תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    דרוש מישהו שיתנדב לעשות את הסקירות השבועיות של TNA כדי שנהיה מעודכנים במה שהולך בתוכניות שלהם,כל מי שירצה לעזור אני אשמח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    דרוש מישהו שיתנדב לעשות את הסקירות השבועיות של TNA כדי שנהיה מעודכנים במה שהולך בתוכניות שלהם,כל מי שירצה לעזור אני אשמח
    לי יש כבר מספיק עבודה על הראש בגלל הסקירות השבועיות של WWE.
    כל פעם שאני אצטרך מחליף אני אודיע בסדר?
    בקשר למי יכתוב את הסקירות של TNA. אני אומר לירן מחיפה כי הוא כותב סקירות טובות.
    יש לך אולי את האתר הרשמי שלהם כדי שנוכל לסקר ממנו את התוכניות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    השאלה היא אם מישהו בפורום בכלל רואה TNA ויודע מה זה..אני למשל צופה בזה קבוע,אבל רוב הפורום רואה רק WWE..זה די מיותר לדעתי לעשות סקירות על מה שרק 2-3 אנשים רואים..אבל בכל זאת רעיון טוב..TNA>WWE
    שתף ב-Google+

אני לא מיתנדב לעבודה אבל יש לי שאלה לכולם:
    למישהו ביחלל אחפת מה- TNA?:confused1: :confused1: :confused1:

