תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני לא יודע אם הרבה אנשים מכירים את המשחק הזה, אבל The Movies הוא אחד ממשחקי הניהול היותר טובים של Lionhead. המשחק מאפשר לכם לנהל סטודיו שלם ליצירת סרטים, והוא נע בציר זמן אשר מתחיל מ 1930.
    האפשרות הנחמדה יותר במשחק הזה היא יצירת הסרטים וכתיבת התסריט ועריכה, הכוללת תוספת תרגום, מוזיקת רקע לסצינות, ואפילו דיבוב.
    אני לא אפרט עוד, אתם תצטרכו לראות בעצמכם כדי להבין.
    - בשיתוף עם קארל ג'ונסון
    - מערבון הכולל בין השאר קטטה המונית בסלון המקומי
    - בשיתוף עם קארל ג'ונסון
    - בשיתוף עם LiotkSa
    - סרט אימה עם זומבים, והרבה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    אני לא יודע אם הרבה אנשים מכירים את המשחק הזה, אבל The Movies הוא אחד ממשחקי הניהול היותר טובים של Lionhead. המשחק מאפשר לכם לנהל סטודיו שלם ליצירת סרטים, והוא נע בציר זמן אשר מתחיל מ 1930.
    אני לא אפרט עוד, אתם תצטרכו לראות בעצמכם כדי להבין.
    האפשרות הנחמדה יותר במשחק הזה היא יצירת הסרטים, אז כדי להבין מה אפשר לעשות, שימו לב
    שאני ו Carl Johnson יצרנו, אחרי עריכה, שגם היא אפשרות ב The Movies, הכוללת תוספת תרגום, מוזיקת רקע לסצינות, ואפילו דיבוב.
    שמעתי על המשחק. אתה יכול גם לקבוע את המשכורות של השחקנים, לקנות להם קרוונים ובתים והם יכולים להתרגז אם הם רואים שהעמיתים שלהם לעבודה מקבלים יותר מהם.
    ניסיתי להכנס לקישור של הסרטון אבל הוא לא פועל לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואו, יצא יותר יפה ממה שציפיתי...

רק חבל, שהעורכים המחשבים הלא יוצלחים האלו, צריכים לשנות את כל הצבעים של הסרט... טוב, נו... זה עדיין ענק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    וואו, איזה השקעה. זה אתם עשיתם לגמרי לבד במשחק הזה? אהבתי איך שהכל בהתחלה לא קשור בגרוש עם המלחמה ועם החייזרית שמטביעה את בעלה ואז היא לוקחת סיגריה ונחנקת. והמסר הוא אם הבנתי-Smoke Kills. לא שצריך להיות גאון בשביל להסיק את זה. איך ההקדמה לא קשורה ואז בסוף הפאנצ'ליין קורע. עבודה טובה. קבלו צל"ש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    סרטון גדול. אהבתי איך שבהתחלה הכל לא קשור בגרוש עם המלחמה ואז החייזרית שחונקת את בעלה במים מעשנת ונחנקת בעצמה בגלל סיגריה. לא צריך להיות גאון כדי להסין שהמסר שניסיתם להעביר פה הוא:Smoke Kills. אהבתי איך הפאנצ'ליין הגיע אחרי שורה של דברים לא קשורים. זה אתם לגמרי לבד עשיתם את זה במשחק הזה? קבלו צל"ש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    סליחה על התגובה הכפולה, המחשב עשה לי בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Terminator
    סרטון גדול. אהבתי איך שבהתחלה הכל לא קשור בגרוש עם המלחמה ואז החייזרית שחונקת את בעלה במים מעשנת ונחנקת בעצמה בגלל סיגריה. לא צריך להיות גאון כדי להסין שהמסר שניסיתם להעביר פה הוא:Smoke Kills. אהבתי איך הפאנצ'ליין הגיע אחרי שורה של דברים לא קשורים. זה אתם לגמרי לבד עשיתם את זה במשחק הזה? קבלו צל"ש.
    בקשר לסצינה באמבטיה, זאת לא אשתו, היא עבד, שפחה. שים לב שיש באחת מהסצינות הראשונות בתוך החללית עבד שדופק עם פטיש בדופן החללית והוא לובש אותו סוג בגד.
    וכן, עשינו הכל לבד במשחק הגאוני הזה. :inlove:
    יש עוד מלא סרטים שאני צריך להעלות, רציתי לבדוק אם זה יעבוד על מישהו... ומפני שזה באמת פועל, אני מתכוון להעלות אחד בשבוע. :smiling:
    מה אומרים???

