תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מי לדעתכם ינצח בטאג טים של בטיסטה וטייקר נגד סינה ושון מייקלס?

מדרגים
7. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • סינה ושון ינצחו

0 0%
  • טייקר ובטיסטה ינצחו

2 28.57%
  • לא יודע. שני הצוותים תותחים ברמה.

4 57.14%
  • זה יגמר או בפסילה כפולה או בספירת חוץ כפולה.

1 14.29%
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני לא יודע מי מכם שמע ומי לא, אבל בסמאקדאון האחרון הכריז מר מקמהון על טאג טים ענקי שיהיה המיינטאיבנט של נו וואי אאוט. בטיסטה ו-The Undertaker נגד ג'ון סינה ושון מייקלס.
    שני הצוותים מאוד פופולריים בקרב הקהל ולכן אני לא יודע מי ינצח מכיוון שרוב הפעמים הולכים על אהודי הקהל אבל מכיוון שכל המשתתפים בטאג טים הזה הם פופולאריים בטירוף קשה לי להחליט.
    מה אתם אומרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    באמת החלטה קשה אני מעדיף את מייקלס וסינה אבל לדעתי באטיסטה וטייקר.
    יש את מייקלס וטייקר שלדעתי הם הכי טובים כיום,ככה שזה פחות או יותר תיקו (למרות שאני נוטה לכיוון מייקלס).אבל בצד של הפרטנרים יש את בטיסטה וסינה (את בטיסטה אני לא מחבב אבל את סינה אני קצת שונא).
    בתכל'ס זה יוצא תיקו אבל צריך לקחת בחשבון את המצב הפנימי של הקבוצות- טייקר ובטיסטה הם לא צוות, אבל מייקלס וסינה הם בכלל אויבים, ככה שיש מקום למחשבה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    באמת החלטה קשה אני מעדיף את מייקלס וסינה אבל לדעתי באטיסטה וטייקר.
    יש את מייקלס וטייקר שלדעתי הם הכי טובים כיום,ככה שזה פחות או יותר תיקו (למרות שאני נוטה לכיוון מייקלס).אבל בצד של הפרטנרים יש את בטיסטה וסינה (את בטיסטה אני לא מחבב אבל את סינה אני קצת שונא).
    בתכל'ס זה יוצא תיקו אבל צריך לקחת בחשבון את המצב הפנימי של הקבוצות- טייקר ובטיסטה הם לא צוות, אבל מייקלס וסינה הם בכלל אויבים, ככה שיש מקום למחשבה...
    מסכים איתך לגמרי. תגיד מה יש לך נגד סינה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אני לא יודע בדיוק, יש מצב שזה המחסור הקטן שלו בתרגילים, יכול להיות בגלל שהוא כבר שנתיים בטופ של העסק, זה כבר מתחיל לשעמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    אני לא יודע בדיוק, יש מצב שזה המחסור הקטן שלו בתרגילים, יכול להיות בגלל שהוא כבר שנתיים בטופ של העסק, זה כבר מתחיל לשעמם.
    יש לו מגוון תרגילים גדול מאוד. הנה: FU, STFU, פישרמן סופלקס, Throw back, 5 Knuckle Shuffle, spinoutpowerbomb, Splash מהחבל העליון ומהרצפה, ועוד הרבה.
    ובקשר לזה שהוא שנתיים בפסגה. זה עניין של טעם.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    אני לא יודע מי מכם שמע ומי לא, אבל בסמאקדאון האחרון הכריז מר מקמהון על טאג טים ענקי שיהיה המיינטאיבנט של נו וואי אאוט. בטיסטה ו-The Undertaker נגד ג'ון סינה ושון מייקלס.
    שני הצוותים מאוד פופולריים בקרב הקהל ולכן אני לא יודע מי ינצח מכיוון שרוב הפעמים הולכים על אהודי הקהל אבל מכיוון שכל המשתתפים בטאג טים הזה הם פופולאריים בטירוף קשה לי להחליט.
    מה אתם אומרים?
    גם לי אין שמץ של מוסג מי ינצח אבח אני מאוד מקבה שטיקר ובטיסטה ינצחו

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    גם לי אין שמץ של מוסג מי ינצח אבח אני מאוד מקבה שטיקר ובטיסטה ינצחו
    אני גם כן לא יודע אבל אני רוצה שהצוות של סינה ושון מייקלס ינצח. Goooooooooooooooo Cena!
    שתף ב-Google+

הרשמה