תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 577
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני רואה שלהרבה ממכם יש חתימות מגניבות ואתם משנים גם כדי לשמור על גיוון, אז לפי דעתי תעלו את החתימות כאן ומי שיש לו בקשה מיוחדת יוכל לבקש בדומה לבקשת שירים.
    אני מאוד מקווה שזה יצליח ותתרמו הרבה חתימות ...

חוקי הדיון:
    1. להיות ספציפי - למרות שיש אנשים שאוהבים לעשות פריסטייל מדי פעם, עם הזמן הרבה יותר כיף ופשוט להכין משהו ממקורות ברורים. רצוי לדמיין איזה סוג חתימה אתם רוצים ולתת פירוט כמה שיותר טוב, כי מולכם עומד בנאדם ולא מכונה.
    2. לא לבקש דברים מוגזמים - יש גבול למה שעושים בפוטושופ. לדוגמה, חתימה עם אנימציה זה דבר מסובך לעשות בפוטושופ, ורצוי לשמור את זה ברמה של תמונות זזות או להדביק סרט קיים. לא לבקש סרטון אנימציה.
    3. לתת מקורות טובים - הרמה של החתימה תתבטא בשני דברים: חומרי הגלם והרמה של יוצר החתימה. רצוי לתת חומרי גלם שמתאימים לפירוט, ולחפש בגוגל תמונות את מה שאתם צריכים. את החלק הזה אתם יכולים בקלות לעשות ואין שום סיבה להשאיר את זה לפוטושופר. רצוי לתת גם משהו שמתאים לחתימות. לדוגמה, עיצוב מקופסת המשחק זה טוב, תמונות מתוך המשחק זה (בדר"כ) רע.
    4. להיות מנומס - בסופו של דבר, עושים לכם עבודה ובחינם. לא לדרוש, לא להשתמש בפעלי ציווי, לומר בבקשה ולהבין שאף אחד לא חייב להכין לכם כלום אלא אם זה מתאים לו.
    5. לתת קרדיט - למרות שיש אנשים שלא ממש אכפת להם מקרדיט (כמוני) רוב היוצרים שלא מטמיעים את השם שלהם בחתימה יאהבו לראות כי יש קרדיט בחתימה על העבודה הקשה שלהם. אם יש בעיה עם הגודל של החתימה בקשו מהיוצר רשות להשמיט את החלק הזה (רצוי בפרטי)."
    6. תודה לCarlJohnsonאת החתימה המגניבה לדיון,ולPOKE שכתב את החוקים .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    מחקתי את החתימות בגלל ה-Carl הזה שמה שהוא יודע זה רק להאיר לא יודע לתת מחמאות בגלל זה הורדתי אותם .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אני רואה שלהרבה ממכם יש חתימות מגניבות ואתם משנים גם כדי לשמור על גיוון, אז לפי דעתי תעלו את החתימות כאן ומי שיש לו בקשה מיוחדת יוכל לבקש בדומה לבקשת שירים.
    אני מאוד מקווה שזה יצליח ותתרמו הרבה חתימות ...
    הדבר הזה מתאים יותר לפורום עיצוב כי שם יש את רוב הילדים שיודעים איך לעבוד בפוטושופ ובכל שאר התוכנות האלה. כאן ממה שראיתי Noamiko100 ששינה את השם ל-Matt Hardy (תתחדש) יודע לעצב חתימות ממש מדהימות ואני מתכוון לזו של מאט הארדי והוא סיפר לי שהפוטושופ שלו לא עובד, ככה שאני מעריך את הרעיון פשוט זה יותר מתאים לדיונים אחרים.
    אבל אם יש כאלה שיצליחו לעצב טוב אני מוכן לרעיון.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator
    הדבר הזה מתאים יותר לפורום עיצוב כי שם יש את רוב הילדים שיודעים איך לעבוד בפוטושופ ובכל שאר התוכנות האלה. כאן ממה שראיתי Noamiko100 ששינה את השם ל-Matt Hardy (תתחדש) יודע לעצב חתימות ממש מדהימות ואני מתכוון לזו של מאט הארדי והוא סיפר לי שהפוטושופ שלו לא עובד, ככה שאני מעריך את הרעיון פשוט זה יותר מתאים לדיונים אחרים.
    אבל אם יש כאלה שיצליחו לעצב טוב אני מוכן לרעיון.:smiling:
    Terminator אם אתה מחפש חתימות של ג'ון סינה תראה בין מה שהבאתי תראה יש שם כמה חתימות יפות של ג'ון XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Matt hardy
    Terminator אם אתה מחפש חתימות של ג'ון סינה תראה בין מה שהבאתי תראה יש שם כמה חתימות יפות של ג'ון XD
    תודה, אבל אני ממש התלהבתי מהרעיון של החתימה עם הסרטון, אתה פשוט מעצב מדהים בלי צחוק. תתחדש על השם משתמש החדש. אני אחכה עד שהפוטושופ שלך יסתדר ותודיע לי טוב? כי אני פשוט ממש רוצה חתימה עם סרטון של סינה, אבל אני רוצה שיהיה כתוב גם Terminator למעלה מימין בחתימה ובמרכז למטה יהיה כתוב-Cena is The Real Wrestling God ובאמצע יהיה הסרטון.
    אל תשכח להודיע לי טוב? כי אני ממש רוצה חתימה כזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    תודה, אבל אני ממש התלהבתי מהרעיון של החתימה עם הסרטון, אתה פשוט מעצב מדהים בלי צחוק. תתחדש על השם משתמש החדש. אני אחכה עד שהפוטושופ שלך יסתדר ותודיע לי טוב? כי אני פשוט ממש רוצה חתימה עם סרטון של סינה, אבל אני רוצה שיהיה כתוב גם Terminator למעלה מימין בחתימה ובמרכז למטה יהיה כתוב-Cena is The Real Wrestling God ובאמצע יהיה הסרטון.
    אל תשכח להודיע לי טוב? כי אני ממש רוצה חתימה כזאת.
    אתה יכול לחפש יש עוד הרבה אנשים שמעצבים כמוני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אתה יכול לחפש יש עוד הרבה אנשים שמעצבים כמוני
    יש איזה פורום אווטרים וחתימות בטרקמניה ניישנס, ששם כולם עצלנים כמו לא יודע מה, ובפורום עיצוב לקח לי שנה עד שהשגתי חתימה בשביל חבר, ובגלל שאתה ברשימת החברים שלי אז אני יודע שעליך אפשר סלמוך שתעצב חתימה משהו פצצות לגבות אז אני מעדיף לחכות ולקבל חתימה באיכות גבוהה מאשר לזרז את התהליך ולקבל חתימה בינונית מינוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    יש איזה פורום אווטרים וחתימות בטרקמניה ניישנס, ששם כולם עצלנים כמו לא יודע מה, ובפורום עיצוב לקח לי שנה עד שהשגתי חתימה בשביל חבר, ובגלל שאתה ברשימת החברים שלי אז אני יודע שעליך אפשר סלמוך שתעצב חתימה משהו פצצות לגבות אז אני מעדיף לחכות ולקבל חתימה באיכות גבוהה מאשר לזרז את התהליך ולקבל חתימה בינונית מינוס.
    תודה.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוקי, נועמיקו, או מאט הרדי או ווט אבר.