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ממש סבבה =)
    אני בעד, תמשיכו להביא סרטונים.

אישית, לא מאוד התלהבתי מ-The Movies כמשחק ניהול. הוא הרגיש לי קצת מקובע מדי, כאילו יש דברים שאני חייב-חייב לעשות, ואי אפשר אחרת. במשחקי ניהול אני מעדיף חופש פעולה מלא, כמו Transport Tycoon וכאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי ננסק
    ממש סבבה =)
    אני בעד, תמשיכו להביא סרטונים.

אישית, לא מאוד התלהבתי מ-The Movies כמשחק ניהול. הוא הרגיש לי קצת מקובע מדי, כאילו יש דברים שאני חייב-חייב לעשות, ואי אפשר אחרת. במשחקי ניהול אני מעדיף חופש פעולה מלא, כמו Transport Tycoon וכאלה.
    אוקיי, נכון, התלהבתי קצת יותר מדי - אתה צודק לגמרי, The Movies הוא משחק מאוד... אממ... משעמם בתור משחק ניהול, ומתחיל להמאס אחרי מעט זמן, כשאתה לא עומד בקצב של החברות האחרות, ומבאס עוד יותר לאחר שהצלחת להשיג את המקום הראשון ואז בשל מחסור בסרטים ויותר מדי השקעות מוגזמות אתה יורד שוב לאחרון. אכן, זהו משחק ניהול תחרותי, שמצליח להביא את עולם הקולנוע וניהולו בצורה די משכנעת, אך יש לציין שעובדה זו לא בהכרח מוסיפה, כמו שכבר ציינתי קודם, וגם אתה ערן.
    סרטונים, בכיף, יש לי מלא מלא מלא מלא סרטונים שרק מחכים שאני אעלה אותם ל YouTube.
    יש אפשרות של אונליין ב The Movies, שהיא לא בדיוק משחק אונליין, פשוט אפשר להוריד סרטים של אחרים דרך המשחק עצמו - דבר שדורש די הרבה מאמץ לולא אפשרות זו. אם הייתי אומר לכם לחפש סרטים שלי דרך The Movies לא הייתם מתלהבים כי אין לכם The Movies... בקיצור אני מברבר הרבה, אבל כך אני ולא תוכלו לשנות אותי - הבאתי את הסרטון הזה לפה כדי שתתעניינו גם אתם ואולי מישהו יוכל להראות גם מפרי יצירותיו שלו.

ובפרק הבא של The Movies: התכוננו לסרט אקשן מותח והזוי הכולל אפרוח ענק, מומיה וזומבי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    אוקיי, נכון, התלהבתי קצת יותר מדי - אתה צודק לגמרי, The Movies הוא משחק מאוד... אממ... משעמם בתור משחק ניהול, ומתחיל להמאס אחרי מעט זמן, כשאתה לא עומד בקצב של החברות האחרות, ומבאס עוד יותר לאחר שהצלחת להשיג את המקום הראשון ואז בשל מחסור בסרטים ויותר מדי השקעות מוגזמות אתה יורד שוב לאחרון. אכן, זהו משחק ניהול תחרותי, שמצליח להביא את עולם הקולנוע וניהולו בצורה די משכנעת, אך יש לציין שעובדה זו לא בהכרח מוסיפה, כמו שכבר ציינתי קודם, וגם אתה ערן.
    סרטונים, בכיף, יש לי מלא מלא מלא מלא סרטונים שרק מחכים שאני אעלה אותם ל YouTube.
    יש אפשרות של אונליין ב The Movies, שהיא לא בדיוק משחק אונליין, פשוט אפשר להוריד סרטים של אחרים דרך המשחק עצמו - דבר שדורש די הרבה מאמץ לולא אפשרות זו. אם הייתי אומר לכם לחפש סרטים שלי דרך The Movies לא הייתם מתלהבים כי אין לכם The Movies... בקיצור אני מברבר הרבה, אבל כך אני ולא תוכלו לשנות אותי - הבאתי את הסרטון הזה לפה כדי שתתעניינו גם אתם ואולי מישהו יוכל להראות גם מפרי יצירותיו שלו.

