תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני יודע שהפיתוח בארצנו ממש דל וחסר תקציב, אבל בכל זאת אני מאמין שאם נצליח לגבש קהילה תוססת בתחום, נגיע להישגים מרשימים. נושא פיתוח המחשקים מאוד מעניין אותי, ואם גם אותכם, אז אשמח עם תעזרו לפתח את קהילת פיתוח המשחקים בארץ. מלבד זאת, כדי שנוכל לתת אחד לשני ביקורות בונות על משחקים אותם פיתחו, נזדקק לשרת ftp כדי לפרסם בו את עבודותינו. אני ככבר מספר שנים מתעניין בפיתוח וכבר פיתחתי מספר משחקים "חובבניים".
    מעוניינים גם אתם בשרת ftp? מעוניינים לשים את ישראל על מפת פיתוח המשחקים העולמית? עם עניתם כן,(ואני איתכם...) אז בואו נקים קהילה מגובשת של פיתוח משחקי מחשב!!! (ועם קצת מזל אפילו נקבל פורום רשמי בויגיימס!)

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני בעד :grinning2:

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני בעד! אני יתרום את כל מה שאני יכול

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    תודה רבה על התמיכה חברים, פרסמו את הקהילה כמה שיותר, בצעו הפגנות, והביאו את חבריכם לכאן למען תעשיית משחקי המחשב הישראלית!!!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    macromedia flash- תוכנה ליצירת משחקים וסרטים, הגרפיקה לא מדימה במשחקים שיוצרים איתה, אבל זה מעולה וממש מצויין להתחלה.
    לקניה
    להורדת גרסא לנסיון
    דוגמא למשחק פלאש של בליזארד
    3Dgamaker- תוכנה זאת היא תוכנה ליצירת משחקי תלת מימד. התוכנה מאפשרת לבנות משחקים בצורה מאוד קבוע יחסית אך ניתן לשנות את אלפי הטקסטורות הנמצאות במאגר התוכנה ע"י תמונות ממחשבך, ולכין מפות נוספות בנוסף למאגר המפות העצום של התוכנה. את התוכנה ניתן היה להשיג בחנויות לפני כמה שנים וכך השגתי אותה, ואין לי מושג אם היא מופצת כעת, אך דמו שלה, שהשגתי לפני שרכשתי את התוכנה, אני יפרסם בקהילה שיהיה (בתקווה שיהיה) שרת FTP.
    המדריך ימשיך להתעדכן בהמשך!!!

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    אני בעד... אני כרגע לומד תכנות ואני מאמין שבעתיד אני יתחיל להתעמק בדברים קצת יותר מסובכים ואשמח לראות פה קהילה שאוכל לתרום לה ולהעזר בה.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני לא יודע לגבי משחקים בפלאש. המנועים תמיד יוצאים קצת מוגבלים ביכולת שלהם, אני חושב שעדיף כבר לתכנת מוד.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לתכנת מוד זה רעיות מצוין! אבל השאלה לאיזה מחשק, יש מחשקים שיש להם ערכת יצירת מודים מוכנה מראש, אך יש כאלה שצריך לתכנת את רובם...אגב חברה, בקרוב יתחיל פרוייקט המחשק הראשון של הקהילה אז...תתחילו לחשוב על רעיונות...

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    אפשר לעשות גם משחק דרך הגיימ מייקר אקס פי או משהו כזה.... למרות ששם הכל זה סקריפטים אפשר לתכנת ביחד גם משהו שיעבוד ברשת ולעשות משהו ממש מושקע בתור התחלה... כי ככה גם כאלה שלא מבינים ממש בתכנות יכולים לעזור.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכון, רק שאצלי ארפיג'י מאקר לא פועל, אבל זה רעיון בהחלת מצויין. השאלה היא אם אתה מתכוון להעלות אותו להורדה באינטרנט, או למשחק באותו רגע כמו הויגיימס פאן באתר או רונסקייפ ובסגנון.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    הורדה באינטרנט.. כי המנוע מחייב קליינט כלשהו לפי מה שאני יודע ולא יכול להיות בדפדפן...
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. לך יש את התוכנה והיא תקינה? אצלי היא לא פועלת.זתומרת, אני חושב שהיא דפוקה כי אני לא מצליח להתחיל "יצירה" חדשה בתוכנה...

