תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    שאלה ראשונה: איך אני מחבר את ה-xbox למסך של המחשב?
    שאלה שניה: יש לי מחשב שמחובר לרשת בצורה אלחוטית, כשאני מחבר אליו את ה-xbox כם כבל האטרנט הוא לא מזהה אותו ואין לי אינטרנט ב-xbox מישהו יודע מה הבעיה פה ומוכן לעזור??
    שאלה שלישית: איך אני מחבר את ה-xbox למערכת רמקולים 5.1??
    תודה מראש..

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Run_ma
    שאלה ראשונה: איך אני מחבר את ה-xbox למסך של המחשב?
    שאלה שניה: יש לי מחשב שמחובר לרשת בצורה אלחוטית, כשאני מחבר אליו את ה-xbox כם כבל האטרנט הוא לא מזהה אותו ואין לי אינטרנט ב-xbox מישהו יודע מה הבעיה פה ומוכן לעזור??
    שאלה שלישית: איך אני מחבר את ה-xbox למערכת רמקולים 5.1??
    תודה מראש..
    תשובה ראשונה: אתה צריך לרכוש כבל שמחבר את ה-Xbox לחיבור VGA, או כל מתאם מיוחד אחר. כבל כזה עולה בסביבות המאתיים שקל, בטח יש מתאמים זולים יותר.

תשובה שנייה: אתה צריך לחבר את האקסבוקס ישירות לרשת, לא למחשב שמחובר לרשת. מה זה אומר? חבר אותו באופן חוטי ישירות לנתב (ראוטר) שלך, או קנה את המתאם לאינטרנט אלחוטי.

תשובה שלישית: דרך כבל אופטי בין האקסבוקס למגבר תומך.

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    תודה
    ועוד שאלות: איפה אני יכול לקנות את הכבל??
    ואם אין לי חיבור אופטי במערכת רמקולים אז אני לא יכול לחבר?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Run_ma
    תודה
    ועוד שאלות: איפה אני יכול לקנות את הכבל??
    ואם אין לי חיבור אופטי במערכת רמקולים אז אני לא יכול לחבר?
    את הכבל אתה יכול לרכוש ברוב חנויות המשחקים. אני רכשתי אחד ב-VGS והוא עובד מצויין.

לגבי סאונד - הסאונד ההיקפי הדיגיטלי שהאקסבוקס מוציא יעבור רק בכבל האופטי. זה אומר שאתה צריך מגבר עם חיבור אופטי, וגם תמיכה ב-Dolby Digital. מצד שני, מכיון שאני לא אודיופיל כזה גדול אני לא פוסל אפשרות שסאונד היקפי יכול להגיע גם מחיבור ה-RCA למערכת סראונד. אני חושב שזה לא יעבוד, אני כמעט בטוח שזה לא יעבוד, אבל לא במאה אחוז, אז אולי כדאי לחכות למישהו שמבין בחיבורי אודיו יותר טוב ממני.

הרשמה