תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלום. אני רוצה לבקש חתימה די מסובכת אז אני אשמח ממי שיעמוד בדרישות.
    הקישור הראשון הוא של הסרטון שאני רוצה שיופיע בחתימה.
    http://www.wwe.com/superstars/raw/jo...os2/rawvideos/
    את החתימה אני רוצה עם סרטון מסויים. צריך את הסרטון שכתוב John Cena defeats Big Show on RAW and stares down Triple H. .
    http://img216.imageshack.us/img216/8131/64829736uj7.jpg
    זאת התמונה. אחרי שמצאתם את הסרטון והתמונה, אני רוצה אם אפשר רק את החלק שבו Cena שאני מניח שהבנתם מי זה סוחב את הבחור השמן על הכתפיים שלו ונותן לו את המכה ואחר כך סופר 3 שניות עם השופט. זה החלק של הסרטון שאני רוצה שיהיה בחתימה. אני רוצה שהחתימה תהיה בערך בגודל של החתימה הראשונה שלי אולי טיפה גדולה יותר ושיהיה כתוב Terminator ו-Cena Is The Real Wrestling God. שהרקע יהיה בגוונים של אדום כתום ובלי שגיאות כתיב בניקים בבקשה. תודה. אם תוכלו לעצב את החתימה לפי התיאור שלי כמה שיותר מהר אני אשמח מאוד. תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מישהו? יכולים לענות לי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הסרטון לא עובד לי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    הסרטון לא עובד לי
    טוב לפחות ניסית. אתה לא כמו אלה שרואים בקשה ומתעלמים ממנה.
    אם אכפת לך אז אני אגיד לך איך להכנס לסרטון בדרך יותר ארוכה טוב?
    נכנסים לאתר www.wwe.com
    אחרי זה מצד שמאל יש מן חלקות כאלה. יהיה כתוב superstars מתחת יהיה כתוב raw smackdown Extremists ו-hall of fame. תכנס ל-Raw.
    אחרי זה תקליק על התמונה של John Cena (קל לזהות כי השם כתוב מתחת לתמונה.)
    אחרי שהקלקת על התמונה שלו תכנס מצד ימין למחלקה של videos.
    משם תכנס לקישור של Raw Videos.
    תחפש סרטון שמתחתיו כתוב John Cena defeats Big Show on RAW and stares down Triple H. אני רוצה שרק החלק בסרטון שבו סינה שעד עכשיו בטח הבנת מי זה ירים את הבחור השמן על הכתפיים, יפיל אותו לרצפה והשופט יספור שלוש פעמים זה החלק היחידי שאני רוצה מהסרטון בחתימה.
    תודה שהשתדלת ואני יודע שהדרך שפרסמתי עכשיו היא ארוכה אבל בבקשה אל תתיאש כי אני ממש רוצה את החתימה הזאת.
    תודה על המאצץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator
    טוב לפחות ניסית. אתה לא כמו אלה שרואים בקשה ומתעלמים ממנה.
    מצטער שלא כולנו פה כדי לעבוד בשבילך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    מצטער שלא כולנו פה כדי לעבוד בשבילך
    תגיד מה אתה מחפש לריב? פניתי אליך באופן אישי? הצבעתי עליך והאשמתי שאתה לא נרתם לעזרה?
    אז מה אתה קופץ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מישהו יכול לעזור לי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מצטער שאני מקפיץ. הבנתי מ-CarlJohnson שצריך שהסרטון צריך להיות על המחשב כדי שיהיה אפשר לעבוד איתו.
    אין איזה דרך להוריד את הסרטון מרפידשר או סנדספייס?
    אם יש בבקשה תגידו לי איך אני מעלה את הסרטון לאתרים האלה כדי שיוכלו להוריד את הסרטון ולעבוד איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מצטער שאני מקפיץ. הבנתי מ-CarlJohnson שצריך שהסרטון צריך להיות על המחשב כדי שיהיה אפשר לעבוד איתו.
    אין איזה דרך להוריד את הסרטון מרפידשר או סנדספייס?
    אם יש בבקשה תגידו לי איך אני מעלה את הסרטון לאתרים האלה כדי שיוכלו להוריד את הסרטון ולעבוד איתו.
    תקשיב מה תעשה, תגלוש קצת באינטרנט, ותחפש את הקטע שאתה רוצה (שסינה עושה לשמן FU)- אני מניח שזה קטע מפורסם אז יהיה אותו, ותחפש את ההורדה שלו למחשב שלך, תשלח את הקישור להורדה לפה, והשאר זה כבר קלי-קלות!

