תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    אני לא שיחקתי במשחקים הקודמים-1 ו2 של HALO
    האם אני יוכל לשחק ב-3 מבלי ששיחקתי בקודמים?
    האם אני אבין את העלילה-ואם זה תלוי בעלילה יש איזה קובץ בעברית שכתובה בו העלילה?

אני יודע שזה משחק פצצה ושווה להשקיע 60$

אבל זה תלוי בתשובתכם!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    למה שלא פשוט תשחק בשניים הראשונים? שניהם עובדים גם על ה-360.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    ראשית, שניהם יעלו לי ביחד 70$ בלי משלוח
    שנית, למה לשחק בישנים אם יש כבר חדש?

זה עד כדי כך קריטי

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי harel91827364
    ראשית, שניהם יעלו לי ביחד 70$ בלי משלוח
    שנית, למה לשחק בישנים אם יש כבר חדש?

זה עד כדי כך קריטי
    אם קריטי לך הסיפור תמיד כדאי לשחק בראשונים מאשר לנסות להבין או לקרוא קבצים שמתארים מה היה. לגבי המחיר - אני בטוח שתוכל למצוא את המשחקים הנ"ל משומשים במצב מעולה ובמחירים מצחיקים ב-Ebay.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    אם קריטי לך הסיפור תמיד כדאי לשחק בראשונים מאשר לנסות להבין או לקרוא קבצים שמתארים מה היה. לגבי המחיר - אני בטוח שתוכל למצוא את המשחקים הנ"ל משומשים במצב מעולה ובמחירים מצחיקים ב-Ebay.
    תאמין לי שדווקא את סדרת HALO קשה למצא במחיר טוב באי ביי.
    ניסיתי.
    רק אתמול הפסדתי במכרז על שניהם יחדיו, איזה איש הזוי קנה אותם ב-45$, יחד עם משלוח זה כבר מחיר של משחק חדש.
    איזה בולבול...
    טוב נו, לפחות השגתי את ריינבו 6 ווגאס ב-37$ שם.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

תאמין לי שדווקא את סדרת HALO קשה למצא במחיר טוב באי ביי.
    ניסיתי.
    רק אתמול הפסדתי במכרז על שניהם יחדיו, איזה איש הזוי קנה אותם ב-45$, יחד עם משלוח זה כבר מחיר של משחק חדש.
    איזה בולבול...
    טוב נו, לפחות השגתי את ריינבו 6 ווגאס ב-37$ שם.
    מצד אחד אפשר להבין למה צריך להיות קשה למצוא אותם במחירים טובים - הם משחקים פופולאריים. מצד שני - הם גם משחקים ישנים. ממש הזוי.

אני עכשיו מתעניין בעיקר בנוגע למשחקי Xbox ישנים באיביי. אני מת להשלים לפחות את פסייכונאוטס (אבל עדיין לא מצאתי במחיר נמוך מספיק), וסביר להניח שגם את Kotor הראשון והשני.

ח"ח על ריינבו סיקס. אולי בהזמדנות, אם תהיה מעוניין אחרי שתסיים, נעשה החלפה לאיזה שבוע שבועיים בין לוסט פלנט לווגאס, אלא אם כן זכית גם בו

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מצד אחד אפשר להבין למה צריך להיות קשה למצוא אותם במחירים טובים - הם משחקים פופולאריים. מצד שני - הם גם משחקים ישנים. ממש הזוי.

אני עכשיו מתעניין בעיקר בנוגע למשחקי Xbox ישנים באיביי. אני מת להשלים לפחות את פסייכונאוטס (אבל עדיין לא מצאתי במחיר נמוך מספיק), וסביר להניח שגם את Kotor הראשון והשני.

ח"ח על ריינבו סיקס. אולי בהזמדנות, אם תהיה מעוניין אחרי שתסיים, נעשה החלפה לאיזה שבוע שבועיים בין לוסט פלנט לווגאס, אלא אם כן זכית גם בו
    על לוסט פלאנט אני אגלה עוד 3 ימים, על NBA2K7 עוד 4 ימים
    אין כמו eBay.
    אולי נעשה באמת החלפה, עכשיו יש לי זמן חופשי ואני בטח אטחן אותם.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

על לוסט פלאנט אני אגלה עוד 3 ימים, על NBA2K7 עוד 4 ימים
    אין כמו eBay.
    אולי נעשה באמת החלפה, עכשיו יש לי זמן חופשי ואני בטח אטחן אותם.
    דווקא לי אין כל כך זמן חופשי עכשיו. מה בסוף נסגר על הלייב שלך? הצלחת לחדש אותו עם כרטיס אשראי דרך רשת הלייב עצמה? קנית כרטיס פריפייד? לא חידשת? משהו?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דווקא לי אין כל כך זמן חופשי עכשיו. מה בסוף נסגר על הלייב שלך? הצלחת לחדש אותו עם כרטיס אשראי דרך רשת הלייב עצמה? קנית כרטיס פריפייד? לא חידשת? משהו?
    רציתי לחדש מהמערכת עצמה אבל ברגע שהייתי צריך להכניס את הכתובת שלי, במקום רשימת מדינות בין לאומית היו שם רק ה-50 מדינות של ארה"ב.
    יש לך מושג איך לעקוף את זה?
    בקשר לכרטיס, ניסיתי לקנות ממשהו באי ביי אבל הוא אמר לי שזה עובד רק על יוזרים חדשים שיפתחו עם הכרטיס, לא על יוזר קיים. ידוע לך משהו על זה?
    אה, ואתמול בקניה אימפולסיבית זכיתי ב-Dead Rising ב-31$

