תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    טוף.. השבוע אני קונה לי Wow בלי TBC שאותו אני אקנה עוד חודשיים בערך (יומהולדת והכסף זורם =])
    אז יש לי כמה שאלות :X
    1. הבנתי שמרמה 20 בערך כל הדמויות נמצאות באותו מקום.. זה נכון?
    2. אם הBlood Elvel או הדראינאין יכולים להגיע לעולם של הרייס השני אני אוכל להגיע לעולם שלהם למרות ש(לבנתיים) אין לי את ההרחבה?
    3. יש איזה גילד ישראלי ששוה להצטרף אליו?

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נכתב במקור על ידי Shlomi XD
    X
    2. אם הBlood Elvel או הדראינאין יכולים להגיע לעולם של הרייס השני אני אוכל להגיע לעולם שלהם למרות ש(לבנתיים) אין לי את ההרחבה?
    1. אותו מקום?? ממש לא. יש כ"כ הרבה מקומות במשחק, וכל כמה רמות אתה עובר למקומות אחרים.
    2. לא, אתה לא יכול להגיע לאזור התחלה של הדרנאי או הבלוד אלף, וגם לא תוכל להגיע לOutland
    בלי ההרחבה.
    3. אין לי מושג.

תהנה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Shlomi XD
    טוף.. השבוע אני קונה לי Wow בלי TBC שאותו אני אקנה עוד חודשיים בערך (יומהולדת והכסף זורם =])
    אז יש לי כמה שאלות :X
    1. ממש לא. יש לך אפשרות לשוטט בעולם לפי רצונך. אתה יכול להתעכב באיזור ההתחלה שלך, או שאתה יכול לשוט ליבשת השניה ולעשות כמה קווסטים של גזע אחר. יש לך די הרבה אפשרויות של מה לעשות ולאן ללכת.
    2. כן, אני מאמין שאתה יכול לבקר את הערים של שני הגזעים החדשים, אבל לא תוכל לשחק אותם. כמו כן, לא תוכל לעבור ב- Dark Portal שמוביל ל- Outland
    3. כן. בשרת Jaedenar יש כעת גילדה ישראלית - הגילדה הרשמית של אתר Vgames. תוכל למצוא את כל הפרטים עליה כאן

הרשמה