תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    :sad1:

מה אני אמור לעשות עכשיו? הבוהן שלי שבורה אבל אני צריך עוד! שווה להשיג את Echos? משום מה הבנתי שאנשים התאכזבו ממנו... ואיך השליטה עליו? זהה לחלוטין או יותר מודרנית?

דרך אגב, זכור לי שדיברתם על המשחק לפני די הרבה זמן ורונן או מישהו אמר שהוא הגיע לשלב שבו צריך להילחם בשלושה בוסים ברציפות ונמאס לו מזה. על איזה קטע מדובר? לא זכור לי שנתקלתי במשהו כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Metroid Prime הוא המשחק הכי טוב בדור הקודם.
    כן, תשיג את Echos הוא מעולה באותה מידה (מלבד עולם הטכנולוגיה, שקצת מרגיש חסר השראה באויבים, לי לפחות). השליטה שלו טובה יותר, לדעתי, מכל FPS אחר. והאווירה, ההרגשה של לבד. ממש טובבבב... השליטה בשניהם זהה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    Echoes הוא סבבה. לא מדהים כמו הראשון, אבל הראשון זה באמת משהו שלא נראה לי שאפשר להתעלות עליו. ההבדל הכי בולט הוא בסביבות, שב-Echoes הן יותר קטנות וקלסטרופוביות. יש קצת מחסור באיזורים הגדולים והמרשימים מהראשון. אבל עדיין אחלה משחק.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    קטנות וקלאסטרופוביות?
    אני נאלץ לא להסכים.
    יש יותר עצמים ומכשולים, אבל הסביבות לדעתי נשארו באותו גודל.
    וכמובן שיש פי 2 עכשיו בגלל העולם האפל.
    מבחינת שליטה, echoes זהה לגמרי לקודם, ולדעתי הבעיה שלו היא שהוא לא חידש הרבה לעומת הראשון.
    עדיין, זה משחק מצויין, עם עיצוב ו pacing מעולה, והרבה לעשות.
    וקרבות הבוסים יותר טובים מבראשון! (הבוס האחרון במיוחד)

תשיג, למה לא. עדיין אחד המשחקים הטובים לקיוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני דווקא לא מסכים. ב-Prime הראשון היו קרבות בוסים מרהיבים, דווקא הקרבות של השני קצת איכזבו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פריים 2 פחות טוב מהראשון.
    בחלקים גדולים ממנו נהנתי כמו מהראשון אבל יש יותר מדי באק טרייסינג (ולא מהצורה הטובה שיש בכל המטרוידים האחרים). לפעמים בכמויות שגורמות לשעמום.
    הבעיה העיקרית במשחק הוא שהם עשו עולם צללים ועולם רגיל.
    בגלל זה העולם הרגיל הרבה יותר קטן יחסית לעולם בפריים הראשון ועולם הצללים הוא פשוט העתק עם שינויים של העולם הרגיל. בכלל כל הדרך שישמו את העולם הצללים לא בדיוק מצא חן בעיניי.

חוץ מזה יש קטע אחד ממש מעצבן שהוא פשוט צייד של מפתחות בכל העולם של מטרויד. משהו נוראי, מפתחות שלא רואים אותם בלי וייזור מסויים שגורמים לך לסרוק את כל העולם של המשחק כמו ניגר כדי למצא כמה מפתחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    דרך אגב, זכור לי שדיברתם על המשחק לפני די הרבה זמן ורונן או מישהו אמר שהוא הגיע לשלב שבו צריך להילחם בשלושה בוסים ברציפות ונמאס לו מזה. על איזה קטע מדובר? לא זכור לי שנתקלתי במשהו כזה.
    נראה לי שהוא התכוון ל3 צורות של בוס אחד.

