תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    קלף מנצח לקראת הבטא של Halo 3?

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    איך אפשר להשוות בכלל את kill zone ל-halo?.,
    halo הרבה יותר טוב!!!
    GameTag: De Castro 7

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אבל הם כבר הוכיחו שאי אפשר לסמוך עליהם עם קילזון הראשון. שיוציאו משהו לא מרונדר מראש ונראה אם הם מסוגלים לספק את הסחורה
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני בטוח שיש סיבה שלא שמענו כלום על המשחק מאז הדמו, החבר'ה האלה פשוט ישבו בשקט וקרעו את התחת שלהם בשביל שהמשחק יראה בזמן אמת כמו הסרטון שהציגו.
    אם הם הצליחו? נדע רק כשנראה את הדמו.

אם הם באמת עשו את זה אני חושב שזו תהיה הפעם הראשונה שיראו יתרון גרפי ברור למשחק PS3 על פני ה-XBOX 360. למרות שעצם העובדה שמשחק שנראה כמו RESISTANCE יצא עם השקת הקונסולה לעומת שנה וחצי עד שראינו משחק כמו GOW על ה-360

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כן, רק שרזיסטנס לא קרוב להרשים כמו Gears. גם לא כמו אובליביון

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רזיסטנס נראה פחות טוב ממשחק PC מ-2004 (AKA HL2).
    הסיבה שסוני לא מראים את KILL ZONE 2 היא שאחרי ההייפ שהם פתחו למשחק בסרטון המרונדר מראש בE3 2005 (שהם כמובן סרבו להודות שהוא מרונדר מראש בהתחלה) הם מפחדים להראות את המשחק עצמו עם גרפיקה שלא מדגדגת את הדמו ההוא.
    בלהתחשב בעובדה שקניתי את KILLZONE הראשון ואחרי כמה שעות הפסקתי לשחק בו לעד, אין לי עניין בKILL ZONE 2 אפילו אם תהיה לו הגרפיקה הכי טובה אי פעם. אחד הFPSים הכי משעממים ששחקתי בחיי ואני אוהד נלהב של FPS.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני דווקא מאוד נהניתי מKZ המקורי השאלתי אותו מבלוקבסטר ליומיים והוא נשאר אצלי שבוע כי הייתי חייב לסיים אותו. וד"א אנ דווקאי לא חובב FPS.
    gulmer תראה מה בIGN אומרים על אובליביון לPS3, כבר אפשר לראות הבדלים בביצועים ועוד במשחק שפותח ל-PC במקור.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    gulmer תראה מה בIGN אומרים על אובליביון לPS3, כבר אפשר לראות הבדלים בביצועים ועוד במשחק שפותח ל-PC במקור.
    נו, קראתי. ההבדלים הם לטובת הPC. כתוב שם שהגרסה מתקרבת לגרפיקה על PC חזק (שמציג רזולוציה יותר גבוהה כמובן). חוצמזה, כמו במקרה של קילזון אני מעדיף לחכות שהמשחק יצא בשביל להתרשם ממנו באמת.
    אגב, היתרון הגדול לPC הוא שאפשר להוריד מודים, ביניהם חבילות טקסטורות גדולות פי 2 שאנשים יצרו והופכות את המשחק למדהים ויזואלית אפילו יותר על מחשבים שיכולים לסבול אותו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אף אחד פה לא רואה את ה-1UP SHOW אה?
    IGN מדברים שטויות, כל השיפורים שהם דברו עליהם הוכנסו למנוע, לאו דווקא לגרסת הPS3, ויהיו בחבילת הרחבה של ה-360 והPC.
    אם כבר ההפך, הצוות פיתוח אמר שהם היו צריכים להוריד דברים מהגרסת PS3 בגלל הנחיתות שלה מבחינת זיכרון.
    אם כבר יש משחק שמוכיח שאין הבדל בין הPS3 ל-360 זה אובליביון.

זה מה שקורה שנותנים לפאנבוי כמו ג'רמי לנהל ערוץ באתר כמו IGN, לא מברר דברים עד הסוף.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

IGN מדברים שטויות, כל השיפורים שהם דברו עליהם הוכנסו למנוע, לאו דווקא לגרסת הPS3, ויהיו בחבילת הרחבה של ה-360 והPC.
    אם כבר ההפך, הצוות פיתוח אמר שהם היו צריכים להוריד דברים מהגרסת PS3 בגלל הנחיתות שלה מבחינת זיכרון.