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    האמת שלא השתמשתי בא כמה שנים טובות חחחח.... אבל פעם יצרתי איתה כמה דברים דיי בסיסיים וזה שהייתי בכיתה ו'.... אם יהיה ביקוש לפורום נפתח את הכל בצורה מסודרת..
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מעולה. נצתרך את זה מאוד לקהילה...

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מה שחשבתי שיכול להיות נחמד, ככה:
    מכירים את המשחקים האלה שיש כמה חצים, וTEXTBOX שאפשר לכתוב בו פקודות,
    וכל פעולה שאתם עושים, המשחק מזהה ומתאר מה קורה?
    אפשר להפיח בזה חיים על ידי צירוף תמונה של המקום בו אתה נמצא, ויצירת אנימציות של
    של הקרב.
    תכנית, אם זה בלי שרת, אפשר לעשות את זה בקלות בVISUAL BASIC, ובאמת נוכל לכתוב
    את השם שלנו, ורק את שלנו, אם אנחנו נותנים לאנשים את זה כהורדה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קהילת פיתוח משחקים כבר קיימת, למרות שהיא לא מפותחת מאד בישראל.
    היא חלק מהIGDA העולמי, והפורום של הצפטר הישראלי נמצא כאן:
    http://www.igda.org/Forums/forumdisplay.php?forumid=94

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אם אפשר לקרוא לזה בכלל קהילה. בקושי 5 ת'רדים.
    אני חושב שקהילה בויגיימס תביא לעניין יותר אנשים ונראה יותר פעילות בכיוון. יש לפורומים האלו כוח דיי גדול מבחינה מספרית.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכון, 5 תרדים בחודש האחרון בערוץ הישראלי. אבל רוב הנושאים שמדברים עליהם קשורים למפתחים בכל העולם, ויש מאות ערוצים אחרים. כמו בפורומים כאן, כשאתה רוצה לדון שם בנושא מסויים כמו "פיתוח משחקים מבוססי מיקום למשחקים סלולריים", אתה לא תפנה את זה לערוץ הישראלי, אלא לערוץ הסלולרי. הIGDA היא קהילת מפתחי המשחקים הגדולה בעולם בסופו של דבר.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי Bane
    מה שחשבתי שיכול להיות נחמד, ככה:
    מכירים את המשחקים האלה שיש כמה חצים, וTEXTBOX שאפשר לכתוב בו פקודות,
    וכל פעולה שאתם עושים, המשחק מזהה ומתאר מה קורה?
    אפשר להפיח בזה חיים על ידי צירוף תמונה של המקום בו אתה נמצא, ויצירת אנימציות של
    של הקרב.
    תכנית, אם זה בלי שרת, אפשר לעשות את זה בקלות בVISUAL BASIC, ובאמת נוכל לכתוב
    את השם שלנו, ורק את שלנו, אם אנחנו נותנים לאנשים את זה כהורדה.
    רעיון נחמד...יש לך את התוכנה נכון?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    לתכנת מוד זה רעיות מצוין! אבל השאלה לאיזה מחשק, יש מחשקים שיש להם ערכת יצירת מודים מוכנה מראש, אך יש כאלה שצריך לתכנת את רובם...אגב חברה, בקרוב יתחיל פרוייקט המחשק הראשון של הקהילה אז...תתחילו לחשוב על רעיונות...
    אפשר לפתח מוד ל-Half-Life 2 או לשאר המשחקים שקשורים אליו (Counter Strike: Source, HL2: Deathmatch).
    ואחרי זה אם נשארים ממש רציניים אפשר לעשות Full Conversion למשחק.

ואם כבר מדברים על המרות מלאות, קבלו את Black Mesa, המרה מלאה ל-HL הראשון עם מנוע ה-Source.
    הכל נעשה מחדש: מודלים, נשקים, שלבים, אויבים ושאר דברים אחרים.
    הוא יוצע בחינם לכל מי שיש לו HL2 או CS:S מקורי (יש מצב שדרך Steam, אבל אני לא בטוח בזה).
    אני אישית אני מחכה לו בקוצר רוח.
    לאתר המשחק.
    נבחר למוד הכי נצפה השנה ב-Mod DB.com.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה