תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    סתם מעניין אותי.
    הייתי משחק בNWN לפני יותר משנה כבר עם חברים..אבל כל החברים האלה היו מארה"ב.
    אנחנו היינו משחקים בעולם המועדף עליי:"The Forgotten Realms".
    עכשיו יש מלא עולמות וגרסאות, שר הטבעות וכל אלה.
    אני אוהב את הFR פשוט בגלל כל האלים שיש בו. כל אחד מאיתנו היה אל(רק מי שהיה DM) וממש ניהלנו Server דיי מצליח.
    בנינו ממש את כל העולם של הFR.
    אני לא אומר "היי בו נעשה משהו על הFR!" אני פשוט מנסה לראות מה אתם אוהבים מעניין אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    איך קראו לשרת שלכם?
    אני הכי אוהב את העולם של הלורה
    אבל כן, FR כיף.
    גם בארדה, העולם של שר הטבעות אני נהנה מאוד, לדעתי העולם הכי טוב שנבנה, הבעיה היא שזה לא ממש מתאים לנוור ואין הרבה שרתים אם בכלל שבנו את זה טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    FR עובד טוב עם נוור בגלל שנוור מגביל אותו ככה שההגזמות הפרועות של WotC לא נראות לעין.
    ארדה היא עולם מדהים ברמות לסיפור, אבל לשחק בו בכיף אמיתי בנוור פשוט לא עובד. אי אפשר לבנות ולשמר את העולם כמו שצריך בנוור והתחושה האפית בסגנון הסאגות הנורדיות הולכת לאיבוד משהו...

העולם האהוב עלי למשחק? וורקראפט. אף מילה על WOW, למרות השם שלו הוא עושה לעולם של וורקראפט מה שנקניקיות עושות לבשר.
    עולם פשוט מדהים ומושקע בטירוף עם סיפור מעולה וגזעים ייחודיים ומרשימים. האמת שגם יחסית קל להעביר אותו לנוור, רק שאתה צריך צבא בינוני של גרפיקאים. החוקים קלים, אבל שום דבר שם לא נראה כמו בנוור (חוץ מגמדים ובני אדם). העולם עצמו גם ענקי, ככה שלבנות אפילו יבשת אחת מתוכו יכול לקחת שנים.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הרשמה