תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סוניק רץ במהירות לקונסולת ה-Wii.

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    עיר
    קיבוץ מעברות
    המשחק הזה הוא בדיוק כמו Sonic Heros רק בלי שאר המשתתפים.
    נחמד להיות חשוב אבל הכי חשוב להיות נחמד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    עיר
    קיבוץ מעברות
    המשחק הזה הוא בדיוק כמו Sonic Heros רק בלי שאר המשתתפים.
    נחמד להיות חשוב אבל הכי חשוב להיות נחמד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    כבר נשמע סיבה טובה לקנות אותו.
    סוניק צריך יותר מהירות ופחות חתולים עם חכות דיג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נראה לי שמישהוא ראה את הפרק של הדרדסים עם הדרדס הסגול (והמרושע) יותר מדי פעמיים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש לי אופטימיות זהירה לגביו, אבל לדעתי, בכל מקרה הוא לא יהיה להיט בביקורות (אבל ילך לו טוב במכירות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי weasel
    כבר נשמע סיבה טובה לקנות אותו.
    סוניק צריך יותר מהירות ופחות חתולים עם חכות דיג.
    על זה אני מוכן לומר אמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    רק חבל שרוב המשחקים הגרועים של סוניק הם אלה שהתמקדו במהירות.
    כנראה שיותר מדי אנשים שוכחים שהמשחקים הטובים של סוניק מהמגה-דרייב היו יותר משחקי פלטפורמה מאשר "החזק ימינה ותן ללופים לעשות את שלהם"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    הבעיות עם סוניק התחילו כשהוא עבר לתלת-מימד.
    היו לכך 2 סיבות עיקריות:
    א) חוסר היכולת של חברי SONIC TEAM לתכנן מצלמה נורמלית לשלבי המהירות.
    ב) יותר מדי שלבים ללא סוניק ועם חתולים שמנים שמחפשים צפרדע וזיקיות שמחפשות כלובים.

נראה שהסוניק לווי יפתור את שתי הבעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי weasel
    הבעיות עם סוניק התחילו כשהוא עבר לתלת-מימד.
    היו לכך 2 סיבות עיקריות:
    א) חוסר היכולת של חברי SONIC TEAM לתכנן מצלמה נורמלית לשלבי המהירות.
    ב) יותר מדי שלבים ללא סוניק ועם חתולים שמנים שמחפשים צפרדע וזיקיות שמחפשות כלובים.

נראה שהסוניק לווי יפתור את שתי הבעיות.
    הבעיות עם סוניק התחילו כשהדרימקאסט מת וכנראה כבר לא היה חשוב שהקמע של סגה יצטיין. סוניק על הדרימקאסט היא מצויין בתלת מימד וסחט את הקונסולה כמו שצריך בשביל להראות מה היא יודעת לעשות - דברים שבזמנו אפילו הPS2 לא הצליחה להציג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לפעמים חברה פשוט לא יודעת מתי לשחרר.
    כמו קסלבניה, סוניק הוא פרנצ'ייז שמתאים לדו מימד ודו מימד בלבד.
    כל הכיף במשחק הזה הוא שאתה לא רואה מה יש לפניך בזמן שאתה טס במהירות אדירה.
    בפורמט של הישנים פשוט אי אפשר לעשות אותו בתלת מימד.
    אז או שיחשבו את המשחק לגמרי מחדש לתלת מימד או שיעשו אותו בגרפיקה תלת מימדית מדהימה אבל שהגיימפליי ישאר דו מימדי כמו פעם.

אבל אני חייב לציין שסוניק החדש לWII בהחלט נראה כמו התלת מימדי הטוב ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הבעיות עם סוניק התחילו כשהדרימקאסט מת וכנראה כבר לא היה חשוב שהקמע של סגה יצטיין. סוניק על הדרימקאסט היא מצויין בתלת מימד וסחט את הקונסולה כמו שצריך בשביל להראות מה היא יודעת לעשות - דברים שבזמנו אפילו הPS2 לא הצליחה להציג.
    זה אידיוטי לומר. SA1 ו-SA2 התחילו את ההידרדרות בגלל אלמנטים משעממים הפוגעים באיזון ובגיימפליי האהוב של סוניק המבוסס על מהירות נטו ושלבים מעוצבים בצורה מגניבה ומהנה.