אולי תבקש מדיון מולטימדיה,פורום האבקות, את הקטע הרצוי? נסה את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    תקשיב מה תעשה, תגלוש קצת באינטרנט, ותחפש את הקטע שאתה רוצה (שסינה עושה לשמן FU)- אני מניח שזה קטע מפורסם אז יהיה אותו, ותחפש את ההורדה שלו למחשב שלך, תשלח את הקישור להורדה לפה, והשאר זה כבר קלי-קלות!

אולי תבקש מדיון מולטימדיה,פורום האבקות, את הקטע הרצוי? נסה את זה
    זאת הבעיה-זה לא כזה קטע נפוץ ולכן נדלקתי עליו!
    אניא דרך מולטימדיה או להביא את הקישור להורדה, אבל אתה בטוח שאים שום דרך לעשות את זה דרך רפידשר או סנדספייס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זאת הבעיה-זה לא כזה קטע נפוץ ולכן נדלקתי עליו!
    אניא דרך מולטימדיה או להביא את הקישור להורדה, אבל אתה בטוח שאים שום דרך לעשות את זה דרך רפידשר או סנדספייס?
    רפידשייר או סנדספייס הם אתרים להעלאת קבצים מהמחשב שלך אל האינטרנט (אל השרתים שלהם).

אין לי את הסרטון במחשב, אז אין לי מה לעשות עם האתרים האלו...

אם אתה לא מצליח להשיג את הסרטון למחשב, אז נסה לחפש קטע יותר נפוץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רפידשייר או סנדספייס הם אתרים להעלאת קבצים מהמחשב שלך אל האינטרנט (אל השרתים שלהם).

אין לי את הסרטון במחשב, אז אין לי מה לעשות עם האתרים האלו...

אם אתה לא מצליח להשיג את הסרטון למחשב, אז נסה לחפש קטע יותר נפוץ
    ניסיתי להוריד את הקישור.
    לא יודע אם הצלחתי אבל זה הדבר הכי טוב שהצלחתי להוריד.
    פרסמתי את זה גם בפורום WWE בבקשת חתיומת למקרה שיהיה לך יותר נוח שם.
    הנה הקישור:

מקווה שזה טוב מספיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נו הקישור עזר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006

תשמע, הצלחתי לעשות את זה, אבל זה כבד, וכמו שאתה רואה, זה נראה רע, מאוד!...

אולי מישהו יודע איך להקטין את זה קצת ולשפר את איך שזה נראה, Poke, אני חושב שאתה תדע לעשות משהו עם זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לצערי אין לי הרבה איך לעזור, GIF זה פורמט מעצבן כזה. אתה יכול לנסות כל מיני דחיסות שונות בImageReady, אבל יש גבול לכמה 256 צבעים יכולים לעזור. ככל שהתמונה יותר מפורטת וצבעונית (ובדר"כ גם ארוכה) ככה הדחיסה תהרוס את התמונה יותר.

פתרון אחר, הוא לפרק את התמונה, ככה שהסרטון יושב לבדו (וכדאי ששאר החלקים יהיו JPG). תמונה משמאל לסרטון, תמונה מעל, סרטון, תמונה מתחת, תמונה מצד ימין. אני רק מקווה שזה לא יעבור את המקסימום אותיות בחתימה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    לצערי אין לי הרבה איך לעזור, GIF זה פורמט מעצבן כזה. אתה יכול לנסות כל מיני דחיסות שונות בImageReady, אבל יש גבול לכמה 256 צבעים יכולים לעזור. ככל שהתמונה יותר מפורטת וצבעונית (ובדר"כ גם ארוכה) ככה הדחיסה תהרוס את התמונה יותר.

פתרון אחר, הוא לפרק את התמונה, ככה שהסרטון יושב לבדו (וכדאי ששאר החלקים יהיו JPG). תמונה משמאל לסרטון, תמונה מעל, סרטון, תמונה מתחת, תמונה מצד ימין. אני רק מקווה שזה לא יעבור את המקסימום אותיות בחתימה.
    לצערי, אני בכלל לא יצרתי את החתימה ב-Image Ready כי שאני מעלה את הסרטון זה מראה לי מסך לבן... לא יודע למה...