Echoes משחק מצויין. לא "עשה לי את זה" כמו הראשון, אבל זה עדיין משחק מדהים. הייתי ממליץ לך למרות זאת לחכות קצת ולשחק משהו אחר לפני שאתה ממשיך עם הסדרה. קח קצת הפסקה, זה בריא מאוד עם מטרויד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

בגלל זה העולם הרגיל הרבה יותר קטן יחסית לעולם בפריים הראשון ועולם הצללים הוא פשוט העתק עם שינויים של העולם הרגיל. בכלל כל הדרך שישמו את העולם הצללים לא בדיוק מצא חן בעיניי.

אני ממש, אבל ממש לא מסכים. הדרך שבא ישמו את עולם הצללים היא אחת הטובות שיצא לי לשחק. לי לפחות ממש היה רצון עז לא להיות בעולם הצללים, מכיוון שאתה לא יכול לחיות שם הרבה זמן. כלומר, אתה מעדיף כמה שיותר להימנע מלדרוך בעולם הזה כל עוד אתה צריך לדלג בין נקודות אור. הם עשו את זה מצוין לדעתי. זה ממש גרם לי לסלוד מהעולם ההוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    נראה לי שהוא התכוון ל3 צורות של בוס אחד.
    ואם כך אז למה הוא התכוון? עדיין לא זכור לי בוס כזה משום מה...

זה נכון שאם מוצאים את כל השידרוגים מקבלים סוף שונה? צריך גם לסרוק את כל הדברים הניתנים לסריקה או שזה לא קשור? כי את הראשון עוד יש לי סיכוי קלוש להצליח.

ואם כולם משבחים את Echos אז נשיג גם נשיג. אבל הפסקה באמת נשמע לי בריא, וזה גם בטח יהיה דיכאון לחזור לנקודה שבה שוב פעם אתה צריך לאסוף את כל הנשקים והיכולות המיוחדות... עד שבדיוק התרגלתי אליהם.

מאבדים אותם מחדש, כן? זה לא כאילו משחק ההמשך היחיד עם טיפה היגיון, נכון? (אני עדיין לא מבין איך LucasArts הסכימו להפיץ את Jedi Outcast כשגיבורו איבד את כל כוחות ה-Jedi שלו מהמשחק הקודם בגלל ש-"נמאס לי להיות Jedi".)

נו, בינתיים יש Link to the Past. אמרתי זאת פעם אחת ואני יאמר זאת שוב - להתעלם מכל הקונסולות של נינטנדו עד ה-Wii זה הכי, אחי. ממליץ בחום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz

נו, בינתיים יש Link to the Past. אמרתי זאת פעם אחת ואני יאמר זאת שוב - להתעלם מכל הקונסולות של נינטנדו עד ה-Wii זה הכי, אחי. ממליץ בחום.
    שאלה קצת לא קשורה בבקשה-
    אם איזה בקר אתה משתמש למשחקים של ה-GAMECUE?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי מאטיס
    שאלה קצת לא קשורה בבקשה-
    אם איזה בקר אתה משתמש למשחקים של ה-GAMECUE?
    עם בקר של Gamecube.

ממש מעצבן שאי אפשר להשתמש ב-Classic Controller. אבל ניחא, כנראה שזה לא היה נוח. הוא מספיק טוב בשביל משחקי ה-VC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ג'ימס, אני חושב שאני כתבתי זאת, זכור לי משהו כזה. וזה גם הגיוני, אני גיימר חלוד.

לדעתי, אקו טוב יותר מהראשון. יש בו יותר שדרוגים מעניינים, אם אני זוכר נכון. ועולם האופל מוסיף יותר עומק לחגיגה, אבל לא משהו ענק, לכל אלה שהאינסטינקט שלהם יורה לתקוף אותי.

