תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מה בעצם אנחנו יודעים על Halo 3, שכל העולם מחכה לו?

לפרטים נוספים לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    והקישורים שאמורים לקחת אותך לטריילרים מצד שמאל שולחים לרשימה של טריילרים והם שולחים דווקא לעמוד ההורדות הראשי ושם אי אפשר למצוא כלום.
    בכלל יש מלא לינקים ששולחים למקומות לא נכונים בכל רחבי ופינות האתר. אני מקווה שמודעים לזה.

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    רק אם אתה לא מנוי אקסטרים (או אם לא אישרת שאתה כזה, דרך וידוא המשתמש שבצד שמאל בעמוד ההורדות הראשי).

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    בכתבה עצמה שצריך להיות מנוי בשביל לראות את הסרטונים...

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    Gears of war זה משחק אדיר... אבל אין לhalo תחרות... הוא תמיד יהיה מקום ראשון...
    GameTag: De Castro 7

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הולך להיות מצחיק במשחקי מולטיפלייר...
    Keep it clean

הרשמה