תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סמנכ"ל סוני: הורדת המחיר היא חלק מהאסטרטגיה שלנו

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    נקווה שלא יורידו תמחיר בדולר, או ב-2 :\
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    השאלה היא מתי הזמן יגיע..

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    בכתבה שקראתי נאמר שרק תוך 2-3 שנים יהיה הורדת מחירים של פס3...ובנתיים שוני מפסידים בלעדיות לטובת 360..שבטוח יהיה ירידת מחירים של 360 עוד השנה!

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי חייזר
    בכתבה שקראתי נאמר שרק תוך 2-3 שנים יהיה הורדת מחירים של פס3...ובנתיים שוני מפסידים בלעדיות לטובת 360..שבטוח יהיה ירידת מחירים של 360 עוד השנה!
    עוד 2-3? עוד חצי שנה המחיר ירד בטוח לדעתי , ככה זה היה עם כל הקונסולות, ככה זה גם יהיה עם הפיאס3, תמיד בהתחלה דופקים מחירים, אחרכך נרגעים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אין מצב שהם הולכים להוריד מחיר בשנתיים שלוש הראשונות - זה לפי בכיר בסוני מ-IGN.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    זה לא יעזור יותר מדי. עם כל הכבוד לעלויות הייצור הגבוהות. זה שיקול שהם היו צריכים לעשות לפני, אני מניח.
    Relax - You've earned it

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אין מצב שהם הולכים להוריד מחיר בשנתיים שלוש הראשונות - זה לפי בכיר בסוני מ-IGN.
    נו אז הוא אמר,הרי ברור שהם ירצו לשדר עסקים כרגיל .הרי אם אני רוצה לקנות פס3 ואני אראה שבכיר אומר שתהיה ירידה בקרוב אז ברור שאני אחכה,וככה המכירות נפגעות,אבל כשהוא אומר שלא תהיה ירידה ואני רוצה פס3,אז כן אני כנראה כבר אקנה המחיר הזה.בכל מקרה אם מצבה של סוני ימשיך להיות עגום אני מאמין שהמחיר ירד,לסוני לא תהיה ברירה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    דבר ראשון המצב של סוני רחוק מלהיות עגום, הם הפסידו שני מיליארד דולר בינתיים על פיתוח וייצור ה-PS3 והם ירדו בסה"כ ב-5% מהרווחים. לחברה שמגלגל 170 מיליארד דולר בשנה זה ממש לא מזיז.
    דבר שני ברור ששום חברה עם טיפה שכל לא תפרסם מראש הורדת מחירים כי אז לא יקנו ממנה עד תאריך ירידת המחיר. מדברי הבכיר שמצוטט בכתבה ומהדברים שקראתי ב-IGN זה ממש לא נראה כאילו הם יורידו בזמן הקרוב, אישית אני לא מאמין שהם יורידו לפני עונת החגים של סוף 2008.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון המצב של סוני רחוק מלהיות עגום, הם הפסידו שני מיליארד דולר בינתיים על פיתוח וייצור ה-PS3 והם ירדו בסה"כ ב-5% מהרווחים. לחברה שמגלגל 170 מיליארד דולר בשנה זה ממש לא מזיז.
    דבר שני ברור ששום חברה עם טיפה שכל לא תפרסם מראש הורדת מחירים כי אז לא יקנו ממנה עד תאריך ירידת המחיר. מדברי הבכיר שמצוטט בכתבה ומהדברים שקראתי ב-IGN זה ממש לא נראה כאילו הם יורידו בזמן הקרוב, אישית אני לא מאמין שהם יורידו לפני עונת החגים של סוף 2008.
    נראה לי שהכוונה הייתה שהמצב שלהם בשוק הקונסולות עגום. אף אחד פה לא טוען שאם הPS3 לא יצליח סוני תסגר, רק שהם מובסים לאט לאט בשוק הקונסולות על ידי נינטנדו ומיקרוסופט.
    בקשר להורדת מחירים, ביום שסוני יורידו את המחיר ב-50$, מיקרוסופט יורידו ב-100$, ביום שסוני יורידו ב-100$, מיקרוסופט יורידו ב-150$.
    סוני במצב די גרוע בנושא הורדת מחירים, הם מפסידים על כל קונסולה מעל 100$ ומיקרוסופט מרוויחה על כל קונסולה בערך 50$. בנוסף למיקרוסופט יש מספיק מכשירים בחוץ כדי לעשות כסף טוב על משחקים בזמן שלסוני אין מספיק מכשירים בשביל להחזיר את ההשקעה בנתיים.

כל הסוני אותו דבר וחוץ מזה שיש משחקים חדשים רק לסוני שלוש הכל אותו דבר מספיק פלייסטיישן 2 וזהו או פי אס פי
    זה לא משנה.

הרשמה