תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    איזה מתאבק אתם הכי שונאים?

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שונאים עם ש'. אני הכי שונא את כל הג'וברים הקטנים והמעצבנים שהם לא מוגדרים ומשתנים כל פעם. אני שונא את פינלי, בוקר, ריגל וטיילור. אדג' רמאי מסריח. בקיצור, כמעט כל מי שלא יכול לזכות בקרב בהגינות. גם את קיין אני סובל כי הוא לא נלחם, הוא רק מעיף אגרופים ובעיטות לכל מקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    ריי מיסטיריו האפס שקיבל פוש על חשבון אדי ז"ל..שונא את קינג בוקר כי כל פעם שהוא נכנס אני צריך לסבול לראות את אישתו..ריגל כי הוא שמן,בטיסטה כי הוא מכונת סטרואידים חסרת כישרון..קאלי סתם ביגמן שבקושי זז,הקשר בינו לבין האבקות מקרי בהחלט..כנ"ל לגבי המיז..ויש עוד המון..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    ריי מיסטיריו האפס שקיבל פוש על חשבון אדי ז"ל..שונא את קינג בוקר כי כל פעם שהוא נכנס אני צריך לסבול לראות את אישתו..ריגל כי הוא שמן,בטיסטה כי הוא מכונת סטרואידים חסרת כישרון..קאלי סתם ביגמן שבקושי זז,הקשר בינו לבין האבקות מקרי בהחלט..כנ"ל לגבי המיז..ויש עוד המון..
    שאני אבין, אתה שונא את ריי מיסטיריו בגלל הפוש שהוא קיבל? זה למה? זה למה אני אוהב אותו. הוא לא קיבל את זה על חשבונו של אדי. ותאמין לי, עד כמה שזה נשמע מוזר, בטיסטה לא לוקח סטרואידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    בלי שום צל של ספק- מיסטיריו, הבנאדם תפס פוש ענקי על הגב של אדי גאררו ז"ל (שהיה ותמיד יהיה המתאבק האהוב עליי).
    ובלי למצמץ אפילו, סינה, זה לא משהו אישי (יש לו כריזמה חייבים להודות) פשוט זה נראה בשנה האחרונה שהכל סובב סביבו (וסביב DX אבל בלי HHH עכשיו זה רק סינה). שוב, יש לו כישרון סביר בזירה, אבל הפער בין זה לפוש שהוא מקבל לא מוצאים חן בעיניי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    בלי שום צל של ספק- מיסטיריו, הבנאדם תפס פוש ענקי על הגב של אדי גאררו ז"ל (שהיה ותמיד יהיה המתאבק האהוב עליי).
    ובלי למצמץ אפילו, סינה, זה לא משהו אישי (יש לו כריזמה חייבים להודות) פשוט זה נראה בשנה האחרונה שהכל סובב סביבו (וסביב DX אבל בלי HHH עכשיו זה רק סינה). שוב, יש לו כישרון סביר בזירה, אבל הפער בין זה לפוש שהוא מקבל לא מוצאים חן בעיניי...
    יש לו כישרון עצום בזירה והוא נותן קרבות טובים. ומה לעשות שהוא ו-DX הטופ סופרסטארים ב-Raw? חוץ מזה גם את שון אוהבים לא פחות. Cena Will Live On!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    תראה...
    עד לפני חצי שנה רציתי שטייקר כבר ייפרוש, חשבתי שלאשלי הוא ממש סוס, וקני סתם אפס.
    היום אני מת שטייקר ישאר, כבר לא רואים את לאשלי (ואם כן אז לא ביג דיל), וקני הוא ממש כישרון בזירה (רק חסרה טיפה כריזמה).
    הכל עניין של טעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    תראה...
    עד לפני חצי שנה רציתי שטייקר כבר ייפרוש, חשבתי שלאשלי הוא ממש סוס, וקני סתם אפס.
    היום אני מת שטייקר ישאר, כבר לא רואים את לאשלי (ואם כן אז לא ביג דיל), וקני הוא ממש כישרון בזירה (רק חסרה טיפה כריזמה).
    הכל עניין של טעם.
    אוקי. מה שתגיד. לדעתי טייקר הוא סוס שצריך להשאר בעסק. קני הוא סתם אפש ולאשלי גם כן סוס רק ב-ECW. יום נעים.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ריק פלייר בגדול הוא זקן שמבייש את העסק נמאס ממנו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    ריק פלייר בגדול הוא זקן שמבייש את העסק נמאס ממנו!
    למרות שאני לא מת על פלייר אתה חייב להודות שהוא אחד מחביבי הקהל ב-Raw.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    גן יבנה , זה לא עיר זה חור!
    OK סינה,וינס מקמן (YOU FUCK BREAT),בוקר,ריגל,וטבק מורדוק וההמו השני שחכתי תשמות שנילחמו נגד DX

*עולם וורוד רואים רק דרך עיניים אדומות.
    *רק דגים מתים בנהר זורמים.
    *ההצלחה מביאה חברים , הכישלון בוחן אותם.
    *סמים זה לא פשע!
    *תודה לפורום WWE על החתימה של SABU...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    Cena Owns Everybody!
    including you!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    גן יבנה , זה לא עיר זה חור!
    הבעיה עם סינה שהוא מקבל יותר מדי פוש וזה לא ניפסק!!!! כבר שנתיים דיי חלס כמה אפשר?!!?!??#@%$?

*עולם וורוד רואים רק דרך עיניים אדומות.
    *רק דגים מתים בנהר זורמים.
    *ההצלחה מביאה חברים , הכישלון בוחן אותם.
    *סמים זה לא פשע!
    *תודה לפורום WWE על החתימה של SABU...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    סינה הוא הגיבור האמריקאי הטיפוסי ולכם הוא מקבל את הפוש. אין מישהו שיכול להכנס לנעליים שלו ואין מה לעשות - הוא עושה את העבודה (למרות שהנצחון שלו על אומאגה היה אחד העלובים שראיתי).

חוץ מזה, בניגוד לכולם, DX האלה נמאסו עלי באופן סופי. סתם פוזות. שון מייקלס עסוק בלקבל מכות כל הזמן, רק כדי שהוא יוכל לקפוץ משכיבה לעמידה, מה גם שלא משנה כמה הוא מדמם, תמיד הוא מצליח להכניס את הבעיטה המוזרה שלו לפנים של היריב ו-זהו. ממש מבייש את HHH.

והכי מעצבן - קרליטו הדביל. נכון, הבחורה שהוא מביא איתו היא אחת המדהימות שראיתי בחיי, אבל באמת, מתאבק שאין לו כלום חוץ מאיזו קפיצה דבילית על החבלים, מה שמביא, בדרך כלל, להפסדים דביליים לא פחות. מצב שני, הקטע עם התפוח הוא אחד ההזויים שראיתי אי פעם. בכל תוכנית שהיא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan
    סינה הוא הגיבור האמריקאי הטיפוסי ולכם הוא מקבל את הפוש. אין מישהו שיכול להכנס לנעליים שלו ואין מה לעשות - הוא עושה את העבודה (למרות שהנצחון שלו על אומאגה היה אחד העלובים שראיתי).

חוץ מזה, בניגוד לכולם, DX האלה נמאסו עלי באופן סופי. סתם פוזות. שון מייקלס עסוק בלקבל מכות כל הזמן, רק כדי שהוא יוכל לקפוץ משכיבה לעמידה, מה גם שלא משנה כמה הוא מדמם, תמיד הוא מצליח להכניס את הבעיטה המוזרה שלו לפנים של היריב ו-זהו. ממש מבייש את HHH.

והכי מעצבן - קרליטו הדביל. נכון, הבחורה שהוא מביא איתו היא אחת המדהימות שראיתי בחיי, אבל באמת, מתאבק שאין לו כלום חוץ מאיזו קפיצה דבילית על החבלים, מה שמביא, בדרך כלל, להפסדים דביליים לא פחות. מצב שני, הקטע עם התפוח הוא אחד ההזויים שראיתי אי פעם. בכל תוכנית שהיא.
    אתה לא יודע כמה אני מסכים איתך. סינה הוא העתיד של העסק, שון מבייש את HHH המלך וקרליטו מגניב כמו נעלי התעמלות אחרי שיעור ספורט עם המורה שלי ותאמינו לי... זה גרוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Terminator
    שונאים עם ש'. אני הכי שונא את כל הג'וברים הקטנים והמעצבנים שהם לא מוגדרים ומשתנים כל פעם. אני שונא את פינלי, בוקר, ריגל וטיילור. אדג' רמאי מסריח. בקיצור, כמעט כל מי שלא יכול לזכות בקרב בהגינות. גם את קיין אני סובל כי הוא לא נלחם, הוא רק מעיף אגרופים ובעיטות לכל מקום.
    ירין אתה
    שונא את קיין? את אדג' ופינלי כהם רמאים?
    ואוהב את ריי בגלל הפוש שלו? סתם גמד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אה כן...אני הכי שונא את ריי, בוקר, בטיסטה והכי שונא מתעב בדם רוצה לקבור את...*תופים* *תופים* תופים*.....סינה ההמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan

DX ממזמן לא עושים צחוקים ועכשיו מייקלס בכלל בפוש על האליפות
    אז...מה המילה שחיפסתי....stfu?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי The Rock
    אה כן...אני הכי שונא את ריי, בוקר, בטיסטה והכי שונא מתעב בדם רוצה לקבור את...*תופים* *תופים* תופים*.....סינה ההמו
    DX עושים צחוקים רוב הזמן כי זה הגימיק שלהם. חוץ מזה עכשיו הם לא יכולים בגלל שטריפל אייץ' פצוע. אתה אוהב את כל האפסים שלא יכולים לנצח בלי לרמות ושונא את כל הטובים בגלל שהם מנצחים את האפסים שאתה אוהב. ודרך אגב כותבים הומו לא המו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Terminator
    DX עושים צחוקים רוב הזמן כי זה הגימיק שלהם. חוץ מזה עכשיו הם לא יכולים בגלל שטריפל אייץ' פצוע. אתה אוהב את כל האפסים שלא יכולים לנצח בלי לרמות ושונא את כל הטובים בגלל שהם מנצחים את האפסים שאתה אוהב. ודרך אגב כותבים הומו לא המו.
    איזה מארק טיפש
    שתף ב-Google+

הרשמה