תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האלו,

חשבתי להתחיל באיזה נוהל חודשי חדש, שבו אני מעדכן על משחקי לוח חדשים שעומדים לצאת מבית חברות המשחקים הגדולות בחו"ל. בעיקר אלו שכוכבי כסף עובדת איתם (הכי קל להשיג את אותם משחקים בארץ, אז יותר ריאלי לדבר עליהם), אבל לא רק.
    מה דעתכם?

ומה לגבי עדכונים קבועים על משחקי תפקידים חדשים בחו"ל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בעד לשניהם,ואני מאמין שאני אוכל לעזור בנוגע למ"ת...
    אפשר גם לא רק חדשים,אלא פשוט כאלה שהם טובים ולא מוכרים,או סתם טובים...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני בעד אבל למה רק משחקי לוח חדשים? למה לא מיניאטורות קלפים או כל דבר שקשור למ"ת?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    סבבה, אז גם מיניאטורות וקלפים. נעשה עדכונים על כל המשחקים שאינם משחקי מחשב, בקיצור =)
    (כי בשביל זה יש כבר את ויגיימס, מן הסתם).

מי שרוצה להתנדב לעזור גם, מוזמן - מספיק לאהוב משחקים כלשהם, ולדעת איפה מעדכנים עליהם דברים באינטרנט! צרו איתי קשר בהודעה פרטית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לגמרי בעד
    הייתי עוזר אם היה לי קצת יותר זמן פנוי.

אגב, תודה רבה על ההשקעה הגדולה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בכיף אני אומר, בכיף. חסרים בארץ פורומים ששמים דגש על משחקי לוח. למעשה יש רק את פורום 800 בתפוז, אבל שם יש בעיקר מבוגרים, ואני חושב שזה מפספס את האפשרות של חשיפה לקהל צעיר יותר, מה שכמובן מתאים בול לויגיימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    למעשה יש רק את פורום 800 בתפוז, אבל שם יש בעיקר מבוגרים, ואני חושב שזה מפספס את האפשרות של חשיפה לקהל צעיר יותר, מה שכמובן מתאים בול לויגיימס.
    יש שם את מי שמגיע, אין שום מגבלה על צעירים או מבוגרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    קדומים
    ד"א, למישהו יש המלצות למשחק לוח שאפשר להשיג בארץ (עדיף בעברית), בסגנון מד"ב\פנטזיה, מבוסס על תורות\תפקידים, שאפשר להעביר איתו הרבה זמן בכיף?
    Everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    כן, יש המלצות. תורות/תפקידים קלאסי ומעולה הוא מצודות. מעולה. בדיוק מה שאתה מחפש. והוא ימי-ביניימי, מה שנותן אווירה דומה לפנטזיה.

ודראקון הוא פנטזיה לגמרי, והוא תורות, והוא אחלה משחק שבעולם. ויש את מנצ'קין, שצוחק על מו"ד, אז ברור שהוא מתאים. ובחודש הבא יהיה את מגה-פיצוץ, שהוא תורות, מד"ב, ופיצוץ.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני מתנדב בנושא של מ"ת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עידן, תודה! אני אפנה אליך כשזה יהיה רלוונטי.

נכתב במקור על ידי avki
    ד"א, למישהו יש המלצות למשחק לוח שאפשר להשיג בארץ (עדיף בעברית), בסגנון מד"ב\פנטזיה, מבוסס על תורות\תפקידים, שאפשר להעביר איתו הרבה זמן בכיף?
    ההצעות של יונתן מכסות הרבה אפשרויות שונות, וחשוב לי להבין יותר טוב איזה סגנון אתה מחפש. כשאתה אומר "אפשר להעביר איתו הרבה זמן בכיף", אתה מתכוון שאפשר לשחק אותו שוב ושוב (כי אז מצודות ודראקון מתאימים בהחלט), או שהוא מאוד ארוך? (ואז מצודות ודראקון אינם מתאימים, כי הם נמשכים בין 20 ל-50 דקות).

מבחינת משחקי פנטזיה רחבי היקף, בעברית אפשר לדעתי למצוא רק את טליסמן, ואני מעדיף שלא להמליץ עליו. הוא פשוט לא מספיק מוצלח לעומת מה שאפשר למצוא באנגלית. כ"כ מייבאים למשל את Warrior Knigths, שאמור להיות אדיר (אני אשחק אותו עוד כמה שבועות, ואז אתן עליו כמובן ביקורת), ואת RuneBound (שהוא כמו טליסמן רק יותר טוב, ועם מיליון הרחבות), והשיא של הקצפת בתחום "זה ממש כמו משחק תפקידים", Descent. ויש עוד הרבה, השאלה היא איזה סגנון בעצם אתה מחפש.
    שתף ב-Google+

הרשמה