אני שם לב שבכל חתימה שלך יש שם של מישהו אחר שיצר אותה, פעם אחת amit פעם אחרת shadow משהו... פעם אחרת ליאור, פעם אחרת שחר, פעם אחרת זיו.

דיי, כמה שמות יכולים להיות לבן אדם? מה שבטוח עכשיו, אתה לא יצרת את החתימות אלא רק לקחת אותם מאיזה אתר.

והדבר שבאמת אבל באמת מוכיח שלא אתה עשית את זה, הוא שאם היית מבין בחתימות היית יודע שלכל מעצב יש סגנון שונה, שהוא משתמש בו בדרך כלל, למשל שלי הוא שימוש חזק בבראשים ופחות פילטרים וסטיילים, אבל בחתימות ששמת פה, לכל חתימה יש סגנון אחר, אז מה שבטוח לא אתה יצרת אותם.

וזה לא נקרא לתרום חתימות, זה נקרא לקחת אותם מאתר אחר ולשים פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    יש לי דיי הרבה חתימות אני יראה כמה
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    21.
    יש לי עוד פשוט אני לא רוצה להפציץ אבל אני יביא עוד בקרוב אתם יכולים להעתיק אין לי בעיה אתם יכולים לחפש באינטרנט יש שם את אלה שעשיתי
    אתה יכול לשים את כול החתימות בגלל שיכול להיות שאני אמצא את החתימה שאני מחפש (שריי עושה 619)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    אוקי, נועמיקו, או מאט הרדי או ווט אבר.

אני שם לב שבכל חתימה שלך יש שם של מישהו אחר שיצר אותה, פעם אחת amit פעם אחרת shadow משהו... פעם אחרת ליאור, פעם אחרת שחר, פעם אחרת זיו.

דיי, כמה שמות יכולים להיות לבן אדם? מה שבטוח עכשיו, אתה לא יצרת את החתימות אלא רק לקחת אותם מאיזה אתר.

והדבר שבאמת אבל באמת מוכיח שלא אתה עשית את זה, הוא שאם היית מבין בחתימות היית יודע שלכל מעצב יש סגנון שונה, שהוא משתמש בו בדרך כלל, למשל שלי הוא שימוש חזק בבראשים ופחות פילטרים וסטיילים, אבל בחתימות ששמת פה, לכל חתימה יש סגנון אחר, אז מה שבטוח לא אתה יצרת אותם.

וזה לא נקרא לתרום חתימות, זה נקרא לקחת אותם מאתר אחר ולשים פה...
    אתה יודע, אולי הוא עיצב את זה בשביל אנשים או ילדים שונים...
    חוץ מזה מי אמר שלכל אחד חייב להיות סגנון מסויים? אולי הוא מגוון?
    ואם אתה תוהה למה אני מגיב ובטח תכתוב בהודעה הבאה שלך פה למה אני מתערב, כי זה פורום חופשי שנועד כדי שאנשים יגיבו פה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה קשור שאני אגיד את זה...

בדר"כ , סליחה תמיד!, רושמים את שם היוצר בקטן בצדדים... אז הנה לך!

ואם אתה רוצה הוכחה נוספת, שים לב בחתימה שלו עם הסרטון שרשום למעלה A90 משהו כזה, אז אם הוא יצר את זה לעצמו? למה רשום שם- שם של מישהו, הרי הוא הכין את זה לעצמו...
    דבר נוסף, יש כמה חתימות שבהם רשום את אותו השם... Lior... עכשיו מה יש להגיד... הוא יכין לאותו ילד כמה חתימות שונות?

ופוטושופ בקושי יכול להיות מקולקל, היא תכונה עמידה מאוד, חוץ מזה אפשר לתקן אותה בהתקנה מחדש...

קצת היגיון ומגלים שהילד רמאי אחד גדול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה קשור שאני אגיד את זה...

בדר"כ , סליחה תמיד!, רושמים את שם היוצר בקטן בצדדים... אז הנה לך!

ואם אתה רוצה הוכחה נוספת, שים לב בחתימה שלו עם הסרטון שרשום למעלה A90 משהו כזה, אז אם הוא יצר את זה לעצמו? למה רשום שם- שם של מישהו, הרי הוא הכין את זה לעצמו...
    דבר נוסף, יש כמה חתימות שבהם רשום את אותו השם... Lior... עכשיו מה יש להגיד... הוא יכין לאותו ילד כמה חתימות שונות?

ופוטושופ בקושי יכול להיות מקולקל, היא תכונה עמידה מאוד, חוץ מזה אפשר לתקן אותה בהתקנה מחדש...

