תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Raw.
    הערב התחיל כשכל שלושת האלופים- בטיסטה אלוף העולם במשקל כבד מסמאקדאון, בובי לאשלי אלוף ה-ECW, וסינה אלוף ה-WWE מ-Raw. לזירה נכנס טייקר ושלושתם חיכו לגעת את מי טייקר יבחר בתור היריב שלו לרסלמניה 23. טייקר עבר בין שלושת האלופים ולבסוף שהפנה את גבו הסתובב וסימן לבטיסטה שהוא זה שאותו הוא יאתגר ברסלמניה 23.
    אחרי שבובי וסינה עזבו את הזירה, טייקר נשאר לנעוץ מבט בבטיסטה, ואז... בטיסטה חטף צ'וקסלאם מטייקר. הדבר הזה מסמן שטייקר לא מתכוון להפסיד וינצח ברסלמניה.
    בהמשך הערב הגיעו לזירה אדג' אורטון ושון מייקלס והתחילו להתווכח מי צריך לקבל את ההזדמנות ברסלמניה 23 להתמודד מול ג'ון סינה במיינאיבנט על אליפות ה-WWE.
    לזירה נכנס מר מקמהון והכריז על קרב משולש בין אדג', אורטון ו-HBK, והמנצח יזכה בזכות להתמודד מול ג'ון סינה על התואר ברסלמניה. הקרב התחיל והכוחות היו שווים עד שרנדי אורטון התחיל לשלוט בקרב. הוא הצליח לתת למייקלס RKO וניסה להצמיד את מייקלס למזרן לספירת השלוש, אבל אז בא אדג' והצליח לשבור את הספירה. הוא ניסה לגנוב אותה מאורטון אבל אורטון העיף אותו גם כן. שניהם התחילו להתווכח ואפילו דחפו אחד את השני. הם הסתכלו לעבר HBK והושיטו אחד לשני יד כדי ליצור ברית במשך הקרב. אבל מכיוון שגם אדג' וגם אורטון הם לא אנשים שכדאי לסמוך עליהם, פתאום התחילו צמד הנחשים להרביץ אחד לשני והוכיחו שהתכוונו לתקוף אחד את מי שהיה השותף שלהם למרות הברית. HBK לקח פיקוד על הקרב והתחיל לשלוט בזירה. הוא הגיע למצב בו אורטון ודג' שכבו על הרצפה ושון התחיל לרקוע ברגל, דבר שמסמן סוויט צ'ין מיוזיק. הוא ניסה לפגוע באורטון, אבל אורטון חסם. בינתיים אדג' ניסה לפגוע ספיר בשון, אבל שון התכופף. אדג' פגע ברנדי. שון פגע סוויט צ'ין מיוזיק באדג', הצמיד אותו למזרן וניצח בקרב. המיינאיבנטים לרסלמניה נקבעו. שון מייקלס נגד סינה על אליפות ה-WWE ובטיסטה נגד אנדרטייקר על אליפות העולם במשקל כבד.
    בהמשך Raw הגיע העוזר הבכיר של מר מקמהון אל משרדו של הבוס, והודיע לו שדונאלד טראמפ שלח לו מכתב. במכתב ציין דונאלד טראמפ שהוא יופיע בספיישל של Raw ביום חמישי הזה עם הצעה מאוד מיוחדת שתשנה את חייו של יושב ראש ה-WWE. מר מקמהון רמז שבספיישל של Raw, דונלד יצטרף ל"מועדון" מאוד מיוחד. בפעם הראשונה בהיסטוריה, תואר העולם של ה-ECW היה מוגן בתוכנית של Raw. קני דיקסטרה אתגר את בובי לאשלי על התואר. בובי זרק את דיקסטרה לקרשים אחרי פאוורסלאם והצמיד אותו לזירה. בובי הגן על התואר בהצלחה.
    מר מקמהון, שהושפל מאוד בשבוע שעבר ב-ECW ע"י המתאבקים ה"מקורייים" של ECW, החליט שבולס מהוני יתמודד נגד אומגה. בקרב ניצח אומגה ומקמהון חגג על הניצחון וההשפלה של מהוני.
    בקרב שנערך בין פלייר לג'ף הארדי התקנה הייתה שאם ג'ף יפסיד לפלייר, פלייר יוכל לאתגר את ג'ף על האליפות הבין יבשתית ברסלמניה. למרות הברך הפצועה שלו , הצליח ג'ף לנצח את "נער הטבע" עם Roll Up. לג'וני נייטרו ומלינה לא היה מזל במיוחד. ג'וני נייטרו הפסיד לסופר קרייזי אחרי מונסולט מסופר קרייזי. מיקי התמודדה נגד מלינה ואליפות הנשים הייתה מונחת על הכף. בקרב ניצחה מיקי.
    מלינה שהכינה פפארצי כדי לחגוג את ניצחונה על מיקי מראש הייתה מושפלת מכיוון שבמקום לתפוס את מינה בשיא, הם תפסו אותה מובסת. מלינה הורתה לנייטרו להעיף את הפפארצי מהזירה. נייטרו ומלינה עמדו בזירה ונייטרו התגרה בסופר קרייזי ובמיקי וטען שהניצחון שלהם היה במזל וטען שאין להם אומץ לחזור לזירה. מיקי וקרייזי נכנסו לזירה והעיפו את הצוות ההוליוודי מהזירה.
    שלטון בנג'מין, צ'ארלי האס וכריס מאסטרס ניצחו את קריים טיים וקרליטו. שלטון הצמיד את קרליטו אחרי Roll Up. אחרי הקרב פלייר הרצה לקרליטו שהוא לא לוקח את העבודה שלו ברצינות מספיק.
    עד כאן הסקירה השבועית של Raw.
    אל תשכחו לצפות בסקירה הבאה של Raw ביום שני, ECW ביום שלישי ו-!Smackdown
    ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    גן יבנה , זה לא עיר זה חור!
    ואי RAW אחד האדירים.....
    יש באטיסטה נגד הקברן..
    ושון נגד סינה אמן שון ינצח!!

