומר לבן אדם לקחת נשק כל פרק זמן, אלא אתה עושה Weapon stay off
    קיצר, אין לי בעיה עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תשחק איך שבא לך יאידיוט

אבל זכותי לבוא אליך בטענות שאתה משחק מגעיל באותה מידה.

אני בא להתפרק אחרי 8 שעות בבית ספר ואני צריך לשחק נגד שחקן שמתזמן אמפים ומשחק רק עם מיניגן כשאני אפילו לא מנסה? נכון, זכותך, אבל לדעתי זה מגעיל וזכותי להגיד לך שאתה שחקן מגעיל, וכן זה גם Lame לדעתי, כשהנשק היחיד שאתה משתמש בו במשחק שלם זה רק מיניגן מיניגן ועוד מיניגן.

לא Lame ולא נעליים, בוא נגיד שיכולת איימינג עם מיניגן דורשת הרבה יותר מאשר יכולת איימינג עם LG, אבל זה בכל זאת מגעיל שאתה רואה שאתה משחק בסטלה של החיים ומי שממולך משחק כאילו הוא בגמר של WCG, זה פשוט לא כיף בשבילי ועובדה שיצאתי, אבל שיבושם לך בדרך המשחק המגעילה שלך, תמשיך ככה!

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    לא הוא אמר שספיד בCTF זה חוק ידוע...

או שלא הבנתי כמו שצריך :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    לא דיסקורד...

אם אנחנו 3 במשחק... ואתה מרסס במיני כמו איזה CSER זה לאיים...

זה כמו שמישו כותב באף אחד הורג אותו... זה כבר מובן מאילו, אבל עכשיו אתה מזכיר לי את סיסי..
    "אני משחק כמו שאני רוצה, ואתה לא יכול עליי אם שיחקתי בשיטת משחק שלי" שזה קאמפ ומיני

או במילים אחרות... אתה יכול להשתמש במה שבא לך... אבל יש כזה דבר שנקרא אתיקה, (למשל במשחק LMS כשאתה דופק בי LG.. ומרסס מיני כמו משוגע רק בשביל פראג...
    מילא אם היה לי 10 חיים... אבל 30? אני יכול לשחק משחק שלם ככה ולנצח בלי למות אף פעם, אני לא עושה את זה כי זה ליים.. אני משחק בשביל פראגים יפים ולא בשביל "לנצח את ווישי או אקסטז".

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    ועוד משהו את הנאומים והמשפטים שאתה מצטט מאלוהים יודע איפה אתה יכול לשמור לעצמך, ללמד אותי על יוטי ומה עושים ומה לא אתה ממש לא יכול, רק שתבין שאני לא חייב לקבל את זה שאתה משחק מגעיל למרות שיש לך לגיטימציה לשחק עם כל נשק שקיים במשחק, בשעה אחרת אולי הייתי משחק רבע רציני ואז תאמין לי שאפילו את האפשרות להשתמש במיני לא הייתה לך, אבל בטידיאם 2על1 שהמשחק כבר גמור מזמן מבחינת תוצאה לטובתי אין לי ממש כוח לשמש ברווז במטווח של איזה משהו שמתזמן את כל המפה ואת האמפ ומשחק רק עם מיניגן כאילו הוא בגמר WCG ומתעלם מכך ששני השחקנים האחרים משחקים בסטלה של החיים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    walla ztodek mini ze helek mehamishak lo hayu mamzihim mini im lo hayu rozim sheyishtamshu bo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    נשבע לך אני רציתי לפתוח דיון בדיוק אותו דבר יגנב!

ד"א יש חוק נגד ספיד בשרת של טומי.
    נו אני יודע... בגלל זה נתתי את זה בתור דוגמא לחוק שאסור במפורש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי chaosNEVERdies
    אסור ספיד ב ctf
    חוקים בכל העולם
    רק אצלנו אתם רוצים שונה
    כנראה לא כתבתי ברור בהודעה הראשית... התכוונתי לתת את האיסור לSPEED בתור דוגמא לחוקים ברורים שלא כלולים במשחק עצמו אלא נובעים מהשחקנים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    תשחק איך שבא לך יאידיוט

אבל זכותי לבוא אליך בטענות שאתה משחק מגעיל באותה מידה.

אני בא להתפרק אחרי 8 שעות בבית ספר ואני צריך לשחק נגד שחקן שמתזמן אמפים ומשחק רק עם מיניגן כשאני אפילו לא מנסה? נכון, זכותך, אבל לדעתי זה מגעיל וזכותי להגיד לך שאתה שחקן מגעיל, וכן זה גם Lame לדעתי, כשהנשק היחיד שאתה משתמש בו במשחק שלם זה רק מיניגן מיניגן ועוד מיניגן.