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    אני לא מיתנדב לעבודה אבל יש לי שאלה לכולם:
    למישהו ביחלל אחפת מה- TNA?:confused1: :confused1: :confused1:
    כן לי איכפת מהTNA..זה כופל את הWWE מבחינת האבקות..
    עריכה:
    טוב למען האמת זה כופל ת'WWE בכל דבר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    כן לי איכפת מהTNA..זה כופל את הWWE מבחינת האבקות..
    עריכה:
    טוב למען האמת זה כופל ת'WWE בכל דבר..
    מה!? אתה לא רציני נכון? המתאבקים ב-WWE כופלים את האלה ב-TNA וחוץ מזה, אתה אומר בהכל זה אומר שאתה מתכוון לסוג הקרבות והסטוריליינים. זה לא נכון. הקרבות ב-WWE שווים פי 100 עם האלימינישן צ'יימבר והסטיל קייג'. והיריבויות והסטוריליינים טובים לאללה. TNA הם חיקוי זול שגונב את כל מתאבקי העבר ואפילו קצת מההווה של ה-WWE.
    (Christian, Angle הדאדליז, ריינו, אפילו את ג'ף לתקופה קצרה). שם לב שרוב המתאבקים האהודים ב-TNA הם מתאבקי עבר ב-WWE וזה אומר עליהם משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    מה!? אתה לא רציני נכון? המתאבקים ב-WWE כופלים את האלה ב-TNA וחוץ מזה, אתה אומר בהכל זה אומר שאתה מתכוון לסוג הקרבות והסטוריליינים. זה לא נכון. הקרבות ב-WWE שווים פי 100 עם האלימינישן צ'יימבר והסטיל קייג'. והיריבויות והסטוריליינים טובים לאללה. TNA הם חיקוי זול שגונב את כל מתאבקי העבר ואפילו קצת מההווה של ה-WWE.
    (Christian, Angle הדאדליז, ריינו, אפילו את ג'ף לתקופה קצרה). שם לב שרוב המתאבקים האהודים ב-TNA הם מתאבקי עבר ב-WWE וזה אומר עליהם משהו.
    תראה אירוע אחד של TNA תראה איזו האבקות הם נותנים שם,ואז נדבר..
    נכון אין את כל התקציב,והזיקוקים והארינות המפוצצות בילדים בני 4 שאוהבים את סינה ובטיסטה,אבל יש האבקות יפה,מהלכים מגניבים(מה יש בWWE,בטיסטה בומב?) ועוד המון דברים..
    אם כבר ג'ף הארדי,שהוא הגיע לשם הקהל השתגע,הוא נתן קרבות מטורפים נגד רייבן,ונגד סאבו..קרבות כמו שהוא נתן שם הוא אף פעם לא ייתן בWWE..
    אני ראיתי WWE במשך 3 שנים(ועדיין רואה לפעמים),ואחרי כמה זמן זה פשוט משעמם,הקרבות מרדימים,שלא לדבר על זה שהם צפויים..הWWE נהיו פחדנים,הפסיקו לקחת סיכונים..בקיצור WWE סאקס..
    הTNA מוציאים את המיטב מהמתאבקים שלהם..אני מתאר את סינה בTNA..בחור עם כל כך הרבה כישרון מוגבל רק ל5 מהלכים בWWE..חבל..
    אם אתה אוהב WWE אני מכבד את הדיעה שלך,אבל לפני שאתה אומר דברים כמו "חיקוי זול" תחשוב קצת..(יאללה איזה חפירה הבאתי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תראה אירוע אחד של TNA תראה איזו האבקות הם נותנים שם,ואז נדבר..
    נכון אין את כל התקציב,והזיקוקים והארינות המפוצצות בילדים בני 4 שאוהבים את סינה ובטיסטה,אבל יש האבקות יפה,מהלכים מגניבים(מה יש בWWE,בטיסטה בומב?) ועוד המון דברים..
    אם כבר ג'ף הארדי,שהוא הגיע לשם הקהל השתגע,הוא נתן קרבות מטורפים נגד רייבן,ונגד סאבו..קרבות כמו שהוא נתן שם הוא אף פעם לא ייתן בWWE..
    אני ראיתי WWE במשך 3 שנים(ועדיין רואה לפעמים),ואחרי כמה זמן זה פשוט משעמם,הקרבות מרדימים,שלא לדבר על זה שהם צפויים..הWWE נהיו פחדנים,הפסיקו לקחת סיכונים..בקיצור WWE סאקס..
    הTNA מוציאים את המיטב מהמתאבקים שלהם..אני מתאר את סינה בTNA..בחור עם כל כך הרבה כישרון מוגבל רק ל5 מהלכים בWWE..חבל..
    אם אתה אוהב WWE אני מכבד את הדיעה שלך,אבל לפני שאתה אומר דברים כמו "חיקוי זול" תחשוב קצת..(יאללה איזה חפירה הבאתי)
    לא הבנתי על איזה חפירה אתה מדבר אבל רק שתדע שלסינה יש הרבה יותר מ-5 מהלכים ואני לא עומד לפרט אותם שוב כמו שאני עןשה כל פעם שיורדים על המובסט של סינה. יש ב-WWE המון תרגילים טובים כמו סוונטון בומב, פדיגרי וכל התרגילים המעופפים של מיסטיריו. רק תיראה את קרב ההארדקור ברסלמניה 22 בין אדג' ופולי ואז נדבר. כשלא היה לי ספורט 5+ אז ראיתי TNA והם פשוט מסריחים ברמות וכן, לידיעתך ראיתי פייפרויו של TNA שקוראים לו Slameversery וזה היה גרוע ברמות וגם ראיתי את טורניר King of The Mountain שזה חיקוי ברור של קינג אוף דה רינג.
    אז כן, אני קורא ל-TNA חיקוי זול וראיתי את שתי התוכניות ואני חייב להגיד ש-WWE הרבה יותר טובה. גם אני הבאתי פה חפירה לא קטנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    לא הבנתי על איזה חפירה אתה מדבר אבל רק שתדע שלסינה יש הרבה יותר מ-5 מהלכים ואני לא עומד לפרט אותם שוב כמו שאני עןשה כל פעם שיורדים על המובסט של סינה. יש ב-WWE המון תרגילים טובים כמו סוונטון בומב, פדיגרי וכל התרגילים המעופפים של מיסטיריו. רק תיראה את קרב ההארדקור ברסלמניה 22 בין אדג' ופולי ואז נדבר. כשלא היה לי ספורט 5+ אז ראיתי TNA והם פשוט מסריחים ברמות וכן, לידיעתך ראיתי פייפרויו של TNA שקוראים לו Slameversery וזה היה גרוע ברמות וגם ראיתי את טורניר King of The Mountain שזה חיקוי ברור של קינג אוף דה רינג.
    אז כן, אני קורא ל-TNA חיקוי זול וראיתי את שתי התוכניות ואני חייב להגיד ש-WWE הרבה יותר טובה. גם אני הבאתי פה חפירה לא קטנה.
    ראיתי את הקרב הזה,ראיתי את כל הרסלמניה..
    גם בTNA יש תרגילים טובים כמו סטיילס קלאש,450 ספלאש(שדרך אגב פול לונדון השתמש בו,והWWE אסרו עליו להשתמש בו),מאסל באסטר והכי חשוב:אנגל סלאם..:smiling:
    וראית אותי יורד על המובסט של סינה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ראיתי את הקרב הזה,ראיתי את כל הרסלמניה..
    גם בTNA יש תרגילים טובים כמו סטיילס קלאש,450 ספלאש(שדרך אגב פול לונדון השתמש בו,והWWE אסרו עליו להשתמש בו),מאסל באסטר והכי חשוב:אנגל סלאם..:smiling:
    וראית אותי יורד על המובסט של סינה?
    אממ... כן.
    יפה, אז WWE היא לא חרא של תוכנית כי גם שם יש תרגילים יפים ואנגל סלאם זה במקור מה-WWE
    ואם ראית את הקרב הזה ברסלמניה אתה לא יכול להגיד ש-WWE לא מפיקים קרבות ברמה.
    חוץ מזה ב-WWE אסרו את התרגיל 450 ספלאש כי קרה פעם שמישהו ניסה את זה ולגמרי פתח את היריב שלו, אז הם גם דואגים לבטיחות של המתאבקים שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי יהיה מעניין לעקוב איחרי TNA אחרי המעבר של אנגל, סך הכל יש שם מתאבקים ברמה גבוהה ויש גם כמה סוגי קרבות שאין בWWE. אם אף אחד לא ירצה לעשות סיקור שאני יחזור לארץ אני יעשה סיקור שבועי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    לפי דעתי יהיה מעניין לעקוב איחרי TNA אחרי המעבר של אנגל, סך הכל יש שם מתאבקים ברמה גבוהה ויש גם כמה סוגי קרבות שאין בWWE. אם אף אחד לא ירצה לעשות סיקור שאני יחזור לארץ אני יעשה סיקור שבועי.
    אוקיי, למרות שלט נראה לי שאנשים יתעניינו בזה. אני עדיין ממליץ על לירן מחיפה. תשאל אותו בהודעה אישית אם הוא רוצה לעשות את הסקירות ל-TNA.
    שתף ב-Google+