*עולם וורוד רואים רק דרך עיניים אדומות.
    *רק דגים מתים בנהר זורמים.
    *ההצלחה מביאה חברים , הכישלון בוחן אותם.
    *סמים זה לא פשע!
    *תודה לפורום WWE על החתימה של SABU...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    שכן שלי הוריד את הקרב המשולש, ואני כבר אומר לכם שזה משהו שכדאי לחכות לו.
    אחד הקרבות הכי יפים בזמן האחרון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אחלה סיקור, ברסלמניה אני מצפה לאדג נגד רנדי אורטון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    אני לקרב פליבוי

*סמים זה לא פשע!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי IDO007
    אני לקרב פליבוי
    בין מי למי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אחרי הצ'וקסלאם של טייקר על בטיסטה הוא איבד את כל הכבוד שלו ממני.
    אני יודע שהיו מקרים כאלה בעבר שמישהו נקי תקף מישהו אחר אבל טייקר הוא המתאבק הכי ותיק או לפחות בין הותיקים ביותר והוא משחק נקי והיה לי הרבה כבוד בשבילו, וחשבתי שהוא מתאבק נהדר אבל בטיסטה לא תקף אותו ולא כלום וברגע שטייקר תקף את היריב שלו לפני הקרב בלי שהיריב יעשה לו משהו מלוכלך או אפילו יתגרה בו, הוא איבד בעיני משמעות. אני מקווה מאוד שבטיסטה יגן על התואר בהצלחה ברסלמניה ואם הוא יפסיד לטייקר אז אמן שבטיסטה יקח ממנו את החגורה כמה שיותר מהר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אחרי הצ'וקסלאם של טייקר על בטיסטה הוא איבד את כל הכבוד שלו ממני.
    אני יודע שהיו מקרים כאלה בעבר שמישהו נקי תקף מישהו אחר אבל טייקר הוא המתאבק הכי ותיק או לפחות בין הותיקים ביותר והוא משחק נקי והיה לי הרבה כבוד בשבילו, וחשבתי שהוא מתאבק נהדר אבל בטיסטה לא תקף אותו ולא כלום וברגע שטייקר תקף את היריב שלו לפני הקרב בלי שהיריב יעשה לו משהו מלוכלך או אפילו יתגרה בו, הוא איבד בעיני משמעות. אני מקווה מאוד שבטיסטה יגן על התואר בהצלחה ברסלמניה ואם הוא יפסיד לטייקר אז אמן שבטיסטה יקח ממנו את החגורה כמה שיותר מהר.
    מה?אתה איבדת את כל הכבוד שלך למתאבק בגלל שהוא תקף מתאבק אחר?
    ככה טייקר שלח מסר לבטיסטה,שהוא רוצה ללכת על האליפות שלו..
    בשבילי זה דווקא היה הרגע הכי שמח..Taker Owns Batista
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    מה?אתה איבדת את כל הכבוד שלך למתאבק בגלל שהוא תקף מתאבק אחר?
    ככה טייקר שלח מסר לבטיסטה,שהוא רוצה ללכת על האליפות שלו..
    בשבילי זה דווקא היה הרגע הכי שמח..Taker Owns Batista
    לא הוא לא שלח ככה לבטיסטה מסר שהוא הולך על האליפות שלו. הוא עשה את הסימן הזה שהוא עושה לפני הטומבסטון, חותך כזה את הגרון. בטיסטה ידע שהוא יאתגר על התואר שלו ואז הם הסתכלו אחד בשני לכמה זמן וטייקר נתן לבטיסטה צ'וקסלאם. Batista owns Taker
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    הקשיבו הקשיבו!!!!
    אין סיכוי שיתנו לאנדרטייקר להפסיד...
    והם יתנו לו להפסיד.. זה יחשב לפי דעתי כמו הדפיקה במונטריאול...
    למה זאת הפעם האחרונה שתיראו את טייקר על המסך..