לא Lame ולא נעליים, בוא נגיד שיכולת איימינג עם מיניגן דורשת הרבה יותר מאשר יכולת איימינג עם LG, אבל זה בכל זאת מגעיל שאתה רואה שאתה משחק בסטלה של החיים ומי שממולך משחק כאילו הוא בגמר של WCG, זה פשוט לא כיף בשבילי ועובדה שיצאתי, אבל שיבושם לך בדרך המשחק המגעילה שלך, תמשיך ככה!
    וואי אם רק היה לי דמו של המשחק...
    א) אני לא יודע מה הזמן של הDD אז איך אני יכול לתזמן אותו? פשוט עברתי שם מדי פעם...
    ב) לקחתי DD רק פעמיים שלוש כל המשחק.
    ג) שיחקתי בעיקר עם מיני כי אתה וT1K לקחתם כל הזמן את הLG והשוק, וכי זה הנשק שבו עשיתי לכם הכי הרבה נזק.
    ד) תתפלא, לא רק אתה בא להנות. אני נהנה מהמשחק, וזה כולל שימוש במיני. מה שאני לא נהנה ממנו זה התבכיינות של היריב שהוא לא משחק רציני ולכן גם אני לא צריך לשחק רציני :|||
    ה) אני לא יודע למה אני בכלל מצדיק את עצמי. אני יכול פשוט להגיד: כן - השתמשתי במיני. כן - שיחקתי רציני. כן - תיזמנתי את כל המפה עד הVIAL האחרון. ומה, יש בזה משהו רע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    IF IT KILLS IT'S SKILLS
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    לא הוא אמר שספיד בCTF זה חוק ידוע...

או שלא הבנתי כמו שצריך :ם
    אתה היחיד שהבין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Discord
    וואי אם רק היה לי דמו של המשחק...
    א) אני לא יודע מה הזמן של הDD אז איך אני יכול לתזמן אותו? פשוט עברתי שם מדי פעם...
    ב) לקחתי DD רק פעמיים שלוש כל המשחק.
    ג) שיחקתי בעיקר עם מיני כי אתה וT1K לקחתם כל הזמן את הLG והשוק, וכי זה הנשק שבו עשיתי לכם הכי הרבה נזק.
    ד) תתפלא, לא רק אתה בא להנות. אני נהנה מהמשחק, וזה כולל שימוש במיני. מה שאני לא נהנה ממנו זה התבכיינות של היריב שהוא לא משחק רציני ולכן גם אני לא צריך לשחק רציני :|||
    ה) אני לא יודע למה אני בכלל מצדיק את עצמי. אני יכול פשוט להגיד: כן - השתמשתי במיני. כן - שיחקתי רציני. כן - תיזמנתי את כל המפה עד הVIAL האחרון. ומה, יש בזה משהו רע?
    1. לא יודע ולא אכפת לי. לא צריך לדעת את השנייה המדוייקת בשביל לתזמן משהו, אתה היחיד שנגע באמפ למרות שברור שב-2על1 לא משתמשים באמפ, אבל כמובן שמבחינתך אם זה לא כתוב בספר החוקים של יוטי אז זכותך, W/E, אני ואבי בטוח לא לקחנו אמפ, ואתה לקחת הרבה יותר מ-3 פעמים.
    2. המממ מה? אתה חתיכת שקרן. דבר ראשון אבי היה איתך ולא איתי, דבר שני לא פעם ולא פעמיים היה לך LG או נשק אחר וישר החלפת למיניגן אז תפסיק לזיין במוח.
    3. סבבה. אז יאללה גם אני יבוא להנות עם איזה איימבוט וראדאר, מה אכפת לי שזה ייפגע בהנאה של אחרים כל עוד אני נהנה? וסבבה תהנה במשחק המגעיל שלך, אני לא חייב לסבול את זה ואני לא חייב לעבור על זה בשתיקה, זכותי גם לעבור לשרת אחר ולא לשחק איתך.
    4. יש לך בעיות הבנה חמוד - תשחק איך שאתה רוצה, תעשה מה שאתה רוצה, אבל אל תצפה מכולם לקבל את איך שאתה משחק ולשתוק רק בגלל שיש לך לגיטימציה להשתמש במיני. החשיבה שלך היא מאוד בנאלית - מה מותר ומה אסור. אף אחד לא אומר לך שאסור, אבל מצד שני יש עוד 1000 דרכים לשחק ולהנות בלי לפגוע בהנאה של האחרים, זה עניין של אתיקה ודברים ברורים שאנשים כמוך אוהבים להתעלם מיהם.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    1. לא יודע ולא אכפת לי. לא צריך לדעת את השנייה המדוייקת בשביל לתזמן משהו, אתה היחיד שנגע באמפ למרות שברור שב-2על1 לא משתמשים באמפ, אבל כמובן שמבחינתך אם זה לא כתוב בספר החוקים של יוטי אז זכותך, W/E, אני ואבי בטוח לא לקחנו אמפ, ואתה לקחת הרבה יותר מ-3 פעמים.
    2. המממ מה? אתה חתיכת שקרן. דבר ראשון אבי היה איתך ולא איתי, דבר שני לא פעם ולא פעמיים היה לך LG או נשק אחר וישר החלפת למיניגן אז תפסיק לזיין במוח.
    3. סבבה. אז יאללה גם אני יבוא להנות עם איזה איימבוט וראדאר, מה אכפת לי שזה ייפגע בהנאה של אחרים כל עוד אני נהנה? וסבבה תהנה במשחק המגעיל שלך, אני לא חייב לסבול את זה ואני לא חייב לעבור על זה בשתיקה, זכותי גם לעבור לשרת אחר ולא לשחק איתך.
    4. יש לך בעיות הבנה חמוד - תשחק איך שאתה רוצה, תעשה מה שאתה רוצה, אבל אל תצפה מכולם לקבל את איך שאתה משחק ולשתוק רק בגלל שיש לך לגיטימציה להשתמש במיני. החשיבה שלך היא מאוד בנאלית - מה מותר ומה אסור. אף אחד לא אומר לך שאסור, אבל מצד שני יש עוד 1000 דרכים לשחק ולהנות בלי לפגוע בהנאה של האחרים, זה עניין של אתיקה ודברים ברורים שאנשים כמוך אוהבים להתעלם מיהם.
    wabba wabba!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי xtAz
    לא דיסקורד...