לי יש כבר מספיק עבודה על הראש בגלל הסקירות השבועיות של WWE.
    כל פעם שאני אצטרך מחליף אני אודיע בסדר?
    בקשר למי יכתוב את הסקירות של TNA. אני אומר לירן מחיפה כי הוא כותב סקירות טובות.
    יש לך אולי את האתר הרשמי שלהם כדי שנוכל לסקר ממנו את התוכניות?
    תודה על המחשבה אבל אני לא רואה TNA, לא ממש מעניין. ניסיתי לראות פה ושם אבל לא הבנתי כ"כ מי נגד מי וחוץ מסמואה ג'ו אין שם מישהו שיעניין אותי..

ולא הבנתי מי זה עם מסכת המפלצת (ולא, לא מדבר על סטינג שהוא חיקוי עלוב לאנדרטייקר).

מה זה אנג'ל סלאם? אני יודע מה זה אנגל לוק (שהוא תופס את הרגל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    תודה על המחשבה אבל אני לא רואה TNA, לא ממש מעניין. ניסיתי לראות פה ושם אבל לא הבנתי כ"כ מי נגד מי וחוץ מסמואה ג'ו אין שם מישהו שיעניין אותי..

ולא הבנתי מי זה עם מסכת המפלצת (ולא, לא מדבר על סטינג שהוא חיקוי עלוב לאנדרטייקר).

מה זה אנג'ל סלאם? אני יודע מה זה אנגל לוק (שהוא תופס את הרגל).
    אתה רציני? אתה לא יודע מה זה אנגל סלאם? הוא בא מאחרוי היריב ועושה איתו מן היפוך 180 מעלות ונוחת איתו על הגב אני אביא לך תמונה מתי שהוא.
    זה עם מסיכת המפלצת הוא אביס. הבנאדם די קטלני.
    שתף ב-Google+

אהה, אני יודע מה זה, פשוט לא ידעתי שקוראים לזה ככה.
    שתף ב-Google+

הרשמה