*סמים זה לא פשע!
    שתף ב-Google+

הי אחלה סקירה.
    אני מקווה שטייקר ינצח את בטיסטה וסינה ינצח את שון ברסלמניה.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי IDO007
    הקשיבו הקשיבו!!!!
    אין סיכוי שיתנו לאנדרטייקר להפסיד...
    והם יתנו לו להפסיד.. זה יחשב לפי דעתי כמו הדפיקה במונטריאול...
    למה זאת הפעם האחרונה שתיראו את טייקר על המסך..
    נכון,רשום בחוזה שלו שהוא לא מפסיד ברסלמניות..
    אז לבטיסטה פאנבויס הולכת להיות אכזבה..
    ואני מקווה ששון יינצח את סינה..כמה זמן כבר שון לא זכה באליפות,5 שנים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכון,רשום בחוזה שלו שהוא לא מפסיד ברסלמניות..
    אז לבטיסטה פאנבויס הולכת להיות אכזבה..
    ואני מקווה ששון יינצח את סינה..כמה זמן כבר שון לא זכה באליפות,5 שנים?
    מסכים איתם ב 100%!
    כל הזמן אומרים בWWE שמייקלס הוא האייקון אבל הוא לא זכה בכלום כבר המון זמן.
    ולמרות שזה קרב תואר נגד רצף עם בילד-אפ מצויין, אני לא חושב שמכל האנשים בכלל (ומחברי האבולוציה בפרט) דווקא הוא יהיה זה שיסיים לו את הרצף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    מסכים איתם ב 100%!
    כל הזמן אומרים בWWE שמייקלס הוא האייקון אבל הוא לא זכה בכלום כבר המון זמן.
    ולמרות שזה קרב תואר נגד רצף עם בילד-אפ מצויין, אני לא חושב שמכל האנשים בכלל (ומחברי האבולוציה בפרט) דווקא הוא יהיה זה שיסיים לו את הרצף.
    חבל שזה כתוב בחוזה של טייקר למה מבחינתי בטיסטה הוא היש מאבולושן למרות שלא הבנתי איך דחפת אותם פה שיכול לסיים לטייקר את הרצף. לא סובל את שון מייקלס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    דרך אגב, הנה הלינקים לקרב המשולש-

חלק 1:

חלק2:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    דרך אגב, הנה הלינקים לקרב המשולש-

חלק 1:

חלק2:
    קרב סוס. מומלץ לראות אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    1. אם מייקלס ינצח את סינה זה יהיה אחד הבזיונות. סינה לא רואה אותו ממטר. חוץ מזה, יש לי תחושה שהקרב הזה יעביר את מייקלס ואולי גם את DX לצד של הרעים...
    2. אסור לו להפסיד ברסלמניה?! איזה מין חוזה דפוק זה? אני דווקא חושב שבטיסטה יכול לתת לו פייט רציני, אבל אם זה תפור בצורה כל כך גסה, מה זה שווה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan
    1. אם מייקלס ינצח את סינה זה יהיה אחד הבזיונות. סינה לא רואה אותו ממטר. חוץ מזה, יש לי תחושה שהקרב הזה יעביר את מייקלס ואולי גם את DX לצד של הרעים...
    2. אסור לו להפסיד ברסלמניה?! איזה מין חוזה דפוק זה? אני דווקא חושב שבטיסטה יכול לתת לו פייט רציני, אבל אם זה תפור בצורה כל כך גסה, מה זה שווה?
    מייקלס אפשר להגיד כבר בצד של "הרעים"..
    ולדעתי זה בדיוק להפך,אם סינה יינצח זה יהיה אחד הבזיונות..כמה בנאדם יכול להחזיק באליפות??
    מייקלס לא זכה כל כך הרבה זמן באליפות..מגיע לו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מייקלס אפשר להגיד כבר בצד של "הרעים"..
    ולדעתי זה בדיוק להפך,אם סינה יינצח זה יהיה אחד הבזיונות..כמה בנאדם יכול להחזיק באליפות??
    מייקלס לא זכה כל כך הרבה זמן באליפות..מגיע לו..
    מייקלס לא יכול להחזיק מעמד בזירה בכוחוחת עצמו. אפילו מציגים אותו ככה. עד שפתאום הוא קופץ על היריב ומקבל כוחות על טבעיים. יכולים ויכולים להחזיק באליפות כמה זמן. האלוף הראשון של ה-WWWF החזיק בחגורה מעל שמונה שנים ופביולס מולה החזיקה באליפות הנשים מעל 30 שנים!
    אז הנה דוגמאות לכמה זמן מישהו יכול להיות אלוף. אני מסכים עם גלרגומן, אם שון ינצח את סינה זה יהיה ביזיון לעסק.
    שתף ב-Google+

הרשמה