תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    עצום!

ללא ספק הביצוע הכי טוב אי פעם ל-Mii סלבריטאים. הם הצליחו לייצר בצורה מושלמת את כל הקאסט של הסדרה המשובחת הזאת.

מישהו אמר שידורים חוזרים כל יום בתשע וחצי בערוץ 3? לא אני. אבל זה נכון. תראו את 'המשרד'. עכשיו.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מה? אני לא מזהה שם כלום. איפה לעזאזל ריקי גראוויס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לול,גולמר!

מדובר בגרסא האמריקאית.
    עבודה מצויינת , באמת דומה. שמעתי טובות על הסדרה אך לא יצא לי לתפוס את שידורה המקורי לכן הערכתי את השידור החוזר היומי שערוץ3 מבצע.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כן אני יודע...
    המחאה שלי, היא שעם כל הכבוד לסטיב קארל, אין ספק שהמקור הבריטי טוב יותר ושריקי גראוויס תותח על.
    זה בכלל נהפך לאיזשהו טרנד אצל האמריקאים לקחת סדרות בריטיות אחת לאחת ולהעתיק אותן. זה קרה גם עם המשרד וגם עם Couples. המצחיק הוא שלא מדובר פה בסידרה כמו "בטיפול" הישראלית, שקצת בעייתי לשדר בארה"ב בגלל מחסומי שפה ולכן עושים לה לוקאליזציה. רבאק, מדובר בסדרה באנגלית עם מבטא בריטי. גם את זה צריך לתרגם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כן אני יודע...
    המחאה שלי, היא שעם כל הכבוד לסטיב קארל, אין ספק שהמקור הבריטי טוב יותר ושריקי גראוויס תותח על.
    זה בכלל נהפך לאיזשהו טרנד אצל האמריקאים לקחת סדרות בריטיות אחת לאחת ולהעתיק אותן. זה קרה גם עם המשרד וגם עם Couples. המצחיק הוא שלא מדובר פה בסידרה כמו "בטיפול" הישראלית, שקצת בעייתי לשדר בארה"ב בגלל מחסומי שפה ולכן עושים לה לוקאליזציה. רבאק, מדובר בסדרה באנגלית עם מבטא בריטי. גם את זה צריך לתרגם?
    הו, הדעות כל כך חלוקות בנושא הזה, של המשרד האמריקאי או הבריטי. אני, למשל, ראיתי רק את האמריקאי ולא יכול לדמיין קאסטינג אחר לדמויות (כאילו, מי יכולה על ג'נה פישר? מי?). מי שהתחיל בבריטי לא מסוגל לראות את האמריקאי בלי לקבל בחילה.

אני מניח שזה תלוי מה ראית קודם. כך או כך, איזו סדרה גאונית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כן אני יודע...
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הם עושים את זה הרבה אבל דווקא המשרד הוא הדוגמה היחידה לשכפול אמריקאי מוצלח.
    אני לא יודע מה יותר מוצלח, אני רגיל לאמריקאי יותר אז אני זורם איתו, אבל זיווגים היה נוראי בגרסה האמריקאית (איך אפשר להתחרות בנועה תישבי שאומרת "שדיים"?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    האמת היא שאני לא מקבל בחילה מהמשרד האמריקאי ודי בזכות סטיב קארל שמשחק כרגיל מצויין. אני גם לא חסיד של כל מה שבריטי.
    אבל הדמות של גראוויס, היתה כל כך סליזית ומתועבת עם סגנון בריטי שזה פשוט היה גאוני. הם מראש ויתרו על לנסות להעביר אותה כמו שהיא, כי זה היה "הולך לאיבוד" בתרגום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אולי אני אתחיל לראות את הגרסה הבריטית קצת. משדרים אותה בארץ איפה שהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שידרו ביס+ אני חושב. נראה לי שעוד יש שידורים של זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    שידרו ביס+ אני חושב. נראה לי שעוד יש שידורים של זה.
    אני בן אדם של הוט. נאלץ לנצל את החברה בשביל זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אפרופו המשרד, אני מתיל עכשיו לצפות להנאתי בפרק החדש, וגלה בכתוביות הפתיחה שג'וס ווידון ביים אותו. הפתעות טלוויזיוניות נעימות זה ממש מגניב
    שתף ב-Google+

הרשמה