תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בקשה ממני אליכם, כי מומחים בעיצוב, וכמבינים בתחום אני מבקש ממכם להסתכל על הדיון הזה שנפתח בפורום האבקות, להסתכל על החתימות ש-"Matt Hardy" שם, ולהגיד האם זה: העתקה או לא...

זה באמת חשוב, כי אנשים מתכחשים להעתקות ואני רוצה לבדוק את העניין.

שימו לב בחתימות לכל פרט קטן, כמו למשל: שמות היוצרים השונים, הסגנון השונה, הרמה שימו לב להכל...

תודה.

והנה הדיון: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1004814
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני חושב שאתה צודק, וזה דיי ברור, בעיקר עם השמות של היוצרים.

עריכה: ועכשיו הוכחתי את זה בשבילך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    בקשה ממני אליכם, כי מומחים בעיצוב, וכמבינים בתחום אני מבקש ממכם להסתכל על הדיון הזה שנפתח בפורום האבקות, להסתכל על החתימות ש-"Matt Hardy" שם, ולהגיד האם זה: העתקה או לא...

זה באמת חשוב, כי אנשים מתכחשים להעתקות ואני רוצה לבדוק את העניין.

שימו לב בחתימות לכל פרט קטן, כמו למשל: שמות היוצרים השונים, הסגנון השונה, הרמה שימו לב להכל...

תודה.

