תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    איזה דברים חדשים הייתם צצפים מהמשחק הבא בסדרת משחקי הWWE ?
    אני אישית אשמח לראות תרגילי קפיצה עם כיסאות, נשקים ב-HELL IN A CELL, וגם אפשרות לעשות con-chair-to.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    איזה דברים חדשים הייתם צצפים מהמשחק הבא בסדרת משחקי הWWE ?
    אני אישית אשמח לראות תרגילי קפיצה עם כיסאות, נשקים ב-HELL IN A CELL, וגם אפשרות לעשות con-chair-to.
    נחמד. אני הייתי רוצה שיהיה אפשר לעשות פדיגרי על כיסא, סוויט צ'ין מיוזיק שמייקלס נותן בעיטה לכיסא, כנ"ל עם ריי מיסטיריו, שסינה יוכל לעשות FU לסולם על היריב כמו באנפורגיבן 2006 שהוא עשה לאדג'. שיתנו לסינה ולטייקר את האובראול שמגיע להם 96 ו-95 במקום 90 ו-89 עלובים.
    שלא יגזימו באובראול עם אנשים כמו מייקלס וטריפל אייץ' למרות שלטריפל אייץ' אמור להיות אובראול גבוה, רק להוריד לו טיפה בסבמישן. הייתי רוצה קריינות טובה יותר כי רק עכשיו כששיחקתי ועשיתי עם מייקלס סוויט צ'יו מיוזיק אז הקריינים אמרו איזה צ'וקסלאם, ישר מהגיהנום. ושהקריינות לא תחזור על עצמה, כמו שכל קרב הם חוזרים על אותו דבר שהם אומרים על אותו מתאבק. שיהיו יותר מהלכים של אולטימט גראפל סיסטם. שיהיה מגוון תרגילים גדול יותר, כי עכשיו הוא יחסית מצומצם יחסית למשחקים קודמים. שיורידו את שיין מקמהון מהלג'נדים, שיהיה אפשר לשחק עם וינס.
    שיהיה את הרוסטר של ECW, כמובן. וחשוב מאוד שהמשחק יהיה זורם, גם עכשיו הוא די זורם אבל עדיין הייתי רוצה לראות רצף משחק מהיר יותר ואחד הדברים הכי חשובים-שישפרו את הבינה המלאכותית!!!!!!!!!!! אני משחק נגד הסוני והוא לא עושה לי שום נזק! אין שום אתגר לשחק מול הסוני.
    שישימו לסינה בהתלהבויות או טונטים או איך שלא קורים לזה You Cant See Me ושיהיה לו את הדבר הזה שהוא מרים את הזרת והאגודל. יכול להיות שאני אזכר בעוד כמה דברים אחר כך, זה לבינתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    שיוסיפו את הרוסטר של הECW,שיהיה אפשר לעשות קונצ'רטו,שיהיה קרב אינפרנו,שיעשו לכל המתאבקים תלבושת אלטרנטיבית,שיעיפו את הדיוות במילא אף אחד לא משחק איתן(או שישאירו אותן,ויעשו קרב פלייבוי),כל הדברים שTerminator אמר..והכי חשוב,שיוציאו את המשחק מתי שהוא מוכן..

אה,וכמובן איך שחכתי..ריי מיסטיריו אוברל 0..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    שיוסיפו את הרוסטר של הECW,שיהיה אפשר לעשות קונצ'רטו,שיהיה קרב אינפרנו,שיעשו לכל המתאבקים תלבושת אלטרנטיבית,שיעיפו את הדיוות במילא אף אחד לא משחק איתן(או שישאירו אותן,ויעשו קרב פלייבוי),כל הדברים שTerminator אמר..והכי חשוב,שיוציאו את המשחק מתי שהוא מוכן..
    אני חושב שכשאתה אומר שיוציאו את המשחק מתי שהוא מוכן, אתה מתכוון לזה שיבדקו אותו וינקו אותו מבאגים, לאגים ועוד כל הבעיות, נכון?
    נ.ב
    אתה מסכים איתי שטייקר וסינה צריכים לקבל אובראולים גבוהים יותר?:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני חושב שכשאתה אומר שיוציאו את המשחק מתי שהוא מוכן, אתה מתכוון לזה שיבדקו אותו וינקו אותו מבאגים, לאגים ועוד כל הבעיות, נכון?
    נ.ב
    אתה מסכים איתי שטייקר וסינה צריכים לקבל אובראולים גבוהים יותר?:smiling:
    כן לזה אני מתכוון..

כן אני מסכים איתך..אחרי הכל אם הם כאלה כוכבים גדולים,שייתנו להם אוברול גדול יותר..בעיקר לטייקר(בלי להעליב)..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כן לזה אני מתכוון..

כן אני מסכים איתך..אחרי הכל אם הם כאלה כוכבים גדולים,שייתנו להם אוברול גדול יותר..בעיקר לטייקר(בלי להעליב)..
    לא נעלבתי, אני חושב שלסינה מגיע האוברול הכי גבוה ואתה חושב שלטייקר מגיע הכי גבוה אבל גם סינה אתה חושב שמגיע לו גבוה נכון?
    נ.ב
    אני מבין שאתה שונא את ריי מיסטיריו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    לא נעלבתי, אני חושב שלסינה מגיע האוברול הכי גבוה ואתה חושב שלטייקר מגיע הכי גבוה אבל גם סינה אתה חושב שמגיע לו גבוה נכון?
    נ.ב
    אני מבין שאתה שונא את ריי מיסטיריו.
    כן..לסינה מגיע בכריזמה 11/10..

אתה מבין נכון..אם רק יכולת לראות איזה דברים עשיתי לו במשחק...זה לא מצחיק,זה מפחיד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כן..לסינה מגיע בכריזמה 11/10..

אתה מבין נכון..אם רק יכולת לראות איזה דברים עשיתי לו במשחק...זה לא מצחיק,זה מפחיד..
    אני אפתח דיון חדש בנושא כי זה לא הטופיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    הרעיון עם הפדיגרי על הכיסא זה באמת מתבקש, וניקיון מבאגים באמת רואים שלא היה ב07- יפה, אהבתי :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הרעיון עם הפדיגרי על הכיסא זה באמת מתבקש, וניקיון מבאגים באמת רואים שלא היה ב07- יפה, אהבתי :smiling:
    אני שמח.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    אני הייתי רוצה שהיה אפשר שקופצים מ-Hell in a cell שלוקחים את היריב ומעלים אותו על שולחן שדרנים ומשכיבים אותו ועולים על הקלוב וקופצים שזה ישבור את השולחן שדרנים ושהיה את ג'ף הארדי וגם בקרב STEEL CAGE שנגיד עם RVD או כריס בנואה שעולים על הכלוב שהיה אפשר לעשות L1 וזה יעשה את הפיניש של הקפיצה ולא יקפוץ ישר רגיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Matt hardy
    אני הייתי רוצה שהיה אפשר שקופצים מ-Hell in a cell שלוקחים את היריב ומעלים אותו על שולחן שדרנים ומשכיבים אותו ועולים על הקלוב וקופצים שזה ישבור את השולחן שדרנים ושהיה את ג'ף הארדי וגם בקרב STEEL CAGE שנגיד עם RVD או כריס בנואה שעולים על הכלוב שהיה אפשר לעשות L1 וזה יעשה את הפיניש של הקפיצה ולא יקפוץ ישר רגיל
    אתה מתכוון שלפינישר של דיבינג. היה את זה ב-SVR 2006. ב-SVR 2006 היה גם אפשר לשבור את שולחן השדרנים בקפיצה ונראה לי שגם עכשיו זה אפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    אתה מתכוון שלפינישר של דיבינג. היה את זה ב-SVR 2006. ב-SVR 2006 היה גם אפשר לשבור את שולחן השדרנים בקפיצה ונראה לי שגם עכשיו זה אפשרי.
    לא אפשר רק בפיניש או שאתה מרים אותו על השולחן ושובר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    וחבל שאי אפשר להעיף את היריב לציוד של ראו או סמאקדאון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Matt hardy
    וחבל שאי אפשר להעיף את היריב לציוד של ראו או סמאקדאון
    צודק.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    רעיונות יפים- הרבה דמיון :smiling:
    אבל אף אחד לא חשב על הדברים הבסיסיים? אולי תיקון של תרגילים כמו הRKO,או ה sweet chin music שמעיף את היריב במקום להפיל אותו על המקום, בקיצור תרגילים כמו שעושים אותם באמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל אף אחד לא חשב על הדברים הבסיסיים? אולי תיקון של תרגילים כמו הRKO,או ה sweet chin music שמעיף את היריב במקום להפיל אותו על המקום, בקיצור תרגילים כמו שעושים אותם באמת.
    sweet chin music מהרצפה מפיל ולא מעיף, אבל ה-sweet chin music בעמידה מעיף למרות שאין לי שום בעיה עם זה. וה-RKO לא מעיף, הוא רק הופך את היריב וגומר את התרגיל על הגב ולא על הבטן. מבחינתי הם בסדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני הייתי רוצה שייתנו אופציה לעשות מערכונים ולשפר את הסטורי ליין בליגת המנהל ולא שהכל יהיה על הנייר משהו כמו שילוב של העונה וליגת המנהל, הייתי רוצה גם שיתנו יותר אופציות לכניסה בשלשות. שיתנו את האופציה לשנות את התלבושות של המתאבקים הקיימים ושיוסיפו ממד חדש של מצלמה שבכל רגע נתון תוכל לצלם תמונות וזה ייכנס ישירות לאלבום שלך לדוגמא זכית עם DX באליפות הזוגות ואתה רוצה לשמר את הרגע אתה מצלם ויש לך תמונה באלבום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אני הייתי רוצה שייתנו אופציה לעשות מערכונים ולשפר את הסטורי ליין בליגת המנהל ולא שהכל יהיה על הנייר משהו כמו שילוב של העונה וליגת המנהל, הייתי רוצה גם שיתנו יותר אופציות לכניסה בשלשות. שיתנו את האופציה לשנות את התלבושות של המתאבקים הקיימים ושיוסיפו ממד חדש של מצלמה שבכל רגע נתון תוכל לצלם תמונות וזה ייכנס ישירות לאלבום שלך לדוגמא זכית עם DX באליפות הזוגות ואתה רוצה לשמר את הרגע אתה מצלם ויש לך תמונה באלבום...
    ואוו איזה רעיונות גדולים. ביחוד הזה של צילום המערכונים מאחורי הקלעים. זה יכול להעביר את החוייה של המשחק בצורה הרבה יותר טובה ומוחשית ממש כמו במציאות. קבל צל"ש על המקוריות.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    מסכים,RKO במשחק הזה זה משהו מסכן..
    שתף ב-Google+

הרשמה