הדרימקאסט הייתה מדהימה, סגה אכן הראתה מאמצים עליונים כדי לגרום להצלחתה, אך זה הכי פחות התבטא בסוניק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    דר, אם נתעלם רגע מהשטויות של הדביל כי זה די מיותר להגיב עליהן: רציתי לשאול אם יצא לך לשחק בSonic Adventure לדרימקאסט? הוא היה פלטפורמר תלת מימדי פשוט מדהים ובתור אחד ששיחק בו (ובשני) הרבה מאד, הוא באמת היה מהמשחקים היותר מוצלחים לדרימקאסט שיצא לי לשחק בהם. וזה מתחיל ממש מהרגע הראשון: החל מהשלב הראשון עם הטיסה המהירה בין הדולפינים. לפעמים אתה נשאר שקוע בנוף וסוניק בנתיים מהיר מידי בשביל שתבין מה הולך שם לפני שתגלה שהשלב כבר נגמר.
    והמהירות שבה הוא טס שם... לפעמים הוא זז מהר מידי בשביל שאני אבין מה בדיוק קורה לי על המסך. יום אחד אחרי המהירות שם ניסיתי לחזור לסוניק 2 במגה דרייב - והוא פשוט נראה כמו ההילוך האיטי של מקס פיין אחרי שהתרגלתי למהירות בתלת מימד. תוסיף לזה את ה50 פריימים לשנייה שהדרימקאסט היה מסוגל להם כבר אז (ואני חושב שאפילו הPS2 לא הציג) ותבין שמדובר במשחק שטס ועושה את זה ממש יפה.
    אין מה לעשות. כשלחברה יש קמע עם מטרה ברורה של לנצח את מריו, היא בד"כ משקיעה בו יותר מאשר אותה חברה כיצרנית צד שלישי. נקווה רק שהם יבינו שגם המכירות שלהם תלויות בזה ויוציאו עכשיו כותר טוב יותר מהבושה הקודמת לPS3 ולX360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    השלב הראשון ב-SA אכן היה מעולה בשעתו, ואולי גם שלב 2, וגם אחד מהשלבים היותר מאוחרים, אבל פה זה נגמר. היה חוסר איזון זועק בגיימפליי. על כל שלב אחד כיף, זרקו עליך כמה שלבים משעממים, שלא לדבר על ה-overworld, שסתם פגע בזרימה של הסדרה האהובה הזו.

בכל אופן, צפיתי היום בסרטונים החדשים של סוניק לווי, והוא באמת נראה כמו תקווה חדשה. נראה שהוא נמנע מהבעיות שהיו בקודמים, מ-SA והלאה. עדיין, קשה להמר, האכזבה מהקודמים הותירה רושם שלילי עמוק. סוג של אמון שקשה להחזיר.

ובכל זאת, הימור שלי: בסביבות 8, מעט פחות או מעט יותר. זה מה שיקבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    דר, אם נתעלם רגע מהשטויות של הדביל כי זה די מיותר להגיב עליהן: רציתי לשאול אם יצא לך לשחק בSonic Adventure לדרימקאסט? הוא היה פלטפורמר תלת מימדי פשוט מדהים ובתור אחד ששיחק בו (ובשני) הרבה מאד, הוא באמת היה מהמשחקים היותר מוצלחים לדרימקאסט שיצא לי לשחק בהם. וזה מתחיל ממש מהרגע הראשון: החל מהשלב הראשון עם הטיסה המהירה בין הדולפינים. לפעמים אתה נשאר שקוע בנוף וסוניק בנתיים מהיר מידי בשביל שתבין מה הולך שם לפני שתגלה שהשלב כבר נגמר.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    והמהירות שבה הוא טס שם... לפעמים הוא זז מהר מידי בשביל שאני אבין מה בדיוק קורה לי על המסך. יום אחד אחרי המהירות שם ניסיתי לחזור לסוניק 2 במגה דרייב - והוא פשוט נראה כמו ההילוך האיטי של מקס פיין אחרי שהתרגלתי למהירות בתלת מימד. תוסיף לזה את ה50 פריימים לשנייה שהדרימקאסט היה מסוגל להם כבר אז (ואני חושב שאפילו הPS2 לא הציג) ותבין שמדובר במשחק שטס ועושה את זה ממש יפה.
    אין מה לעשות. כשלחברה יש קמע עם מטרה ברורה של לנצח את מריו, היא בד"כ משקיעה בו יותר מאשר אותה חברה כיצרנית צד שלישי. נקווה רק שהם יבינו שגם המכירות שלהם תלויות בזה ויוציאו עכשיו כותר טוב יותר מהבושה הקודמת לPS3 ולX360.
    אני אודה בבושה שמעולם לא שחקתי בדרימקאסט וואט סו אבר. אז מן הסתם אתה מנחש איך זה משליך על התשובה שלי בקשר להאם שחקת את סוניק על הDC...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני היחיד שממש אהב את Sonic Adventure 2?
    נהניתי אפילו מהקטעים של טיילס\רובוטניק.
    ונראה לי שזה משחק הסוניק עם העלילה הכי טובה שיצא עד היום.
    (לא שהתחרות קשה כל-כך)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הכי הרג אותי העלילה עם הנסיכה אנושית וסיפור האהבה שלה עם סוניק בחדש ל-360. אלוהים ישמור...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אם כבר מדברים על הדרימקאסט מה הקטע עם השלט שלה?יש שם מסך כזה או משהו כזה?חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pizza
    אם כבר מדברים על הדרימקאסט מה הקטע עם השלט שלה?יש שם מסך כזה או משהו כזה?חח
    זה הסטיק זיכרון, גם בתוך SA היה משחק שהשתמש בו, וכמוכן מופיעים כל מיני אייקונים על המסך בזמן משחק .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי weasel
    אני היחיד שממש אהב את Sonic Adventure 2?
    נהניתי אפילו מהקטעים של טיילס\רובוטניק.
    ונראה לי שזה משחק הסוניק עם העלילה הכי טובה שיצא עד היום.
    (לא שהתחרות קשה כל-כך)
    נהנתי גם מ-2, אבל ההבדל בינו לבין 1 לא היה כל כך גדול כמו ההבדל בין 1 לבין מה שהיה קודם.
    מבחינת עלילה סוניק באמת אף פעם לא היה אטרקטיבי במיוחד. זה אחד הצדדים החלקים של המשחק (אחרי הדיבוב לאנגלית של הדמויות. פשוט מזעזע מה שהלך שם)
    שתף ב-Google+

הרשמה