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

רציתי לחדש מהמערכת עצמה אבל ברגע שהייתי צריך להכניס את הכתובת שלי, במקום רשימת מדינות בין לאומית היו שם רק ה-50 מדינות של ארה"ב.
    יש לך מושג איך לעקוף את זה?
    בקשר לכרטיס, ניסיתי לקנות ממשהו באי ביי אבל הוא אמר לי שזה עובד רק על יוזרים חדשים שיפתחו עם הכרטיס, לא על יוזר קיים. ידוע לך משהו על זה?
    אה, ואתמול בקניה אימפולסיבית זכיתי ב-Dead Rising ב-31$
    רק על יוזרים חדשים? נשמע ממש דמיוני. הרי בכל פינה מציינים שניתן לרכוש כרטיסי prepaid בשביל לחדש את המנוי. אולי מדובר באחד מכרטיסי ה-12+1? יש מצב שזה פרומושן מיוחד למשתמשים חדשים, בטח כאלה שרכשו Core ולא קבלו את החודש חינם מלכתחילה.

לגבי עקיפת הקטע עם כרטיס האשראי, נסה אולי לשנות את המיקום שלך בהגדרות הקונסולה קודם לאירופה. בטח לא יעבוד, אבל לך תדע.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק על יוזרים חדשים? נשמע ממש דמיוני. הרי בכל פינה מציינים שניתן לרכוש כרטיסי prepaid בשביל לחדש את המנוי. אולי מדובר באחד מכרטיסי ה-12+1? יש מצב שזה פרומושן מיוחד למשתמשים חדשים, בטח כאלה שרכשו Core ולא קבלו את החודש חינם מלכתחילה.

לגבי עקיפת הקטע עם כרטיס האשראי, נסה אולי לשנות את המיקום שלך בהגדרות הקונסולה קודם לאירופה. בטח לא יעבוד, אבל לך תדע.
    ישראל אפילו לא מופיעה ברשימה של מדינות אירופה. איזה בולבול.
    אכן מדובר בכרטיס של 12+1, אז אתה אומר לקנות כרטיס רגיל של 12 וזה יעבוד?
    פשוט אין לי כוח לעשות את הרשימת חברים ולהשיג את כל האצ'במנצטס מחדש על DrKeo 2 או משהו בסגנון...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

ישראל אפילו לא מופיעה ברשימה של מדינות אירופה. איזה בולבול.
    אכן מדובר בכרטיס של 12+1, אז אתה אומר לקנות כרטיס רגיל של 12 וזה יעבוד?
    פשוט אין לי כוח לעשות את הרשימת חברים ולהשיג את כל האצ'במנצטס מחדש על DrKeo 2 או משהו בסגנון...
    נראה הכי הגיוני ש-12+1 זה רק למנויים חדשים. הם כאילו מקבלים את החודש חינם שאנחנו כבר קבלנו. מצד שני, הכרטיסים האלה הרבה יותר זולים מכאלה של 12 בלבד. טפשי למדי. הייתי צריך לבקש מהחבר של אבא שטס לארה"ב לקנות לי כרטיס כזה שם וזהו, אך לא בוכים על חלב שנשפך.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ולשאלה: אתה לא חייב לשחק במשחקים הקודמים בשביל לשחק ב-3, כמו שאתה לא חייב לראות את שני השודדי הקאריביים / ספיידרמן / שרק הראשונים בשביל לצפות בשלישיים שמגיעים בקיץ הקרוב.
    סביר להניח שזה יתרום להנאה שלך, אבל זה תלוי במחיר - אני לא הייתי קונה אותם רק בשביל לדעת מהי העלילה. הייתי קונה כי כיף לשחק.
    מצד שני, אחרי HALO 2 ממש קשה לי לחזור לשחק ב-1 ואני מניח שאחרי HALO 3 יהיה עוד יותר קשה לחזור לשחק ב-2. ככה שאם אתה כן מתכנן לקנות אותם, אני הייתי ממליץ לעשות את זה בהקדם (והייתי ממליץ בעיקר על 2).

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    תגידו מזה האצ'יבמנטס האלה??
    אני די חדש ואין לי מושג מזה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Run_ma
    תגידו מזה האצ'יבמנטס האלה??
    נכתב במקור על ידי Run_ma
    אני די חדש ואין לי מושג מזה
    יש לך משהו שנקרא GAMER SCORE. זה המספר שמופיע ליד הכינוי שלך בפורפיל. כל משחק מלא כולל בתוכו עד 1000 נקודות אצ'יבמנטס וכל משחק XBLA כולל עד 500 נקודות שמשיגים אותם על ידי ביצוע כל מני אתגרים (כמו למשל לגמור את GEARS OF WAR ברמה מסויימת או לשתק 30 מנורות בספלינטר סל).
    זה לא אומר יותר מדי, אבל יש אנשים שחושבים שזה "כבוד" אם יש לך מספר גבוה.
    אותי זה דווקא מדרבן לגמור משחקים על רמה קשה וכדומה בשביל לסחוט כמה שיותר אצ'יבמנטס מכל משחק אבל אולי זה רק אני.

הרשמה