קצת היגיון ומגלים שהילד רמאי אחד גדול
    בוא אני אגיד לך משהו, אצלי בחתימה לא כתוב שם היוצר ואני אניח שאתה יודע למה אני מתכוון ועוד משהו. לא שזה עניינך אבל הוא כתב לי שאת החתימה עם הסרטון חבר שלו הכין לו אותה אז אולי הכינוי שלו זה A90? ואז מה אם יש כמה חתימות עם השם Lior? יש באתר הזה לפחות שני ילדים שאני מכיר עם יותר מחתימה אחת, אז השם שלהם נמצא על החתימות. היום כל דבר יכול להתקלקל, ולא תמיד לתקן אותו זה קל. חוץ מזה יש עוד סיבה שהפטושופ לא פעיל אצלו ואת זה אני יודע מהודעה אישית...
    אז הנה לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נו, תצאו מהבועה שאתם חיים בה, פשוט רואים שזה מועתק, זה פשוט מול העיניים!

את השם של מי שקיבל את החתימה כותבים בגדול! כדי שיראו של מי החתימה, זה צריך להיות גדול ומושך תשומת לב...ומי שבאמת מבין בעיצוב יודע את זה...

ויש גם חתימות שקוראים להם "שם של מישהו- ו-design" זה אומר שמעצב (בדר"כ מקצועי ולכן הוא מוסיף את המילה) עיצב את זה וככה קוראים לו...

שים לב שיש אחד שקוראים לו משהו ודיסיין, וחתימה אחרת עם שם אחר של דיסיין... אין בן אדם שקורא לעצמו משהו ודיסיין אחרי זה...

אבל בקיצור שם יוצר כותבים בקטן בצדדים, בדר"כ אם החתימה יוצאת טוב או שנותנים אותה לתרומה ואז רוצים שידעו מי תרם את החתימה...

אתה לא יודע דברים שאני יודע בקשר לעיצוב, כי אני כבר יותר משנה בעסק...

פשוט רואים שזה מועתק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נו, תצאו מהבועה שאתם חיים בה, פשוט רואים שזה מועתק, זה פשוט מול העיניים!

את השם של מי שקיבל את החתימה כותבים בגדול! כדי שיראו של מי החתימה, זה צריך להיות גדול ומושך תשומת לב...ומי שבאמת מבין בעיצוב יודע את זה...

ויש גם חתימות שקוראים להם "שם של מישהו- ו-design" זה אומר שמעצב (בדר"כ מקצועי ולכן הוא מוסיף את המילה) עיצב את זה וככה קוראים לו...

שים לב שיש אחד שקוראים לו משהו ודיסיין, וחתימה אחרת עם שם אחר של דיסיין... אין בן אדם שקורא לעצמו משהו ודיסיין אחרי זה...

אבל בקיצור שם יוצר כותבים בקטן בצדדים, בדר"כ אם החתימה יוצאת טוב או שנותנים אותה לתרומה ואז רוצים שידעו מי תרם את החתימה...

אתה לא יודע דברים שאני יודע בקשר לעיצוב, כי אני כבר יותר משנה בעסק...

פשוט רואים שזה מועתק!
    עם כל הכבוד לשנה בעסק שלך, אתה עדיין לא יודע הכל.
    אני לוא דווקא מדבר איתך מבחינת העיצוב אלא מהחינה של זה שאולי הוא מעצב לאחרים עם גיוונים בסוג הכתב. אני לא יודע על איזה דיסיין מהחתימות אתה מדבר שהוא עיצב, ואני גם לא עומד לבדוק את כולם שוב, אני ראיתי את החתימות, הם נראות לי טובות וזהו.
    וחוץ מזה על איזה תרומה אתה מדבר, מה אתה תורם לנזקקים או משהו?!:confused1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עם כל הכבוד לשנה בעסק שלך, אתה עדיין לא יודע הכל.
    אני לוא דווקא מדבר איתך מבחינת העיצוב אלא מהחינה של זה שאולי הוא מעצב לאחרים עם גיוונים בסוג הכתב. אני לא יודע על איזה דיסיין מהחתימות אתה מדבר שהוא עיצב, ואני גם לא עומד לבדוק את כולם שוב, אני ראיתי את החתימות, הם נראות לי טובות וזהו.
    וחוץ מזה על איזה תרומה אתה מדבר, מה אתה תורם לנזקקים או משהו?!:confused1:
    תורמים חתימות מה לא ברור? לתרום זה לא בהכרח לנזקקים, אתה יודע?

