תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    ראיתי קצת מהדמו ב-ON THE SPOT gamespot

והמשחק הזה נראה ממש נחמד הם אמרו שהוא מוצע בינתיים לבעלי מנוי גולד בלבד בחינם אז חשבתי אם מישהו פה שיש לו גולד בדק כי נראה ממש משחק נחמד...:food1:

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    כן, אני נורא נהניתי מהדמו.
    ממש אהבתי שהיכולות הפיזיות של הסוכן מתחזקות ככל שמתקדמים.
    עם הזמן אפשר להרים מכוניות, לקפוץ מהכביש לגגות בניינים, כל מיני שטויות..זה כיף.
    בטח כשהמשחק יצא, כולם יוכלו להוריד את הדמו..

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אני דווקא לא כל כך אהבתי. אמנם לא נתתי לו יותר מדי זמן (בערך חמש דקות, give or take) אבל משהו בפיזיקה המוגזמת שלו קצת עצבן אותי (למרות שזה הקטע של המשחק. זה עדיין עצבן אותי), שלא לדבר על הסגנון הגרפי שממש לא סגור על עצמו.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני ממש נמצא על הגדר מבחינת המשחק הזה. מהסרטים והביקורות המקדימות ממש לא התלהבתי. וכשהשגתי את הדמו ושיחקתי בו בפעם הראשונה התלהבתי עוד פחות. מישהו בפורומים של ה-Xbox תיאר את המשחק בצורה הולמת - "אם GTA היה נעשה על ידי נינטנדו".

הוא פשוט ארקיידי מידי. שום דבר לא מרגיש כמו שצריך במשחק הזה. ועם כמה שאני אוהב Sand Box, הוא Sand Boxי מידי. זה כמו לשחק ב-MMORPG לבד, העולם ריק לחלוטין ואין לך שום השפעה עליו. המשימות גם עם טעם של MMORPG - לך תהרוג את זה, לך תהרוג את זה, לך תהרוג את זה. ואחרי שהרגת 6 כאלה, אתה יכול ללכת להרוג את האחרון.

לעומת זאת, ככל שאני משחק בדמו יותר אני נהנה ממנו יותר. לא יודע למה. עדיין לא בטוח ששווה להוציא $60 על הגרסה המלאה אבל נראה.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    קראתי ביקורות על הדמו והם כותבים שקצב ההתקדמות של הדמות נראה מהיר מדי ואולי הסיבה לכך היא בגלל שזה דמו. להראות לך למה הדמות יכולה להגיע...די הגיוני..
    הדמו באמת מהנה (לפחות עבורי). השאלה היא אם זה לא ממצה את עצמו אחרי כמה שעות משחק...
    כשיצאו ביקורות נוכל להחכים קצת יותר...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Nanook
    קראתי ביקורות על הדמו והם כותבים שקצב ההתקדמות של הדמות נראה מהיר מדי ואולי הסיבה לכך היא בגלל שזה דמו. להראות לך למה הדמות יכולה להגיע...די הגיוני..
    זה רשום במפורש כשאתה מתחיל את הדמו.

מצד שני אני מקווה שאפשר להגיע להרבה יותר ממה שניתן להגיע בדמו, ולא משנה כמה זמן זה לוקח.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    זה רשום במפורש כשאתה מתחיל את הדמו.

מצד שני אני מקווה שאפשר להגיע להרבה יותר ממה שניתן להגיע בדמו, ולא משנה כמה זמן זה לוקח.
    לא אמרת מקודם שזה לא מוצא חן בעיניך שזה יותר מדי ארקיידי? (=

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    הדמו סביר בקושי.

המשחק יימכר בטירוף, בגלל שכל משחק מגיע עם הזמנה להשתתף ההטא של HALO3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני היחיד שיש לו בעיה להוריד את הדמו?
    כל פעם שאני מסיים להוריד אותו הוא לא מופיע לי ברשימת דמואים וכשאני מסתכל על התוכן של הדיסק הקשיח אני רואה סימן קריאה ליד קראק דאון.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    באמת?! איזה חבל..|=
    אבל מהתגובות הפושרות שאני רואה כאן בפורום, נראה לי שאני היחיד שנהניתי לשחק בו..o_O

דרך אגב, יצא גם דמו של GRAW2 למקרה שמישהו לא שם לב.
    עוד לא הורדתי אבל אומרים שהוא גם טוב

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני היחיד שיש לו בעיה להוריד את הדמו?

כל פעם שאני מסיים להוריד אותו הוא לא מופיע לי ברשימת דמואים וכשאני מסתכל על התוכן של הדיסק הקשיח אני רואה סימן קריאה ליד קראק דאון.
    ניסית למחוק אותו מהכונן הקשיח? תחפש עוד הורדות או חלקי הורדות עם סימני קריאה ותמחק אותם. סימן קריאה אומר שמשהו לא בסדר איתם. אחרי שתמחק הכל תנסה להוריד שוב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    ניסית למחוק אותו מהכונן הקשיח? תחפש עוד הורדות או חלקי הורדות עם סימני קריאה ותמחק אותם. סימן קריאה אומר שמשהו לא בסדר איתם. אחרי שתמחק הכל תנסה להוריד שוב.
    ניסיתי, לא עוזר. כאילו נשארו שאריות מושחטות של קראק דאון על הדיסק הקשיח איפה שהוא אבל זה לא מראה לי אותן. מוזר...

הרשמה