תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אני צריך עזרה ממש דחוף!
    אהמ, יש לי בעיה בחלק מהמשחקים הפחות חדשים שלא תומכים ברזולוציה של מסך רחב (1440x900). משחקים כגון Battlefield ו The Movies, שפועלים מצויין על המחשב שלי, פשוט לא תומכים ברזולוציה כזאת, וחווית המשחק פשוט יורדת לראף די נמוך כי הפיקסלים פשוט נמרחים בצורה מעוררת גועל (אני אומר את זה בתור בן אדם עם מסך חד מאוד, מאוד מאוד, לפעמים אולי יותר מדי...).
    בקיצור, ניסיתי לסדר את זה בכך שפתחתי את התוכנה של ה GeForce 7600gs שלי ועברתי לאחת ההגדרות שמדברת על התאמה למסך רחב. הייתה שם אפשרות של הצגת רזולוציות נמוכות יותר בדרכים אחרות, שאמורות לתקן את הבעיה. הבעיה הנוספץ שעלתה היא שכל פעם שאני משנה את אחת ההגדרות לאחרת כשאני מציג ברזולוציה של מסך רחב, המסך פשוט מתחרבש ולא תמיד אפשר לסדר את זה - צריך אומץ ותושיה רבה, וזה די מסובך.
    אם תנסו להפעיל על מסך רגיל רזולוצייה של מסך רחב זה יראה קצת כמו סרט, עם שני פסים שחורים גדולים, למטה ולמעלה. אני רוצה שכשאני אנסה להריץ משחק על מסך רחב רזולוצייה של מסך רגיל יופיעו פסים בשני צידי המסך, והוא יהפוך למעיין מסך רגיל.
    אם מישהו יוכל לעזור לי לפתור את הבעיה אני אשמח מאוד...
    ועוד משהו, איפה לעזאזל פורום תמיכה טכנית?!?!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה בעיקרון פורום עזרה טכנית.
    עזרה מקצועית דרך האימייל האדום תוכל לקבל אם תהיה רשום לשירות ויגיימס אקסטרים, בתשלום.

בקשר לבעיה שלך.. תנסה למצוא תמיכה טכנית של החברה שקנית ממנה את המסך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    תודה על התשובה המעמיקה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    תודה על התשובה המעמיקה.
    "בקשר לבעיה שלך.. תנסה למצוא תמיכה טכנית של החברה שקנית ממנה את המסך."

עידן, אני חושב שאתה צריך לשאול את אבא שלך... (רק המבין יבין)
    שתף ב-Google+

הרשמה