תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של Raw.
    הערב התחיל עם שון מייקלס שדיבר על כך שלמרות שהיה האחרון שהושמד בראמבל ע"י המנצח הסופי-טייקר הוא עדיין יהיה אלוף ה-WWE החדש ברסלמניה.
    סינה מיד נכנס לזירה כדי לומר לשון שזה לא יהיה קל בשבילו להיות האלוף החדש במניה, כל עוד הוא האלוף. יחד איתו נכנסו Rated RKO לזירה. מיד לפני שכל ארבעת האנשים עמדו ללכת מכות, הופיע וינס מקמהון על המסך והכריז ש-Rated Rko עומדים להגן על אליפות הזוגות שלהם נגד סינה ומייקלס. לפני הקרב הזהיר פלייר את סינה כי יכול מאוד להיות שעומד להיות סוויט צ'ין מיוזיק בעתידו הקרוב. הקרב התחיל. HBK היה מבודד אבל הצליח למצוא פרצת דרך, להפיל את אורטון ולתת טאג לסינה. סינה נתן לאורטון FU וסינה ו-HBK נהיו אלופי הזוגות החדשים. סינה הסתובב ושמח ופתאום ראה ששון ניסה לבעוט בו עם סויויט צ'ין מיוזיק. סינה החל לצעוק על שון ולשאול אותו אם הוא באמת היה עושה את זה בשביל הזהב, עכשיו כשהם אלופי העולם בטאג. אחרי כמה זמן נכנס טייקר לזירה ונעץ בסינה מבט. יכול להיות שטייקר הכריז באופן רשמי שהוא עומד לאתגר על אליפות ה-WWE של סינה ברסלמניה. האם נראה קרב משולש על האליפות של סינה ברסלמניה בין סינה, טייקר ומייקלס?
    וינס מקמהון החליט לתת לאוהדים שלו משהו כאות הוקרה על כך שהפכו אותו למיליונר. הוא בחר במישהי מהקהל ונתן לה תמונה חתומה שלו. על המסך הופיע דונלד טראמפ ואמר לוינס שאף אחד לא רוצה דבר כזה והחליט להראות לאוהדים אות הוקרה משלו-כסף מזומן.
    וינס רתח מזעם וקילל את טראמפ. זאת רק ההתחלה של הפיוד בין שני המיליונרים האלה.
    בקרב אחר שנערך איתגר קאלי את ג'ף הארדי על האליפות הבין יבשתית.
    קאלי נתן לג'ף צ'ופ רציני והעיף את ג'ף מהזירה ונתן לקאלי ניצחון בספירת חוץ. בגלל הניצחון בספירת החוץ, ג'ף שמר על התואר.
    קריים טיים הפסידו בפעם הראשונה ל-The World's Greatest Tag Team המורכב משלטון בנג'מין וצ'ארלי האס.
    מלינה הפכה להיות הטוענת מספר אחת לכתר של אליפות הנשים לאחר ששכנעה את וינס לתת לה קרב בינה לבין מריה. מלינה ניצחה בקרב.
    אומגה ניצח בזריזות את ואל וניס אחרי ששחרר עליו את כל הכעס מההפסד שסבל בידיים של ג'ון סינה בקרב הלאסט מן סטאנדינג שלהם ברויאל ראמבל.
    קארליטו וסופר קרייזי ניצחו בקרב טאג טים את כריס מאסטרס וקני דיקסטרה.
    עד כאן הסקירה השבועית של Raw.
    אני לא אהיה כאן בימים רביעי וחמישי ומכיוון שהסקירה של ECW מתבצעת ביום רביעי, אני לא אוכל לבצע אותה לכן באופן חד פעמי, לא תהיה השבוע סקירה של ECW, אלא אם כן יש מתנדב שמוכן להחליף אותי. הסקירה השבועית של Smackdown תערך כרגיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    תודה על הסקירה עבודה טובה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי noamiko100
    תודה על הסקירה עבודה טובה !
    בבקשה .:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    כמו שאמרתי,מייקלס עושה היל טרן...
    טייקר נגד מייקלס נגד סינה נשמע טוב,אבל אני מעדיף שטייקר יתמודד נגד בטיסטה וייזכה בWHC בפעם הראשונה בקריירה שלו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    כמו שאמרתי,מייקלס עושה היל טרן...
    טייקר נגד מייקלס נגד סינה נשמע טוב,אבל אני מעדיף שטייקר יתמודד נגד בטיסטה וייזכה בWHC בפעם הראשונה בקריירה שלו..
    אי אפשר לדעת בוודאות אבל זה בהחלט נשמע ככה וחבל. עכשיו כשהוא וסינה אלופי הזוגות יהיה חבל לראת אותם הולכים אחד נגד השני ועוד בגלל תואר. אבל מצד שני זה לא סתם תואר זה אליפות ה-WWE.אני מקווה שמייקלס לא יעשה לסינה שום דבר כי בסך הכל הם חברים די טובים, אני לא יודע אם עכשיו אבל בעבר הם התאחדו נגד הספיריט סקוואד ומייקלס וטריפל אייץ' עזרו לסינה לשמור על התואר בקרב הכלוב שהיה לו נגד אדג', אז חבל יהיה לראות חברים מופנים זה נגד זה.
    אני גם באמת נעדיף שטייקר יאתגר לאליפות של בטיסטה כי הרי אין סיכוי שמפסיקים לו את רצף הניצחונות ברסלמניה, ואם הוא יהיה בקרב נגד סינה אז הוא בטוח ינצח ולכן אני מעדיף שהוא יאתגר לתואר של בטיסטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אי אפשר לדעת בוודאות אבל זה בהחלט נשמע ככה וחבל. עכשיו כשהוא וסינה אלופי הזוגות יהיה חבל לראת אותם הולכים אחד נגד השני ועוד בגלל תואר. אבל מצד שני זה לא סתם תואר זה אליפות ה-WWE.אני מקווה שמייקלס לא יעשה לסינה שום דבר כי בסך הכל הם חברים די טובים, אני לא יודע אם עכשיו אבל בעבר הם התאחדו נגד הספיריט סקוואד ומייקלס וטריפל אייץ' עזרו לסינה לשמור על התואר בקרב הכלוב שהיה לו נגד אדג', אז חבל יהיה לראות חברים מופנים זה נגד זה.
    אני גם באמת נעדיף שטייקר יאתגר לאליפות של בטיסטה כי הרי אין סיכוי שמפסיקים לו את רצף הניצחונות ברסלמניה, ואם הוא יהיה בקרב נגד סינה אז הוא בטוח ינצח ולכן אני מעדיף שהוא יאתגר לתואר של בטיסטה.
    אני רק יגיד שהם לא יחזיקו באליפות הזוגות הרבה זמן..
    שתף ב-Google+