אם אני לא יודע הכל, כנראה מאט הרדי" לא יודע כלום, כי הבנאדם, לפי בדיקה שלי בן 10... וגם אם הוא שנה בזה- אז הוא התחיל בגיל 9?

טוב, בקיצור רואים שזה מועתק, מנהל של הפורום, תבדוק את העניין, ותמחוק את הדיון, כי זה לא מוסרי בכלל להעביר חתימות שהם בכלל לא שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תורמים חתימות מה לא ברור? לתרום זה לא בהכרח לנזקקים, אתה יודע?

אם אני לא יודע הכל, כנראה מאט הרדי" לא יודע כלום, כי הבנאדם, לפי בדיקה שלי בן 10... וגם אם הוא שנה בזה- אז הוא התחיל בגיל 9?

טוב, בקיצור רואים שזה מועתק, מנהל של הפורום, תבדוק את העניין, ותמחוק את הדיון, כי זה לא מוסרי בכלל להעביר חתימות שהם בכלל לא שלך.
    לשימוש שלך במילה "לתרום" יש מימד של נזקקות במשפט.
    אם הוא אתחיל בגיל 9 אז מה? אני לא אומר למנהל מה לעשות, אם למחוק את הדיון או לא, אבל אולי יש עוד מעצבים בפורום, אז זה לא סיבה למחוק דיון בגלל שאתה אומר.
    וגם אם הוא העתיק את החתימות, אז בשביל מה מפרסמים אותן? הרי רוצים שיהיה בהן שימוש, וגם אם הוא מביא לפורום חתימות מועתקות אחרים עדיין יכולים לנשתמש בהן.
    אני לא מגיב יותר על הויכוח הטיפשי הזה כי זה לא הנושא של הדיון הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    CarlJohnson צודק, זה דיי ברור שהחתימות לא מאותו יוצר. הן גם לא דומות אחת לשנייה מבחינה עיצובית. תשוו בין 19 ל-21, או בין 12 ל-13, זה ממש ברור.

עריכה: אוקיי, יש לי הוכחה. הורדתי את החתימות ובדקתי את הMetadata. בכל התמונות ה-dpi משתנה כל הזמן, ייצוג הצבע לא עקבי, והחתימות נוצרו ב4 תוכנות שונות: Photoshop CS, Photoshop CS2,Photoshop 7.0 וPhotoshop Elements 6.0

אז אלא אם הוא הספיק להחליף גרסאות 4 פעמים, להתעסק בהגדרות הצבע, ולשנות את הdpi בין החתימות, בשנה, אז יש לנו מתחזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    CarlJohnson צודק, זה דיי ברור שהחתימות לא מאותו יוצר. השמות של היוצרים על החתימות ffs.
    מה שתגיד. גם אם זה נכון, מה זה מפריע לך? אם יש כאלה שירצו את החתימות האלה? חתימות הן בשביל כולם אחרת לא היו מעלים אותם.
    אני לא עומד לחזור על כל הויכוח הזה שוב.
    ל-Y2Pach! אני לא חושב שצריך לסגור את הדיון בגלל כזה דבר!
    יכול להיות שיהיו עוד בקשות לחתימות של ילדים מהפורום, זה לא יהיה פייר לסגור את הדיון בגלל כזה דבר ואולי ילדים אחרים מעצבים. לא סוגרים דיון די משמעותי כזה בגלל כזה דבר. זהו אני אמרתי את שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    הוא הציג את החתימות כשלו, לא רק "לא נתן קרדיט". זה נקרא גניבה. זו זכותם של היוצרים שיקבלו קרדיט על החתימות שהם יצרו (בעיקר כשהם רשמו את שמם על החתימות).
    אני כבר הוכחתי שאלו לא החתימות שלו, אז לפחות לא תוכל להתווכח על זה יותר.

וכן, אני חושב שכדאי לסגור את הדיון הזה ולפתוח אחד אחר אם יש מישהו שרוצה (הדיון הזה גם ככה לא בפורום הנכון).

שתף ב-Google+

הרשמה