אם אנחנו 3 במשחק... ואתה מרסס במיני כמו איזה CSER זה לאיים...

זה כמו שמישו כותב באף אחד הורג אותו... זה כבר מובן מאילו, אבל עכשיו אתה מזכיר לי את סיסי..
    "אני משחק כמו שאני רוצה, ואתה לא יכול עליי אם שיחקתי בשיטת משחק שלי" שזה קאמפ ומיני

או במילים אחרות... אתה יכול להשתמש במה שבא לך... אבל יש כזה דבר שנקרא אתיקה, (למשל במשחק LMS כשאתה דופק בי LG.. ומרסס מיני כמו משוגע רק בשביל פראג...
    מילא אם היה לי 10 חיים... אבל 30? אני יכול לשחק משחק שלם ככה ולנצח בלי למות אף פעם, אני לא עושה את זה כי זה ליים.. אני משחק בשביל פראגים יפים ולא בשביל "לנצח את ווישי או אקסטז".
    ואני חושב שזה ליים להימנע מהשימוש במיני בכוונה.
    כן - 30 חיים זה זמן מצויין להשתמש במיני, וההוכחה לכך היא שעובדה שהיה לך שוק והרגתי אותך קודם. (למרות שגם אני כמעט תמיד מעביר לשוק אחרי פגיעה עם LG.)

ולגבי סיסי - אין שום דבר רע בצורת המשחק שלו. מה שרע זה הקללות, שקרים, והפיצול אישיות שלו. השיטת משחק שלו בסדר גמור. גם אני לא אוהב שהוא עושה עלי SC כל הזמן, אבל אני לא אומר LAME כל פעם שהוא הורג אותי ככה, אלא "מעניש" אותו בHS פעם באה שאני תופס אותו עומד במקום.

אתיקה של משחק? למה שלא תבוא לאויב, תשים לו יד על הכתף ותשאל אם מתאים לו שתשתמש בקומבואים היום, או שאולי אין לו מצב רוח לזה :||||||||

בסוף היום יש מטרה אחת בלבד: להנות. אני (תתפלא) נהנה יותר מלנצח מאשר מלהפסיד. פראג, כל פראג, מביא לי סיפוק. כמובן שיש פראגים מספקים יותר ופחות, אבל מה שבטוח יותר כיף לנצח מאשר "להפסיד בסטייל".

וזה לא כאילו אני הליימר שאתה וגיא עשיתם ממני... משחק אחד שבו השתמשתי הרבה במיני... LG ושוק הם עדיין הנשקים הכי "שכיחים" אצלי...

יאללה תחרות מי הראשון שבא ואומר שאני חופר? #CARE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    3. ..... גם אני יבוא להנות עם איזה איימבוט וראדאר, מה אכפת לי שזה ייפגע בהנאה של אחרים כל עוד אני נהנה?...
    אתה כבר עושה את זה

DimaIL (10:56 PM) : ‎
    נייה, השאיפה שלי לעתיד נשארה אותו דבר
    ‎DimaIL (10:56 PM) : ‎
    שגאידמק יאמץ אותי
    שתף ב-Google+

הרשמה