אני מקווה שטיקר לא יאתגר את סינה לאליפות ה- WWE אלה אני מעדיף שהוא יאתגר את בטיסטה ברסלמניה על אליפות העולם במישקל קבד

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    אני מקווה שטיקר לא יאתגר את סינה לאליפות ה- WWE אלה אני מעדיף שהוא יאתגר את בטיסטה ברסלמניה על אליפות העולם במישקל קבד
    כמו שאני אמרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    קודם כל סיקור מעולה.. אני מאמין שבאטיסטה יהיה נגד אנדטייקר ואני מאוד מקווה שיהיה קרב מרובע בין שון סינה אדג ורנדי על התואר ככה הרסלמניה תהיה מטורפת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    קודם כל סיקור מעולה.. אני מאמין שבאטיסטה יהיה נגד אנדטייקר ואני מאוד מקווה שיהיה קרב מרובע בין שון סינה אדג ורנדי על התואר ככה הרסלמניה תהיה מטורפת
    תודה על התמיכה, ואתה צודק איזה מיינאיבנט סוס יהיה ברסלמניה אם זה יהיה ככה.
    הדבר היחידי שיעשה את זה מושלם זה Fatal Four Way אבל בהל אין א סל ושסינה יצליח לשמור על התואר.
    נ.ב
    ל-Disturbed, בנאדם אתה אוהב להחליף אווטרים הא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אז DX התפרקו ?
    HHH עדיין לא חזר מהפציעה?
    גם אני הייתי gamer.co.il
    חדש פה xD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DeadMan
    אז DX התפרקו ?

HHH עדיין לא חזר מהפציעה?
    וואו אתה ממש לא מעודכן אה?
    טוב אז אני אשמח לעדכן אותך.
    DX לא התפרקו רשמית ואני לא חושב שהם יתפרקו ו-HHH עדיין לא חזר מהפציעה, אמרו שהוא יחזור בעוד ארבעה חודשים עד חצי שנה.
    זהו.
    שתף ב-Google+

אני הבנתי שבראסלמניה 23 אנדרטייקר יתמודד על האליפות מול באטיסטה כאשר ייתכן ו:
    1. הוא ינצח את בטיסטה ויפרוש אחרי 0:15 בכל הראסלמניות.
    2. הוא יפסיד בפעם הראשונה ויפרוש.
    3. בגלל שהוא "איש המת" אז הדמות של האנדרטייקר תמיד תהיה גם אם זה לא יהיה אותו
    המתאבק (מארק קלואי).

בפעם האחרונה שאנדרטייקר וסינה התאבקו כל אחד מהם התחמק מהתרגיל של השני
    עד שטייקר ניסה (או הצליח לא זוכר) לעשות צ'וק סליים וביג שואו (לפני שפרש) נכנס לזירה והפריע לו.

נדמה לי שמרק הנרי חוזר מהפציעה בראסלמניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    שמע אני מקווה שאני לא הורס לאף אחד אבל לאנדטייקר בחוזה כתוב שהוא לא יכול להפסיד ברסלמניה אז כנראה שהתוצאה תהיה ידועה.. אני חושב שזה רעיון יפה ומכובד לתת לאנדטייקר לפרוש אחרי עוד זכייה בתואר הוא אחד המתאבקים האגדיים שעדיין מתאבק כיום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    שמע אני מקווה שאני לא הורס לאף אחד אבל לאנדטייקר בחוזה כתוב שהוא לא יכול להפסיד ברסלמניה אז כנראה שהתוצאה תהיה ידועה.. אני חושב שזה רעיון יפה ומכובד לתת לאנדטייקר לפרוש אחרי עוד זכייה בתואר הוא אחד המתאבקים האגדיים שעדיין מתאבק כיום
    מה הוא עומד לפרוש?! אין מצב! אסור זה לא יכול להיות!
    Undertaker will live or dead on!
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי y2pach
    מה הוא הולך ליפרוש אחרי כל מה שהוא אסה?:confused1: :confused1: :confused1:

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לא בטוח שהוא יפרוש אבל כנראה שזאת השנה האחרונה שלו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    לא בטוח שהוא יפרוש אבל כנראה שזאת השנה האחרונה שלו..
    אם זאת תהיה השנה האחרונה שלו אז זה אומר שהוא יפרוש מהזירה ולא יהיה מתאבק פעיל יותר.
    אז איך יכול להיות שזו תהיה השנה האחרונה שלו אם הוא לא פורש?
    שתף ב-Google+

הרשמה