ובפרק הבא של The Movies: התכוננו לסרט אקשן מותח והזוי הכולל אפרוח ענק, מומיה וזומבי.
    גדול. ומה יהיה המסר הפעם? המריח הוא המסריח?חחהחחהחחה... עזבו לא משנה הומור פרטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    מצטער, אבל סרט האקשן המרהיב עם האפרוח, המומיה והזומבי הוזנח לטובת אחד אחר, טוב הרבה יותר ומפגר קצת פחות.
    קישור בהודעה הפותחת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    :un1: לפחות הטובים ניצחו...

סרט חמדמד, מחכה לשבוע הבא, ולסרט הבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אוקי... (פרצוף מודאג).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני לא מבין ממש, לא שמתם לב לכל הפאנצ'ים שיש שם?
    אתה נשוי? אני כן.
    לא שמתם לב לזה?
    איזה כלב חמוד, נראה שהוא רוצה להיות חבר שלי. זה טוב, תמשיך.
    לא ראיתם את כל אלה?
    תסתכלו שוב ושימו לב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    לעזאזל...
    אנשים מעצבנים...
    אי אפשר לקבל קצת יחס פה? באמת, אני בודד.
    עכשיו ברצינות, דיון עם 2 אנשים זה לא דיון, זה דיאלוג. אני ממש רוצה לדעת מה יש לכם לומר על הסרטים, כי אם לא אז אני פשוט לא אפרסם עוד, וזה יהיה חבל, כי יהיה לי פחות מה לשתף אתכם.
    לא חבל? חבל...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    לעזאזל...
    אנשים מעצבנים...
    אי אפשר לקבל קצת יחס פה? באמת, אני בודד.
    עכשיו ברצינות, דיון עם 2 אנשים זה לא דיון, זה דיאלוג. אני ממש רוצה לדעת מה יש לכם לומר על הסרטים, כי אם לא אז אני פשוט לא אפרסם עוד, וזה יהיה חבל, כי יהיה לי פחות מה לשתף אתכם.
    לא חבל? חבל...
    קודם כל אני אתה ותומר מגיבים פה אז זה כבר לא דיאלוג, זה טרילוג אם יש דבר כזה.
    וחוץ מזה גם ננסק הגיב. אל תשכח שזה לא כזה פורום פופולארי, ואני בטוח שתקבל עוד תגובות.
    תמשיך להעלות את הסרטים, הולך לך טוב איתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    לידע כללי, התחלתי משחק בסאנד-בוקס מוד והרצתי אותו כמה שעות טובות על Fast עם כמה מדענים. עכשיו יש לי את כל התלבושות שקיימות במשחק, כל התפאורות, כל האביזרים, ואיכות הסרטים ברמה הכי גבוהה - מה שאומר: שיפור ניכר בסרטים שהולכים להופיע בנושא הזה, אז חכו לשבוע הבא (לא הרבה זמן, באמת).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    שימו לב שימו לב, 2 סרטים חדשים הועלו. כבר שבוע שלא העלתי אפילו סרט אחד, אז העלתי שניים היום. בעצם היום ואתמול, עכשיו מחר, אממ... תודה לתומר וללאור שעזרו לי. אנשים, אתם עדיין מוזמנים להעלות גם משלכם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    WTF?!

מתי הספקת להכין עוד סרט?! רק אתמול בערב סיימנו את - Oh my...

ו..לילה טוב, אני מתאר לעצמי שעכשיו אתה ישן.

עריכה: ראיתי את הסרט, שלך ושל Liotkse/ske, ולא הפסקתי לבכות! סרט מרגש עד דמעות!

הוא מת!!1 הם רצחו אותו*@!!$ ואחרי 20 דקירות בחזה[email protected]@!
    למה???!!!!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מצטער אם התיקון שלי מעצבן אותך אבל בתחילת הסרט Oh My כתוב My life are sucks באנגלית נכונה זה אמור להיות My life sucks.
    שתף ב-Google+

הרשמה