תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מערכת ההפעלה החדשה Windows Vista הושקה השבוע. האם זה טוב או רע לגיימרים?

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    המוצרים של מיקרוסופט נשארים בפועל על תקן "בטא" מוזהבת איזה שלוש שנים עד שהם מהווים שיפור על פני המוצר הקודם.

איזו חברה עלובה ><
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.

חזרתי ל-XP מהר מאוד.

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    מהו אותו ניסיון מר?
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    כרמיאל סיטי
    יאללה כבר איזה מילון משתמשים השתעשו בויסטה היה לי THEME ויסטה איזה שנה לפני שזה יצא ועכשיו יש לי במקביל את החלונות לא שאני משתמש בזה כי זה סתם מעפן ה אקס פי שולט
    אני אומנם מלאך אך איני מראה רחמים

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מגעיל איך שמיקרוסופט מנצלת את המונופול המטורף שלה כדי להרוויח כסף... חכו חכו, המחירים של הוויסטה בארץ עוד יעוררו זעם כמו מחיר ה PS3 .
    חבורת מנוולים, חדלי אישים וחסרי חוט שידרה >"< אני לא סובל את מיקרוסופט. הם חונקים את השוק העולמי שהם עזרו ליצור!

this is HEALTHY cough blood

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    XP טוב יותר בינתיים במשחקים, מעלה את הFPS

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ירושלים
    יש ירידה ניכרת בביצועים בכל האפליקציות ומשחקים מבוססי OpenGL מכיוון שהתמיכה מאוד נמוכה בכיוון הזה.
    רוב הביצועים ירדו בכללי, ולא בגלל השטויות שיש בויסטה, אלא בגלל חוסר ניצול יעיל של המחשב.
    The enrichment center is required to remind you that you will be baked,
    and then there will be cake

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    רמת גן
    היא בגלל שאין לאף חברה עדיין דריוורים ל- OpenGL שמתאימים לויסטה. בנוגע למשחקים שמבוססים על DirectX 9 - כש- DirectX 10 מריץ אותם, הוא עושה סוג של emulation, מה שגורם לירידה בביצועים.

בת'כלס, הכתבה הכי טובה שראיתי עד עכשיו על Vista שמיועדת לגיימרים מופיעה כאן:
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=72409

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    קיבלתי בנובמבר את ויסטה ביזנס שיצאה למשתמשים עסקיים ומנויי msdn וזה על הפנים! המון באגים, משחקים שהויסטה לא מצליחה להפעיל, דרייברים שהויסטה לא קוראת,(כמעט לא הצלחתי להתקין את הדרייבר של הכרטיס מסך). אבל חוץ מזה הגרפיקה של ויסטה עובדת אצלי בלי בעיות (מה אתם רוצים, הרי קניתי את ה-core 2 dou שלי עם 1 gb של ראם לפני פחות מחודש). עכשיו חזרתי ל-xp ואני לא מחזיר את ויסטה עד ה-service pack הראשון

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עד שאתה חושב אפילו על להתקין את המערכת החדשה...

קיצר, שכל שפני הנסיון יחוו את הבאגים והפרצות על בשרם. אחרי זה כבר נראה מה יהיה.
    Relax - You've earned it

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    כולם יודעים כמה VISTA זה עוד נסיון של מייקרוסופט לסחוט עוד כסף, אבל גם XP היא כזאת - ובסוף כמעט כולם עברו אליה. אין לי מושג למה. אני למשל עובד על 2000 ואין לי את כל הבעיות שיש בXP - אני לא צריך "לאשר" כל קובץ EXE שאני מפעיל, אין משחקים "ישנים מדי" שלא פועלים על המחשב שלי (כמובן שבXP יש מערכת משוכללת ביותר של "תאימות", וכמובן שהיא לא שווה כלום. מצד שני, ב2000 אין את המערכת הזאת, אבל גם לא צריך אותה), המערכת לא זוללת לי זיכרון כמו XP...

בקיצור, בשורה התחתונה - XP רק נראית יפה. כנ"ל לגבי VISTA. זה הדבר היחיד שהן מציעות. ואז מייקרוסופט דוחפים דברים כמו directX שאפשר להתקין רק על המערכת הכי חדשה - כדי שגם מי שלא רוצה יהיה חייב לעבור. ממש מגעיל. מצד שני, אי אפשר להאשים אותם - הרי זאת המטרה שלהם, לעשות עוד כסף.

נו, טוב.
    בסוף גם אני אגרר לעבור לXP, ואולי אפילו גרוע מזה - לעבור לVISTA. האמת היא שלא ניסיתי אותה, אבל כמו שאני מכיר את מייקרוסופט היא בטח עוד יותר מגוחכת מXP... נקווה שאני טועה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    freak אתה אולי עובד על 2000, אבל זו מערכת שלא הוצעה בכלל למשתמש הביתי שהיה תקוע עם 98 או ME. כשיצא XP שיושב על הגרעין של 2000 אנשים כבר שידרגו לXP - זה אפילו יצא יותר זול מ2000.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    ME באמת עלובה, זה נכון...

בכל מקרה, גם ב98 אין את הקטע הזה של "משחקים ישנים מדי" הבעייה היא, כמובן, שיש משחקים "חדשים מדי", אבל את זה מייקרוסופט עשתה בכוונה (בעצם גם את זה שXP לא מפעילה משחקים ישנים היא עשתה בכוונה, עד היום לא הבנתי מה הקטע...)
    בכל מקרה, 98 יותר ידידותית למשתמש המקצועי (XP יותר ידידותית למשתמש המתחיל, אבל היא נוראית למי שרוצה להרגיש שיש לו שליטה על המחשב שלו), יותר מהירה (יש למייקרוסופט את הקטע הזה שהם עושים מערכות כבדות ואיטיות ואז דואגים שכל מי שיקנה אותן קודם ישדרג את המחשב שלו לאיזה מחשב על, ואחרי זה אנשים עוד אומרים "אבל המחשב שלי עובד יותר מהר!" ולא מסכימים שזה כי הם שידרגו אותו...) ו... זהו.

באופן כללי, כל פעם שיוצא לי לעבוד על XP אני רק שמח יותר ויותר על זה שאני לא צריך לעבוד עם הגועל נפש הזה כל יום. אה, נכון, היא נראית טוב, אבל חוץ מזה...

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    ולא שום דבר אחר. הבעיה שהחרם צריך לבוא גם מחברות משחקים, אחרת כולם יעברו ל-Vista בשביל שיוכלו לשחק במשחקים החדשים.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    מה זה זה!!! זה לא פייר בגלל ה-VISTA הזה יהיו בעיות והכל!!??
    מה הולך כאן!??!
    "ילד תפסיק לדבר שטויות!!!"

הרשמה