תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לזרוק נשק?! איפה המקשששש הזהההההההההה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    צריך ללחוץ על "b", אתה גם יכול לשנות את זה ב options-controls.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בכל דבר שקשור למקשים - יש לבדוק קודם כל את הגדרות המקשים.
    אני אוסיף את זה לטופיק ה-FFAQ שעתיד לבוא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נחמד לראות שיאיר למד סוף סוף D:
    סתם, פשוט בעבר היינו אומרים לו "תלחץ על B !!" ואז הוא היה עושה את זה ולא מבין
    אני ממליץ לך לעשות כמו שדני אמר ולהסתכל על הגדרות המקשים, ותמצא שתוכל לשפר בהרבה את יכולת המשחק שלך אם תשנה את המקשים כך שיהיו נוחים לך.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לא יודע מה איתכם אין לי כזה מקש B :|

אני משחק ב FEAR גרסה 1 בלי התוספת.. אולי זה קשור.. מישהו מוכן לצלם את ההגדרות מקשים שלו? :confused1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הרבה פעמים קורה ששוכחים שזה פורום כללי של FEAR, ולא רק של FEAR Combat. זה כמעט וקרה לי עכשיו. אי לכך, אני אחלק את התגובה לשניים.
    אם אתה מתכוון למולטיפלייר:
    אולי כדאי שתתקין קודם את העידכון. בדיוק כמו שכתוב פה.
    כמעט כל השרתים משתמשים היום בגירסה 1.08. רוב השרתים שעדיין לא עודכנו לגרסה הנ"ל משתמשים בגירסה 1.07, שהיא הגרסה העדכנית לזמן בו FEAR Combat שוחרר. אני מבין שיש לך את הסינגל, מאחר ואתה משתמש בגירסה הראשונה (שכאמור, לא זמינה ל-FEAR Combat). בכל מקרה, עדיף שתוריד את העדכון, גם אם זה ידרוש ממך להתקין את FEAR Combat בנוסף לסינגל.
    אם אתה מתכוון לסינגל:
    ממה שהבנתי, בגירסה 1.00 אין אפשרות זריקת נשק. דבר שהוא לא נוראי בשביל סינגל, מאחר ולא צריך לזרוק נשק כדי להרים אחד אחר - אלא פשוט להחליף ביניהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הכוונה שלו ב"להחליף ביניהם" זה להחזיק את הנשק שאתה רוצה לזרוק בזמן שאתה לוחץ "F" כדי להרים נשק אחר מהרצפה. זה יחליף ביניהם.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הרשמה