תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שלום שמי רונן אטיאס, ובשבוע שבועיים הקרובים אני כנראה מתחיל לשחק. הייתי רוצה כמה המלצות- מה לשחק (מקצוע וגזע),טיפים למתחיל ולאיזה שרתים וגילדות להכנס.

בתודה מראש

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נתחיל בכך שאין כזה דבר גזע או מקצוע עדיפים. זה הכל עניין של טעם (איזה גזע מגניב אותך) ואופי משחק (איזה מקצוע מתאים למה שאתה הכי אוהב). אני מציע שתנסה קצת את כולם, ותשאל באופן ספציפי מה שאתה לא בטוח לגביו.
    מבחינת שרתים וגילדות, התשובה מבחינתנו ברורה: לויגיימס יש גילדה ישראלית רשמית על שרת Jaedenar, שהוא שרת PVP. כרגע יש לנו רק גילדת Alliance שם, אז אם אתה רוצה להצטרף, תצטרך ליצור דמות Alliance (על שרתי PVP, אי אפשר לשחק דמויות משני הצדדים).

ובכל מקרה, מזל טוב על המשחק וברוך הבא לעולם חדש לגמרי. אנחנו כאן בכל שאלה.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני רוצה לחדד... בworld of warcraft ישנן בכלליות 3 קבוצות של מקצועות-
    בתרגום לעיברית, מרפא, טנק, ו... גורם נזק. כמו שאפשר להבין, המרפאים דואגים לרפאות, הטנקים סופגים את המכות, וגורמי הנזק גורמים את רוב הנזק.
    בטח עכשיו אתה חושב שלגרום נזק זה הכי כיף, וזה לא בהכרח נכון. זה הכל תלוי בך. עכשיו. בקבוצת המרפאים נמצאים המקצועות הבאים:
    פריסט: הפריסט הוא מרפא מוחלט, אלא עם הוא בוחר להתמחות ב shadow, ואז הוא הופך לגורם נזק. הפריסט תלוי לחלוטין בקסמים שלו, והיכולות הפיזיות שלו עלובות, אך קסמיו חזקים.
    דרויד- דרויד הוא גם מרפא, אם אפשרות להיות טנק. הדרויד מקבל קסמים של טבע, כמו שינוי צורה, לחיה, שמעניקה לו בונוסים שונים.
    שאמאן- אני לא ממש יודע אליהם, אבל הם מרפאים\גורמי נזק.
    פלדין- מרפא\טנק\גורם נזק, תלוי באיזה עץ כשרונות אתה בוחר. בחירה קלה להתחלת המשחק.

טנק:
    לוחם. לוחם הוא הטנק האולטימטיבי, למרות שהוא יכול לגרום נזק מצוין.

גורמי נזק:
    צייד: באמצעות חייה וחיצים, וקסמים מבוססי חיצים
    נוכל: נזק לא יאומן, אבל בקרב 1 על 1, פגיע מאוד עם אין לו התחלה טובה
    קוסם: כמו פריסט, אבל גורם נזק, ב3 דרכים שונות לבחירתך נזק טהור- אש.
    נזק מסוגנן- קרח
    משהוא באמצע (אין לי מושג) מאגי.
    וורלוק: דומה מעט לקוסם, אבל מתעסק בשדים וקסם אפל. יש לי מלא קסמים נחמדים ומשעשעים.

אם שכחתי משהוא מוזמנים להוסיף, אני מקווה שזה יעזור לך לבחור מקצוע
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    תודה רבה!!! בתווה שאני יתחיל לשחק ממש במהרה!!!

הרשמה