אז עיצבתי את זה בפלאש... אני רואה עכשיו שאני יכול לקחת כל Frame בקובץ JPEG נפרד, השאלה איך אני אחבר בין כולם....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006

תשמע, הצלחתי לעשות את זה, אבל זה כבד, וכמו שאתה רואה, זה נראה רע, מאוד!...

אולי מישהו יודע איך להקטין את זה קצת ולשפר את איך שזה נראה, Poke, אני חושב שאתה תדע לעשות משהו עם זה...
    הסרטון הולך מה זה לאט. חוץ מזה אני לא רוצה להיות חוצפן אבל הייתה תמונה מסוימת שביקשתי ורקע בגוונים אדום כתום עם ניקים מסויימים כמו שפרסמתי. אם זה חובה אז תגדיל את החתימה.
    אני מה זה מקווה שאפשר לגרום לסרטון ללכת מהר יותר למה אני ממש רוצה את החתימה הזאת. והחתימה עצמה גם מאוד מרוחה כזאת לא? גם התמונה וגם הסרטון מרחים או שרק אני רואה את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הסרטון הולך מה זה לאט. חוץ מזה אני לא רוצה להיות חוצפן אבל הייתה תמונה מסוימת שביקשתי ורקע בגוונים אדום כתום עם ניקים מסויימים כמו שפרסמתי. אם זה חובה אז תגדיל את החתימה.
    אני מה זה מקווה שאפשר לגרום לסרטון ללכת מהר יותר למה אני ממש רוצה את החתימה הזאת. והחתימה עצמה גם מאוד מרוחה כזאת לא? גם התמונה וגם הסרטון מרחים או שרק אני רואה את זה?
    מצטער, אני לא אלוהים, ואני לא יכול, או יודע לגרום לזה ללכת יותר מהר... ואחרי שעבדתי על זה בפלאש, אני לא יכול לעבוד על זה בפוטושופ... ככה שזה מה שיש...

אני רק נכנסתי לעניין של חתימות עם סרטון, ואני רואה שזה מסריח. :un1:

אם תרצה חתימה רגילה, אני יכול לדבר איתי... אבל בינתיים, זה כל מה שאני יכול...

ושוב, אני אומר שאם תוכל לארגן לי את הסרטון להורדה למחשב שלי מאיזשהו אתר, אני יוכל לעצב את החתימה ב-Image Ready, ואז זה יהיה כמובן, יותר מהיר, פחות מרוח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מצטער, אני לא אלוהים, ואני לא יכול, או יודע לגרום לזה ללכת יותר מהר... ואחרי שעבדתי על זה בפלאש, אני לא יכול לעבוד על זה בפוטושופ... ככה שזה מה שיש...

אני רק נכנסתי לעניין של חתימות עם סרטון, ואני רואה שזה מסריח. :un1:

אם תרצה חתימה רגילה, אני יכול לדבר איתי... אבל בינתיים, זה כל מה שאני יכול...

ושוב, אני אומר שאם תוכל לארגן לי את הסרטון להורדה למחשב שלי מאיזשהו אתר, אני יוכל לעצב את החתימה ב-Image Ready, ואז זה יהיה כמובן, יותר מהיר, פחות מרוח...
    אתה יכול אולי להכין לי חתימה יפה של טריפל אייץ'? אני רוצה אותה עם רקע אדום כתום יפה כזה, ועם תמונות שאני תכף אשים+ואם אפשר שיהיה כתוב Terminator ומתחת לזה Triple H-The Game?
    אם אפשר-בלי תמונות מטושטשות ואני תכף אשים את התמונות. מה אתה אומר?[\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    [quote=Terminator;72062][quote=Terminator;72059]אתה יכול אולי להכין לי חתימה יפה של טריפל אייץ'? אני רוצה אותה עם רקע אדום כתום יפה כזה, ועם תמונות שאני תכף אשים+ואם אפשר שיהיה כתוב Terminator ומתחת לזה Triple H-The Game?
    אם אפשר-בלי תמונות מטושטשות ואני תכף אשים את התמונות. מה אתה אומר?[IMG]
    http://images.google.co.il/url?q=htt...IXyOk2D-GQ3us=
    שתף ב-Google+

הרשמה