תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    סמאקדאון:

באטיסטה דרש לדעת באיזה אלוף אנדרטייקר בוחר להתאבק בראסלמניה, תוך שהוא מציין שכל השבוע נאמר לו שהוא לא יכול לנצח את אנדרטייקר בראסלמניה, כי הוא בלתי מנוצח 0:14,
    אבל באטיסטה חשב אחרת ודרש שאנדרטייקר יבוא לזירה וייתן את תשובתו.

אך עוד לפני התשובה, הגיע ג'ון סינה לזירה ואמר שהוא מאמין שאנדרטייקר ייבחר להתאבק נגדו.

כאשר אנדרטייקר הגיע לזירה בכדי להגיד את החלטתו הגיע שון מייקלס ואמר שלא רק באטיסטה וסינה הם היחידים שרוצים תשובה, ואחרי ששיבח את האנדרטייקר (ואת עצמו) מייקלס דרש מהאנדטייקר לבחור להתאבק נגדו.

אך אז הופיע מר. מ'קמהן, שהודיע למייקלס ולקהל שלא מעניין אותו מה הם רוצים, ולמרות הפוטנציאל שבקרב כזה, זה לא יקרה. אבל מה שכן יקרה יהיה קרב זוגות ב18 בפברואר בNO WAY OUT בין ג'ון סינה ושון מייקלס (אלופי העולם לזוגות) נגד באטיסטה והאנדרטייקר.

עוד קבע מ'קמהן שבשבוע הבא מר.קנדי (שניצח בקלות את ויטו) יהיה נגד באטיסטה על אליפות העולם בקרב חוזר מהרויאל ראמבל (שכזכור באטיסטה ניצח).

כריס בנואה שמר על תואר אלוף ארה"ב, לאחר שניצח בקרב דיי ברוטאלי את פינלי.

ברוב הקרב פינלי שלט והיה נראה שהוא בדרכו לזכייה, אך כאשר השופט לא שם לב, הוא ניסה להוציא מתחת לזירה את ליטל באסטרד, אך ללא הצלחה, כיוון שליטל באסטרד "נשאב" חזרה מתחת לזירה.

כאשר השופט היה באמצע ספירת החוץ נגד פינלי, הוא נכנס חזרה והחל להכות את בנואה עד שלפתע נשמעה המוזיקה של הבוגימן ולאחר מספר רגעים הוא יצא מתחת לזירה, מחזיק בידיו את ליטל באסטרד ומסיח את דעתו של פינלי. בנואה ניצל זאת, הצמיד אותו לרצפה והשאיר את האליפות אצלו.

התוכנית צולמה ביוסטון שבטקסס, עיר הולדתו של קינג בוקר. ולכן הוחלט ביוסטון להעניק את "מפתח העיר" לבוקר.

אחרי סופרלטיבים לבוקר טי ואחרי שהוא הודה לקהל ולמי שהחליט להעניק לו את המפתח, קינג בוקר דרש מכל האולם להשתחוות בפניו ואף ירד לעבר הקהל, ודרש מאחד האנשים לנשק לו את הטבעת המלכותית או את כף רגלו.

אך עד מהרה קיין הגיע לזירה וחירב את כל הטקס, תוך שהוא תוקף את אלו שנתנו לקינג בוקר את המפתח ואז את קינג בוקר עצמו.

בשבוע השלישי שלהם בסמאקדאון, ניצחו דיוק ודומינו בקרב ללא תואר את אלופי הצמדים, פול לונדון ובראיין קנדריק.

המיז ניצח את מאט הארדי ולאחר הניצחון הגיע ג'ואי מרקורי מצמד הMNM ועשה נעילת פנים להארדי, נקמה על כך שגרם לשבירת אפו (למרות שהתנצל ואמר שלא היה בכוונה) בקרב הארדי בויז נגד MNM.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הרבה פיודים חדשים יהיה מעניין בהמשך תודה על הסיקור..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    חשבתי שאני אמור לעשות את הסקירות.
    ביקשתי פעם אחת שמישהו יחליף אותי באופן חד פעמי כי נסעתי ליומיים אבל אני רואה שאתה מתחיל לכתוב את זה באופן קבוע. זה לא בדיוק מקובל עלי. אני בדיוק באתי לכתוב את הסקירה כשפתאום אני מקבל הודעה אישית אם אני רוצה להפסיק לכתוב סקירות.
    התושבה שלי היא כזאת: אני בהחלט לא עומד להפסיק לכתוב את הסקירות, בישוק ממני את זה באופן אישי ואני החלטתי לקחת את זה כפול טיים ג'וב. פעם אחת לא הופכת מישהו אחר לקבוע והמקסימום שאני מוכן לעשות זה לתת ללירן מחיפה לעשות סקירה של ECW.:mad: אני מבקש מהמנהל שיודע ללירן שאני הוא כותב הסקירות.
    שתף ב-Google+

לא ידעתי שזה כזה חשוב לך ושזה התפקיד שלך.

אם זה עושה לך טוב אני אפסיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    לא ידעתי שזה כזה חשוב לך ושזה התפקיד שלך.

אם זה עושה לך טוב אני אפסיק.
    תודה רבה. אני מוכן שתעשה את הסקירה השבועית של ה-ECW.
    אתה רוצה?
    שתף ב-Google+

ECW לא כ"כ מעניין אותי (כמו RAW וסמאקדאון), חוץ מבובי לאשלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    קודם כל סחתיין על המהירות של הסקירה! :smiling:
    באמת קראתי בספויילרים על קרב שכזה ואני דווקא שמח לשמוע- למרות שאת באטיסטה אני לא כ"כ אוהב ואפילו קצת שונא את סינה, מייקלס וטייקר הם השניים שלדעתי הכי טובים כיום והם יצליחו להרים את הקרב בכמה רמות.
    דרך אגב, יש דיבורים על פיוד בין קיין לקינג בוקר עד רסלמניה אז תפקחו עיניים.
    שתף ב-Google+

אני גם מאמין שזה מה שיהיה, כי קינג בוקר (טי) ירצה לנקום בקיין על שהרס לו את הטקס.
    שתף ב-Google+

הרשמה