תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    כל מי שרוצה לקבל בחינם את ההרחבה פתוחים לעסקים צריך קודם כל להשיג ילדים שירשמו לאתר ויכתבו שאני הזמנתי אותם.הם יכתבו שתום שגיא הזמין אותם לאתר.

אחרי זה כל מי שהשיג לי הרבה ילדים ישלח לי תגובה ואני יבדוק אם באמת הילד השיג לי הרבה ילדים שנרשמו ואם כן אז אני ישלח לילד את ההתקנה של פתוחים לעסקים.

כדי להפעיל את ההתקנה של פתוחים לעסקים שאני יתן לכם אתם צריכים שיהיה לכם את ההרחבה של חיות כי רק דרך חיות תוכלו להפעיל את ההרחבה.

תודה לכולם!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    רק מאופן ההסבר שלך אפשר להבין שמדובר בווארז...
    אז לא רק שזה לא חוקי,אתה מנסה לשדל פה אנשים לגייס משתמשים לאתר ולנפח את המשתמש שלך על חשבונם,מבלי שום הבטחה שאתה בכלל תמסור את "ההתקנה" של המשחק...

ייתרה מזאת,אם אתה מבטיח דבר שכזה,אתה צריך להתחייב לשלוח בדואר עותק מקורי של המשחק,ולא איזה קובץ התקנה מזופט של המשחק דרך אימייל או מסנג'ר...כי עם כל הכבוד-להוריד את ההרחבה של המשחק זה דבר שכל פושטק בן 5 יכול לעשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    חזרה סיטי
    כל מי שרוצה לקבל בחינם את ההרחבה פתוחים לעסקים צריך קודם כל להשיג ילדים שירשמו לאתר ויכתבו שאני הזמנתי אותם.הם יכתבו שתום שגיא הזמין אותם לאתר.

אחרי זה כל מי שהשיג לי הרבה ילדים ישלח לי תגובה ואני יבדוק אם באמת הילד השיג לי הרבה ילדים שנרשמו ואם כן אז אני ישלח לילד את ההתקנה של פתוחים לעסקים.

למה נירא לך שאנשים יעשו את זה יא פאטת!!!
    היי בנותתתת....!!! עימדו דום כוסיות!XD פחחחחחח זה אתםם..
    (אל תיבהלו זה מיקי השוחט שלי..בדרך כלל זבובים!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    מה, אי אפשר לקנות את זה (או להוריד את זה) לבד?
    חוץ מזה, מי אמר שמה שתשלח יעבוד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    נו מה אתה דפוק מי צריך שאתה תביא להם את המשחק הרי כולם עכשיו מורידים(חלק גדול)
    למה דווקא שמישהו ירצה לקחת ממך את המשחק במילה אחת אתה מטומטם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    או משהו כזה

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Yakuza
    נו מה אתה דפוק מי צריך שאתה תביא להם את המשחק הרי כולם עכשיו מורידים(חלק גדול)
    למה דווקא שמישהו ירצה לקחת ממך את המשחק במילה אחת אתה מטומטם!

למי אתה קורא מטומטם דביל שכמותך!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה