תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שמעו במשך אולי שנתיים מתוך 4 שנים שאני משחק וכל ה4 שניפ האלו היה לי 100 FPS בכל מחשב...שיחקתי עם 100 FPS סבבה והכל...לפני יומיים אח שלי מחק לי את הכרטיס אז התקנתי אותו מחדש והכל סבבה...התקנתי לו את הדרייבר הכי חדש וכשנכסתי למשחק לא היה אפשר לראות כלום זה עשה לזה זום מטורף ומשחקים אחרים זה היה הורס לגמרי...אז כרגע אין לי דרייבר(www.ati.com) משם הבאתי, לא עזר. אני צריך עזרה כי אין לי כרגע 100 FPS אני נכנס למשחק אני רואה 100 FPS ואני מתחיל לשחק זה קופץ מ40-70-90-100 קפיצות כאלה...
    אז מבחינת פקודות המשחק סבבה אבל המאפייני תצוגה אני לא יודע...תודה אני אשמח לעזרה
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    סתכל אחי על מה עומד אצלך האיכות של המשחק Bit32 Normal צריך לעמוד אצל כולם יש מצב זה עומד אצלך משהו על DOS וגם לי פעם קרתה כזאת בעיה היה לי אינטרנט דפוק אני לא יודע בידיוק איך זה קשור היה לי נטויזיון פינגים נוראים לאגים קפיצות fps עברתי לבזק והכל עבר הפינגם הFPS קבוע 100 לא זז ביכלל תשנה בהגדרות שים BIT 32 NORMAL צריך לעזור...
    או שאולי לא היתקנה את הדרייבר הנכון... שלא קשור לכרטיס מסך שלך יש הרבה דרייברים זהים אבל שונים שזה יהיה בדיוק מתאים לכרטיס מסך שלך או שתוריד רזלוציה מקווה שעזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אני חושב שרק מה שהוא רשם יעזור לך.. אם לא יכול להיות שהוא מחק עוד כמה דברים בטעות ויש מצב שתצטרך לפרמט בשביל זה.. מקווה בשבילך שלא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    1. שתיכים פה רושמים ספאם אחד גדול.
    2. אם אני אומר שבמשך 4 שנים היה לי 100 FPS סביר להניך שהיה לי 32 BIT לא?
    3. השני שהגיב, אתה לא אמור להגיב עם "הוא עזר לך ונראה לי זה נכון" זה נקרא ספאם :|
    ד"א הדרייבר שלי בסדר מה הבעיה להשיג :|
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    וואלה מוזר מה שסיפרת פה, גם ביגלל הבעיה, וגם ביגלל שחצי מהדברים שסיפרת פה לא מבינים כלום!
    תתחיל לקרוא אחרי מה שאתה כותב, לא מובן פה כלום.

"...אז כרגע אין לי דרייבר(www.ati.com) משם הבאתי, לא עזר"
    אין לך דרייביר, ואז אתה אומר שהבאת מATI ולא עזר.

אחרי זה אתה רושם
    "...אני נכנס למשחק אני רואה 100 FPS ואני מתחיל לשחק זה קופץ מ40-70-90-100 קפיצות כאלה..."

יענו אין לך דרייבר, אבל אתה ניכנס למשחק, טוב אז תבין חמודי, זה לא יכול ליהיות, אתה לא יכול להפעיל את המחשב אם אין לך דרייבר, אז כן יש לך דרייבר.

תעשה עידכון לדרייבר את זה ניסית? אתה יודע איך?
    איזה כרטיס יש לך ביכלל?
    איזה מחשב יש לך????

סיפרת פה סיפור, לא מובן פה כלום, מחבר משפטים, קיצור תנסח שוב את הדברים שלך כי אתה נישמע פה לא מובן ביכלל.

ואנשים שמפרסמים פה בעיות, תתחילו לפרט פרטים, לא סתם לירשום שפעם היה לכם 100 FPS, ועכשיו אין לכם וכמה שזה באסה וכמה שאתם נובים פתאום ביגלל זה ואתם חייבים עזרה, תירשמו איזה כרטיס יש לכם, איזה מחשב יש לכם, מה עשתם שפתאום זה השתנה, תקראו תהודעה שלכם כדי לראות אם זה שינסה לעזור לכם יבין ביכלל מה התכוונתם פה, כי בתכלס, מה שרשמת זה נשמע כמו מישהו אבוד.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    וואלה מוזר מה שסיפרת פה, גם ביגלל הבעיה, וגם ביגלל שחצי מהדברים שסיפרת פה לא מבינים כלום!
    תתחיל לקרוא אחרי מה שאתה כותב, לא מובן פה כלום.

