תפריט ראשי

ראשוןראשון 12
תוצאות 21 עד 22 מ 22
    הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    מצטער שבאיחור, אבל הנה הספייקר היקר שלי, כרגע רק בשלב אחד בחייו. (אני כנראה בהמשך אפרסם אותו בהמשך דרכו)
    ניסיתי לייצג אותו לפי השיטה החדשה המקובלת, היא נוחה כדי לזרוק את הדמות נגד שחקנים.

קוד:

Grip Gutrender  CR 8

Male Spiker Monk 7, Reaping Mauler 1

LE Medium Humanoid (Extraplanar when not on Acheron)

Languages: Common

---------------

HP: 7d8+1d10+19 (+16 for Con, +3 for Toughness) [average: 60]

AC: 23 (10+2 natural armour, +1 monk AC bonus, +4 Wis, +2 Dex, +2 Deflection, +2 Armour) 

Touch: 19

Flat-footed: 21

SQ: Evasion, Slow Fall 30 ft., Still Mind, Purity of Body, DR 2/piercing and slashing, Resistance to acid 5

Saves: 
    Fort: 9 (7+2)
    Ref: 9 (7+2)
    Will: 9 (5+4)

---------------
    BAB: +6/+1

Grapple bonus: +9
    Grapple damage: 1d8+4 bludgeoning, 1d6+4 piercing (+1d12 if pinning)

Single Attack: Unarmed Attack +9 (1d8+4 / x2, bludgeoning) or Armour Spikes +9 (1d6+4 / x2, piercing)
    Full Attack: Unarmed Attack +9/+4 (1d8+3 / x2, bludgeoning) or Flurry of Blows +8/+8/+3 (1d8+4 / x2, bludgeoning) or Armour Spikes +9/+4 (1d6+4 / x2, piercing) 
    Attack options: Power Attack, ki strike (magic)

Combat Gear:
    Potion of Cure Moderate Wounds x2 
    Potion of Cure Serious Wounds x2
    Potion of Haste
    Potion of Barkskin +4

---------------
    Abilities:
    Str 18 (+3) (16+2)
    Dex 14 (+2)
    Con 14 (+2)
    Wis 18 (+4) (16+2)
    Int 10 (+0)
    Cha 8 (-1)

Skills: Escape Artist 13 (11+2), Tumble 13 (11+2), Balance 13 (11+2), Jump 14(11+3)

Feats: 
    Improved Unarmed Strike, Improved Grapple, Mobility, Clever Wrestling [Complete Warrior], Eyes in the Back of Your Head [Complete Warrior], Close-Quarters Fighting [Complete Warrior], Earth’s Embrace [Complete Warrior], Toughness, Power Attack

Possessions:
    Ring of Protection +2 
    Bracers of Armour +2
    Periapt of Wisdom +2
    Gauntlets of Ogre Power
    Amulet of Natural Armour +1
    1,250 gp
    אני לא לחלוטין בטוח לגבי כמה דברים:
    א. האם ניתן להשתמש בקוצים שלו כבנשק נזירים למטרות flurry of blows (אני חושב שקוראים לזה סערת חבטות), והאם הם נחשבים לנשק קסום (כתוצאה מה-ki strike)?
    ב. האם ניתן להשתמש בקוצי שריון כחלק מהתקפה מלאה יחד עם מכות ללא נשק (unarmed)?
    ג. כאשר אני עושה נזק ב-grapple, האם הבונוס מהכח נוסף גם לנזק הרגיל וגם לנזק מקוצי השריון (כמו שרשמתי) או שרק לאחד מהם?

הערה: הבחור הזה ממונצ'קן משהו. הדבר מתבטא בעיקר בזה שלא לקחתי Improved Grapple, שהרי אני מקבל את זה בכל מקרה כשאני נהיה Reaping Mauler. אם להיות הגיוניים ולקחת את הפיט (כשרון?) הזה כבר בהתחלה, הייתי חושב להוריד את Earth's Embrace, כמויות הנזק שנעשות הן גם ככה מפחידות משהו.

עוד הערה: אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לתרגם את זה לעברית.

ועוד הערה: למה אני לא יכול לעשות רווחים בין השורות בקוד? זה אסון לקרוא את זה. לעומת זאת, אם לא לעשות את זה בקוד, אז כל סימני הפיסוק יוצאים מבולבלים, ואז זה עוד יותר אסון לקרוא את זה. הושיעו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ועכשיו אני מצטער על התגובה המאוחרת... ככה זה.