והנה הדיון: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1004814
    וואלה זה ממש חשוב לך לסגור את הפורום הזה אה?
    אתה יודע שזו התמנייקות? גם אם הוא העתיק אותם אז הוא לא נתן קרדיט-ביג דיל אולי זה מעליב אבל ממי שהוא לקח את החתימות בכלל לא יודע על זה. עצם זה שהוא הביא את החתימות לפורום הוא כבר עשה משהו טוב כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהחתימות האלה כי שזאת כל המטרה של חתימות-שגם אחרים ישתמשו בהן!!!! ואם אתה רוצה לסגור את הפורום בגלל זה תחשוב אולי יש מעצבים אחרים בפורום שיעצבו לילדים חתימות או יבקשו חתימות? תחשוב צעד אחד מעבר להשלכות של המעשים שלך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הוא הציג את החתימות כשלו, לא רק "לא נתן קרדיט". זה נקרא גניבה. זו זכותם של היוצרים שיקבלו קרדיט על החתימות שהם יצרו (בעיקר כשהם רשמו את שמם על החתימות).
    אני כבר הוכחתי שאלו לא החתימות שלו, אז לפחות לא תוכל להתווכח על זה יותר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    הוא הציג את החתימות כשלו, לא רק "לא נתן קרדיט". זה נקרא גניבה. זו זכותם של היוצרים שיקבלו קרדיט על החתימות שהם יצרו (בעיקר כשהם רשמו את שמם על החתימות).
    אני כבר הוכחתי שאלו לא החתימות שלו, אז לפחות לא תוכל להתווכח על זה יותר.
    אני לא מבין במושגים של הפוטושופ ואין לי מושג אם הוא החליף תוכנות של פוטושופ אז לא יכולתי להתווכח מההתחלה, אבל הקטע הוא-מה אכפת לכם שהדיון קיים? אתה אחד שממילא הגיע לשם במקרה! אתה בכלל לא מגיב בפורום האבקות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    דיון בקשת חתימות צריך להיות בפורום עיצוב גרפי, כי כאן נמצאים אלו שמכינים חתימות במקום אנשים שרק מעתיקים ואומרים שהן שלהם. אין סיבה שהוא יהיה שמה, למרות שהייתי מוותר אם לא היה בא מישהו ומציג חתימות של אחרים בתור שלו. יש דבר שמרגיז אותי וזה אנשים שגונבים יצירות במקום להשקיע בעצמם, אבל אני מניח שזה דבר אישי. אני עוד חושב שהדיון צריך להיסגר או שיעשו דיון כאן "חתימות התאבקות" או משהו, אבל אתה גם צודק, לא אכפת לי ממש. רק רציתי להוכיח שהוא מתחזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    דיון בקשת חתימות צריך להיות בפורום עיצוב גרפי, כי כאן נמצאים אלו שמכינים חתימות במקום אנשים שרק מעתיקים ואומרים שהן שלהם. אין סיבה שהוא יהיה שמה, למרות שהייתי מוותר אם לא היה בא מישהו ומציג חתימות של אחרים בתור שלו. יש דבר שמרגיז אותי וזה אנשים שגונבים יצירות במקום להשקיע בעצמם, אבל אני מניח שזה דבר אישי. אני עוד חושב שהדיון צריך להיסגר או שיעשו דיון כאן "חתימות התאבקות" או משהו, אבל אתה גם צודק, לא אכפת לי ממש. רק רציתי להוכיח שהוא מתחזה.
    אני מתערב איתך שאם יפתח דיון של חתימות האבקות לא ישקיעו בו כי היה כאן מישהו שבמקום לעצב חתימה שביקשתי התחיל להרצות לי שהאבקות זה לא אמיתי. אני לא אומר שכולם היו עשים את זה אבל הרוב לא מתעניינים בזה אז הם גם לא היו משקיעים בבקשות של זה. לי לדוגמה יש חתימה שאני רוצה אבל אני לא מבין בתוכנות האלה ולכן אין לי כמעט ממי לבקש. אם אני אבקש ממך אתה תכין לי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני מתערב איתך שאם יפתח דיון של חתימות האבקות לא ישקיעו בו כי היה כאן מישהו שבמקום לעצב חתימה שביקשתי התחיל להרצות לי שהאבקות זה לא אמיתי. אני לא אומר שכולם היו עשים את זה אבל הרוב לא מתעניינים בזה אז הם גם לא היו משקיעים בבקשות של זה. לי לדוגמה יש חתימה שאני רוצה אבל אני לא מבין בתוכנות האלה ולכן אין לי כמעט ממי לבקש. אם אני אבקש ממך אתה תכין לי?
    אם היו פותחים פה דיון של חתימות היאבקות אנשים היו משקיעים בו אם הם היו מתעניינים בעיצוב ובהיאבקות, או בעיצוב אם הם היו נחמדים לאחרים.
    זה שהיאבקות זה לא אמיתי אפשר להרצות בכל דיון בפורום היאבקות, כך שזה ממש ממש לא משנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    אם היו פותחים פה דיון של חתימות היאבקות אנשים היו משקיעים בו אם הם היו מתעניינים בעיצוב ובהיאבקות, או בעיצוב אם הם היו נחמדים לאחרים.
    זה שהיאבקות זה לא אמיתי אפשר להרצות בכל דיון בפורום היאבקות, כך שזה ממש ממש לא משנה.
    אוקי, הבנתי רק שהקטע הוא שאני אומר שקיבלתי כזו תגובה ממישהו פעם בקשר לזה בפורום שאני לא יודע בקשר לאחרים. אני חושב שזה גם פורום שאם מבקשים ממישהו לעצב משהו בשבילך זה יקח הרבה מאוד זמן, בלי קשר אם זה חתימותץ האבקות או לא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בכל מקום שתבקש משהו אישי זה יקח אותו פרק זמן. אבל באמת, ברגע שמתחילים לעבוד על חתימה אין סיבה שזה לא יהיה מוכן תוך כמה שעות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    בכל מקום שתבקש משהו אישי זה יקח אותו פרק זמן. אבל באמת, ברגע שמתחילים לעבוד על חתימה אין סיבה שזה לא יהיה מוכן תוך כמה שעות.
    פרסמתי כאן בקשה לחתימה של חבר ולא קיבלתי תשובה כמעט חודש!
    וזה היה כאן בפורום עיצוב תחת הכותרת צריך חתימה בשביל חבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אמרתי ברגע שמתחילים לעבוד, ומהבחינה הזאת זה לא משנה אם אתה מבקש כאן או בפורום היאבקות, אם אתה רוצה משהו אישי.

שתף ב-Google+

הרשמה