תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007

ביום ראשון נתקלתי באיזה מישהו מהאיסיקיו שקוראים לו משה אטובול שהתחזה לנציג הד-ארצי , הוא נכנס לאיסיקיו שלו ותקף אותי באיומים כבדים נגדי באיסיקיו על מנת לתקוף אותי ולגנוב ממני את המשחקים של Half-Life , Counter-Strike 1.6 , Condition Zero , Half-Life 2 , Counter-Strike Source BETA Edition , Garrys Mod , ועוד הרבה משחקים שהיו לי בתוך משתמשים של STEAM , הוא אמר לי שאם אני לא יביא לו שום סיסמא של משתמש של STEAM והוא איים עליי במשפט כזה "אם אתה לא תביא לי שום סיסמא , אז אני סוגר לך את המשתמשים ואתה לא תראה אותם יותר.." , ובעוד כמה דקות הוא קרא לי שאני שקרן גמור אני יהיה חרא בגלל משה אטובול המזדיין הזה שהתחזה אליי לאיסיקיו במטרה לרמות אותי בגניבת פרטים אישיים ומשתמשים של STEAM במטרה להכפיש את שמי ולהשמיד אותי ולהרוס לי את הרכוש . ואחרי זה מה שקרה לי זה פשוט משה אטובול התעלל בי בצורה פיזית ונפשית איך שהוא מדבר אליי כלומר משה אטובול דיבר אליי בצורה של עבריין מיני איך שהוא מדבר אליי זה נשמע כאילו משה אטובול מתנהג אליי באכזריות ולא מראה לי שום כבוד או יחס ממנו , ובגלל זה אני התפוצצתי לגמרי ממשה אטובול ותקפתי אותו באיומים כבדים נגד משה האטובול שהתחזה אליי לשם הפרטי שלי תוך כדי שהוא משתמש בתוכנת האיסיקיו למטרות לא חוקיות ובזה משה אטובול עבר על החוק בזה שהוא מתעלל בילדים קטינים דרך האינטרנט ומרמה ילדים בגניבת משתמשים של STEAM ועובד עליהם במטרה לשבור להם את הכיף ואת ההנאה שלהם ובמקביל לדבריו של משה אטובול שהתחזה לאיזה רמאי טיפש שרוצה מייד לגנוב פרטים של אנשים אחרים כמו של STEAM , כרטיסי אשראי , כסף , ובגלל זה אני מאוד מאוד מאוד כעסתי על משה אטובול בזה שהוא גורם נזק כבד לקהילת גיימר ולVGAMES תוך כדי שהוא חוזר על מעשיו בצורה נוראית .

לדעתי משה אטובול הוא ממש ממש מפחיד אחושרמוטה הוא נחשב לרמאי 100% איך שהוא לוקח משתמש של STEAM או של סורס במטרה לגנוב לאנשים אחרים ולהכפיש את שמם ולרמוס את הכבוד שלהם .

פשוט משה אטובול מסכן את האנשים שיש פה .

אגב Lucifer קרא את זה כי זה מאוד מסוכן מה שמשה אטובול עשה לי ולכולם .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    SURE
    TNX‎‎‎‎‎‎
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    ח
    אתה יודע ,