"...אז כרגע אין לי דרייבר(www.ati.com) משם הבאתי, לא עזר"
    אין לך דרייביר, ואז אתה אומר שהבאת מATI ולא עזר.

אחרי זה אתה רושם
    "...אני נכנס למשחק אני רואה 100 FPS ואני מתחיל לשחק זה קופץ מ40-70-90-100 קפיצות כאלה..."

יענו אין לך דרייבר, אבל אתה ניכנס למשחק, טוב אז תבין חמודי, זה לא יכול ליהיות, אתה לא יכול להפעיל את המחשב אם אין לך דרייבר, אז כן יש לך דרייבר.

תעשה עידכון לדרייבר את זה ניסית? אתה יודע איך?
    איזה כרטיס יש לך ביכלל?
    איזה מחשב יש לך????

סיפרת פה סיפור, לא מובן פה כלום, מחבר משפטים, קיצור תנסח שוב את הדברים שלך כי אתה נישמע פה לא מובן ביכלל.

ואנשים שמפרסמים פה בעיות, תתחילו לפרט פרטים, לא סתם לירשום שפעם היה לכם 100 FPS, ועכשיו אין לכם וכמה שזה באסה וכמה שאתם נובים פתאום ביגלל זה ואתם חייבים עזרה, תירשמו איזה כרטיס יש לכם, איזה מחשב יש לכם, מה עשתם שפתאום זה השתנה, תקראו תהודעה שלכם כדי לראות אם זה שינסה לעזור לכם יבין ביכלל מה התכוונתם פה, כי בתכלס, מה שרשמת זה נשמע כמו מישהו אבוד.
    בקשר לדרייבר
    ניסיתי את זה כבר...הבאתי מהאתר שם...
    הבאתי את הנכון, Readon 9250.
    כשהורדתי אותו והתקנתי זה עשה למשחקים שלי רזולוציה ענקית אי אפשר להבין כלום...
    אני לא מבין בכל הקטע של הדרייברים אבל אני בטוח שלקחתי את הנכון.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    עשית עדכון ?
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    עשית עדכון ?
    עדכון? אני לא ממש מבין בדרייברים
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני מקווה שלאחר שהתקנת את הדרייבר התקנת גם את ה Net freamwork
    [אם אני לא טועה בשם]
    התוכנה הזאת למעשה מאמתת את הדרייבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    קליו נשבע לך שיש לך בעיה....
    אמרתי לך שלא נראה לי שיש עוד פתרון חוץ ממה שהוא אמר או לשנות את הרזולוציה של המשחק שזה גם קשור ואתה אומר לי ספאם?!?!!
    איפה אתה חי?!?!?
    אתה מבקש עזרה מנסים לעזור לך ואתה אומר שזה ספאם?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ChenMor
    קליו נשבע לך שיש לך בעיה....
    אמרתי לך שלא נראה לי שיש עוד פתרון חוץ ממה שהוא אמר או לשנות את הרזולוציה של המשחק שזה גם קשור ואתה אומר לי ספאם?!?!!
    איפה אתה חי?!?!?
    אתה מבקש עזרה מנסים לעזור לך ואתה אומר שזה ספאם?!
    כן זה ספאם, זה נקרא ספאם.
    כשיש לי בעיה ואני צריך עזרה אתה אמור להגיד לי את מה שיעזור ולא "יש פתרון אבל אני לא מכיר" באמת תודה על הכוונה אבל זה ספאם :|
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    טוב סתום
    זה לא שאמרתי שזה רק נתתי לך עוד פיתרון שיכול להיות שיפתור לך ת'בעיה....
    כנראה שאתה לא יודע מה זה ספאם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    קיצור, לחצן ימני מחשב שלי
    proporties
    hardware
    device manager
    display adapters

תלחץ על הפלוס, אתה אמור לראות את השם של הכרטיס מסך שלך.
    לחצן ימני עליו
    proporties
    driver
    ותלחץ על update driver

אני מציא לך לבחור באפשרות האוטומטית..

GL
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הרשמה