תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    אחד הדברים היפים שיכולים להיות בגילדה זה שהחברים בה עוזרים אחד לשני להעצים את רמת הסקילים שלהם.. תחשבו כמה מהר אפשר יהיה להתקדם ועד כמה זה יעזור לגילדה שלנו!

יש סקילים שלא דורשים הרבה עזרה כמו skinning או mining ובכלליות סקילים שבאמצאותם אוספים רכיבים.
    אבל.. תחשבו כמה יעזור אם תשלחו linen cloth פשוט (במידה ולכם אין שימוש בו) ל tailorer מתחיל, או שבמקום לנסות למכור חפצים קסומים לתת אותם לאחד ה enchanters שבאמצעות הרכיבים שלהם יוכל לעזור לכם או לכל שחקן אחר בגילדה..

אבל אני יודע שתמיד יש את החוששים.

מי בעד (ומי נגד) לנסות לתת אופי כזה לגילדות שלנו?
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    בעד,אשתדל לעזור

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בעד, בבקשה כל האלה שיש להם חפצים ירוקים שהם לא זקוקים להם שלחו אותם ל Reguards אני Enchanter תודה

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בוודאי שבעד.
    אני מציע שכל אחד ירשום את מיומנויות המלאכה שלו ב-notes בחלון הגילדה, ואז נדע מה לשלוח ולמי.
    אגב, Jewelcrafter זקוקים בעיקר לאבני חן ומתכות.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    גילדה, זה אנשים שאפכת להם אחד מהשני .... וזה כמובן נכלל העזרה ההדדית במרכיבים.

אצלי זה לא הכי נתפס איך בכלל שואלים שאלה כזאת, מין הסתם שצריך לעשות את זה! זה לטובת הגילדה.

לא קרה לכם שבמקום למכור אפיק ב300G הבאת אותו למשהו מהגילד שאתה לא מכיר בחיים אלה רק במשחק?(אני כמובן מדברים על אנשים מהוימנים , שכבר מכירים אותם ויודעים שהם לא סקאמרים) ... באמת

בכך שאתה עוזר לגילדה , אתה עוזר לעצמך. חוק ברזל רבותי.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    מילים כדורבנות..
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אופס אני שיכור וקצת מפגר , לא שמתי לב שכבר הגבתי
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    blacksmith

הרשמה