תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זהו, זה סוף סוף קרה: אני ואח שלי שנינו WoW, ונקבל אותו עוד כמה ימים. אז עכשיו אני נוב קטן ועלוב, שקרא קצת על הגזעים שהוא רוצה והמקצועות. אז קודם כל, רציתי לשאול אותכם אם יש לכם טיפים לשחקן מתחיל באופן כללי, ודבר שני, רציתי לשאול אותכם מה עדיף לשחקן מתחיל: ננס rough או נייט-אלף דרואיד? שניהם שילובים שאני רוצה ושניהם נשמעים לי ממש טוב, אז מבחינת... אממ... המשחקיות שלהם, מי יותר קל לשחק?

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    לך על ה rogue. אולי הם הרבה יותר נפוצים, אבל הם יותר קלים להתחלה.
    (וזה משחקן חדש שהתחיל עם druid:smiling

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני דווקא חושב שעדיף להתחיל עם Druid, בגלל שזה מן אוסף של קלאסים שונים - לוחם, גנב, ו- Spellcaster.
    זה יתן לך ידע על רוב המקצועות במשחק.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    משהו יכול להגיד לי איפה להוריד wow???????????????????

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    אני מחלק את הדמויות במשק ל-3 סוגים:

4 דמויות עיקריות - לוחם, קוסם, כהן וגנב.
    3 היברידים - דרואיד (כל ה-4 הנ"ל), פאלדין (בעיקר לוחם+כהן) ושאמן (בעיקר קוסם+כהן).
    2 סולו - צייד ו-warlock (כשלכל אחד מהם ייעוד אחר בקבוצה).

לדעתי הדבר הטוב ביותר לשחקן מתחיל הוא לקחת דמות עיקרית (לוחם, קוסם, גנב או כהן), מכיוון שהתפקיד העיקרי שלן מובהק וברור, וקל יותר לשחק אותן.

היברידים וסולואיסטים יותר בעייתיים, מכיוון שמצפים מהם לעשות כמה תפקידים בחבורה (היברידים - בעיקר לרפא, סולואיסטים - DPS, אבל בד"כ מעדיפים דמות עיקרית כגון קוסם או גנב על פניהם).

לקחת דרואיד כדמות ראשונה זו טעות לדעתי, שכן חבורות ירצו אותך כמרפא, בעוד הדרך שבה תבחר הינה (כנראה) Feral (כיוון של לוחם/גנב).
    זה יכול להיות מאוד מתסכל ולדעתי יצור הרבה ריבים מיותרים [שהרי אין מה לעשות, מי שבוחר לשחק דרואיד חייב להבין שבחבורה הוא כנראה יהיה המרפא, גם אם הבילד שלו הוא לא רסטרו. (זאת בהנחה שאין מרפא אחר, אבל ביננו, כמה פעמים מצליחים למצוא גם כהן וגם דרואיד באותו ה-PUG למבוכים פשוטים?)].

אבל אם בכל זאת מתעקשים על היבריד - שאמן זו הבחירה הכי טובה לדעתי (אין ספק שהם ההיברידים הקלים ביותר למשחק).

עדיין אני חושב שמכל האפשרויות, לשחקן מתחיל עדיף לקחת אחת מ-4 הדמויות הראשויות.

בנוגע להורדה של המשחק, אפשר להוריד גרסת התנסות ל-10 ימים כאן:
    http://teaser.wow-europe.com/

בכל מקרה תצטרך להתחיל לבצע תשלום חודשי אחרי 10 הימים הללו.
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    המלצה לקלאס למתחיל: דרואיד.
    מהסיבה הפשוטה שאתה זוכה להתנסות במרבית התחומים של המשחק.

Tanking עם Bear
    Stealth עם Cat
    Healing וSpellcaster בDruid Form
    ויש לו גם כמה בונוסים חמודים מאוד כמו Travel/Aqua...אם תראה שאתה אוהב תחום מסויים במיוחד תוכל תמיד לבנות לו בילד חדש שמתמחה באחד מהם או לפתוח דמות חדשה שמתעסקת בתחום שאהבת.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    ל WEWR ...
    לא מורידים WOW קונים WOW..
    לאור העובדה שהמשחק פועל רק ברשת ושהשרתים המאובטחים של בליזארד כל כך הרבה יותר טובים ויציבים מכל מיני שרתים פרוצים לא ניתן לשחק בנח בלי לשלם.
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הרשמה