זה מה שקורה שנותנים לפאנבוי כמו ג'רמי לנהל ערוץ באתר כמו IGN, לא מברר דברים עד הסוף.
    לא יודע מה זה ה1UP SHOW האלה אני רק יודע שאני סומך על IGN הם אוהבים משחקים שאני אוהב. בקשר להבדלים בין ה-PS3 ל-360 זה טיפשי להתווכח כי לPS3 יש חומרה עדיפה ןלכן בנקודה מסויימת המפתחים ימצאו את הדרך לגרום לה להמריא וההבדלק=ים הגרפיים יהיו הרבה יותר ברורים (כמובן לא כל עוד עושים פורטים מכל דבר). בקשר לKILLONE יצאה תגובה רשמית שהוא לא יופיע ב-GDC, מעניין למה הם מושכים את זה כ"כ הרבה זמן, למען האמת ראיתי עכשיו את הסרטון שוב והוא לא נראה כל כך בלתי אפשרי, מבחינת מנוע משחק הוא נראה טוב אבל מה שבעיקר תופס שם את העין זה תנועת המצלמה ואפקט של רחפת מתופצצת לקראת הסוף. תנועת מצלמה לא קשורה בכלל לסוג המנוע ואם רחפת שמתפוצצת תרונדר מראש ממש לא יהיה איכפת לי. אני די אתאכזב אם הם לא יגיעו לפחות לתוצאות של הטריילר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא יודע מה זה ה1UP SHOW האלה אני רק יודע שאני סומך על IGN הם אוהבים משחקים שאני אוהב. בקשר להבדלים בין ה-PS3 ל-360 זה טיפשי להתווכח כי לPS3 יש חומרה עדיפה ןלכן בנקודה מסויימת המפתחים ימצאו את הדרך לגרום לה להמריא וההבדלק=ים הגרפיים יהיו הרבה יותר ברורים (כמובן לא כל עוד עושים פורטים מכל דבר). בקשר לKILLONE יצאה תגובה רשמית שהוא לא יופיע ב-GDC, מעניין למה הם מושכים את זה כ"כ הרבה זמן, למען האמת ראיתי עכשיו את הסרטון שוב והוא לא נראה כל כך בלתי אפשרי, מבחינת מנוע משחק הוא נראה טוב אבל מה שבעיקר תופס שם את העין זה תנועת המצלמה ואפקט של רחפת מתופצצת לקראת הסוף. תנועת מצלמה לא קשורה בכלל לסוג המנוע ואם רחפת שמתפוצצת תרונדר מראש ממש לא יהיה איכפת לי. אני די אתאכזב אם הם לא יגיעו לפחות לתוצאות של הטריילר.
    אתה בסדר? ראית את האיכות של הטקסטורות? הכמות של הפוליגונים שיש שם? האפקטים? כמה אוייבים רואים על המסך בו זמנית? המרחק לאופק שרואים?
    אם הם מצליחים לעשות את זה בזמן אמיתי אני מנשק להם את הרגליים.
    וד"א, על איזה עדיפות חומרה של הPS3 אתה מדבר? על העובדה שיש לו פחות זיכרון מאשר ל-360 או העובדה שהכרטיס מסך שלו חלש יותר משל ה-360? או אולי על המעבד הפריקי שלו שאף בית תוכנה כולל סוני עצמה לא הבין איך להשתמש בו?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    למען האמת ראיתי את הסרט רק ב640X480 ולא HD אז הטקסטורות לא נראות משהו בכלל יחסית. לא יודע, לא נראה לי שזה כל כך הרבה מעבר למה שראינו ב-gears of war, גם דווקא לא רואים יותר מדי אויבים על המסך, הדברים המרשימים באמת בסרטון הן האנימציות ותנועת המצלמה שאפשר ליישם אותן גם במשחק "מכוער" כמו GTA 3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למען האמת ראיתי את הסרט רק ב640X480 ולא HD אז הטקסטורות לא נראות משהו בכלל יחסית. לא יודע, לא נראה לי שזה כל כך הרבה מעבר למה שראינו ב-gears of war, גם דווקא לא רואים יותר מדי אויבים על המסך, הדברים המרשימים באמת בסרטון הן האנימציות ותנועת המצלמה שאפשר ליישם אותן גם במשחק "מכוער" כמו GTA 3.

תראה אותו בHD, אין כלום כיום שמדגדג את הסרטון בזמן אמיתי אבל רואים מקילומטר שזה משהו שאפשר רק ברינדור מראש.
    הרמה של הגרפיקה בו באמת מרסקת את GEARS ורואים שאי אפשר לעשות בדיוק את אותו סרטון בזמן אמיתי על המכשירים של היום.
    מן הסתם כל הקטע של האנימציות וכדומה הוא קטע של סרטון בלי קשר למנוע, כולם עושים את זה לאחרונה כמו הטריילר של BIOSHOCK או COD3, מעניין מתי באמת משחק יזוז ככה. אולי בדור הבא.
    סתם מרגיז כל הקטע של הרינדורים מראש של סוני, חוץ מאשר "הוונלי סורד" שום דבר לא באמת נראה כמו שהם הבטיחו, גם לא מוטורסטורם.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם המשחק בכלל יעז להציג גרפיקה מדהימה בזמן אמת ובאותה איכות כמו בסרטון, זה יהיה שלוש קפיצות קדימה מעבר בכלל למה שגירז מציג.
    אני קצת בספק לגבי האם זה באמת יקרה. במיוחד לאור השקט התעשייתי מאז הסרטון המדובר

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אני רואה...

נכתב במקור על ידי gulmer
    אם המשחק בכלל יעז להציג גרפיקה מדהימה בזמן אמת ובאותה איכות כמו בסרטון, זה יהיה שלוש קפיצות קדימה מעבר בכלל למה שגירז מציג.
    אני קצת בספק לגבי האם זה באמת יקרה. במיוחד לאור השקט התעשייתי מאז הסרטון המדובר
    מה רע בשקט תעשייתי? הרבה משחקים פותחו בשקט בשקט, ורק לקראת תאריך היציאה שוחררו דברים, והם יצאו ענקיים.
    לא שאני חושב ככה על KZ2.
    אני בינתיים במצב פסיבי, אני לא רוצה לפתח יותר מידי ציפיות, אני שפוט אחכה שיצאו סרטונים קצת יותר קונקרטיים (סרטוני game play וכאלה), ואז אקבע אם המשחק שווה משהו.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נראה לי שהטריילר ההוא היה כזאת טעות.
    הם פתחו ציפיות מטורפות שמן הסתם לא יתגשמו, חבל שפעם ראשונה שיראו את המשחק רץ בזמן אמיתי והוא יהיה רזיסטנס מחוזק.
    נתן להם להנות מחמת הספק אבל אני ממש לא חושב שמדובר במשהו יפה יותר ממשחקים כמו FFXIII, גירס או MASS EFFECT.

הרשמה