לגבי השאלות:
    א. לדעתי, כן. הקוצים הם התקפה לא חמושה, ולכן הם גם נשק של נזיר וגם נחשבים כקסומים.
    ב. למיטב הבנתי כן, כי לא משנה באיזה צורות התקפה אתה מתקיף במהלך התקפה מלאה. (וראה למשל כל חיה ביקום, שמתקיפה עם שתי טלפיים ונשיכה באותה התקפה מלאה).
    ג. רק לאחד מהם - אף פעם לא מחברים פעמיים בונוסים למען אותה המטרה (במקרה הזה, גרימת נזק בהתקפה בודדת). באופן כללי, אני לא חושב שלנזק לקוצים מתווסף תוסף כוח.

הוא בהחלט ממוצ'קן (עדיף לומר פאוור גיימר...), אבל זה הוגן. זה כל הרעיון כאן, למעשה. אם לא היית מחכה למקצוע היוקרה כדי לקבל היאבקות משופרת בחינם, הייתי מתלונן =)
    הנזק שהוא עושה דווקא לא גבוה מדי בשביל דרגה 8, לדעתי. יש בחבורה שלי ברברי שעושה יותר, בכיף. וגם תוסף ההתקפה שלו יותר גבוה.

לא ברור לי למה אין רווחים בין השורות - ודווקא עכשיו שאני מגיב להודעה, בעמוד של התגובה רואים את הרווחים מצוין! מסתורי.

לגבי התרגום לעברית, בבקשה:

גריפ גאטרנדר, ד"א 8
    ספייקר נזיר 7\מתאבק אימתני 1
    דמוי אדם בינוני (נוכרי כשאינו באכרון)
    נטייה סדר רוע
    שפות: שפת הסחר

קוביות פגיעה: 7ק8 + 1ק10 + 19 (16+ מחוסן, 3+ על עמידות) [ממוצע: 60]

דרג"ש: 23 (10 + 2 שריון טבעי + 1 תוסף דרג"ש של נזיר + 4 חוכמה + 2 זריזות + 2 הדיפה + 2 שריון), מגע 19, נטוע במקומו 21

תכונות מיוחדות: רתיעה, נפילה איטית 9 מ', מחשבה דמומה, טוהר הגוף, הפחתת נזק 2\דוקר וחותך, עמידות לחומצה 5

הצלות:
    קשיחות: 9 (7+2)
    תגובה: 9 (7+2)
    רצון: 9 (5+4)

---------------
    תה"ב (תוסף התקפה בסיסי): 1+/6+
    תוסף היאבקות: 9+
    נזק בהיאבקות 1ק4+8 מוחץ, 1ק4+6 דוקר (1ק12+ בהצמדה)
    התקפה: ללא נשק 9+ (1ק4+8 \x2, מוחץ) או דקרי שריון 9+ (1ק4+6 \x2, דוקר)
    התקפה מלאה: ללא נשק 4+/9+ (1ק3+8 \x2, מוחץ) או סערת חבטות 3+/8+/8+ (1ק4+8 \x2, מוחץ) אן דקרי שריון 4+/9+ (1ק4+6 \x2, דוקר)
    אפשרויות קרביות: התקפת עוצמה, מכת צ'י (קסם)
    ציוד קרבי:
    שיקוי ריפוי פצעים בינוניים 2x
    שיקוי ריפוי פצעים חמורים 2x
    שיקוי האצה
    שיקוי עור קליפה 4+

---------------
    תכונות:
    כוח 18 (3+) (16+2)
    זרז 14 (2+)
    חסן 14 (2+)
    חכמ 18 (4) (16+2)
    תבנ 10 (0+)
    כרז 8 (1-)
    מיומנויות: אומנות הבריחה 13 (11+2), לוליינות 13 (11+2), איזון 13 (11+2), קפיצה 14 (11+3)
    כשרונות: מכה ללא נשק משופרת, היאבקות משופרת, ניידות, היאבקות נבונה, עיניים בעורף, לחימה בטווח קרוב, חיבוק האדמה, עמידות, התקפת עוצמה.

ציוד:
    טבעת הגנה 2+
    צמידי שריון 2+
    תליון חוכמה 2+
    כפפות כוח ענקים
    מדליון שריון טבעי 1+
    1250 מ"ז
    שתף ב-Google+

הרשמה