אני אסביר את עצמי: לפעמים הייתי בודק במפה של עולם האור כיצד להגיע לנקודה בעולם האופל (זה היה מספק, אותי לפחות, כי זה היה כרוך בתכנון אישי שלי כמשחק) ומה שאתה עושה בעולם האופל משפיע על מה שקורה בעולם האור. אני לא בטוח שאני זוכר זאת היטב, אלא אני מתאר זאת בערך. אני רק זוכר שזיהיתי עומק שלא היה בראשון. מזמן לא שיחקתי בו ואני בהחלט מתכוון לחזור לזה. אפילו את הראשון לא סיימתי, הגעתי לבוס האחרון ונתקעתי שם (היי, זה לא הבוס עם השלושה שלבים? הוא חתיכת בן זונה).

ג'ימס, תתחדש עם לינק טו ד'ה פאסט. גם אני הורדתי אותו בשבוע שעבר והתקדמתי מעט. מאז לא נגעתי בו, בכלל לא בווי, כי בקושי יש לי זמן לעצמי. אתמול הורדתי את קומיקס זון ומריו קארט 64. גם לא שיחקתי בהם, אני מקווה שבזמן הקרוב, אולי אפילו היום, אולי :-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    ואם כך אז למה הוא התכוון? עדיין לא זכור לי בוס כזה משום מה...

זה נכון שאם מוצאים את כל השידרוגים מקבלים סוף שונה? צריך גם לסרוק את כל הדברים הניתנים לסריקה או שזה לא קשור? כי את הראשון עוד יש לי סיכוי קלוש להצליח.

ואם כולם משבחים את Echos אז נשיג גם נשיג. אבל הפסקה באמת נשמע לי בריא, וזה גם בטח יהיה דיכאון לחזור לנקודה שבה שוב פעם אתה צריך לאסוף את כל הנשקים והיכולות המיוחדות... עד שבדיוק התרגלתי אליהם.

מאבדים אותם מחדש, כן? זה לא כאילו משחק ההמשך היחיד עם טיפה היגיון, נכון? (אני עדיין לא מבין איך LucasArts הסכימו להפיץ את Jedi Outcast כשגיבורו איבד את כל כוחות ה-Jedi שלו מהמשחק הקודם בגלל ש-"נמאס לי להיות Jedi".)

כן, ככל הנראה הוא התכוון לבוס האחרון. אני זוכר שלמטרויד פריים יש רק 2 צורות אבל מה זה משנה כבר...

אם אני זוכר נכון, עם 75 אחוז (או 70%) מקבלים את הסוף הרגיל, רק שהפעם סאמוס מורידה את הקסדה (!!!). אם אתה משיג 100 אחוז אתה מקבל סוף מורחב עם הצצה קטנה להרפתקה השניה של סאמוס התלת מימדית. האחוזים נקבעים על ידי האייטמים בלבד. לסרוק דברים גורם לפתיחת גלריות.

ד"א, במטרויד פריים 3 סאמוס לא מאבדת את היכולות שלה בהתחלה. רטרו אמרו שנמאס להם מזה P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    טוב מאוד.
    אכן קצת נמאס לאסוף את כל השידרוגים מחדש.
    ולגבי המודל של סאמוס, אני מקווה שיחזירו אותו למודל ממטרויד פריים 1, שהיה לדעתי הרבה יותר יפה וריאליסטי מהאחרונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    ג'ימס, תתחדש עם לינק טו ד'ה פאסט. גם אני הורדתי אותו בשבוע שעבר והתקדמתי מעט. מאז לא נגעתי בו, בכלל לא בווי, כי בקושי יש לי זמן לעצמי. אתמול הורדתי את קומיקס זון ומריו קארט 64. גם לא שיחקתי בהם, אני מקווה שבזמן הקרוב, אולי אפילו היום, אולי :-)
    הורדתי אותו בעבר גם למחשב וגם ל-PSP. ותמיד הגעתי עד אותה נקודה, בערך שעה בתוך המשחק והפסקתי. אתמול הורדתי אותו על ה-Wii וכבר שיחקתי 3 שעות ואני מת להמשיך לשחק. זה פשוט שונה כשמשחקים את זה על הקונסולה המיועדת ומול טלוויזיה.

זה מדהים כמה דימיון יש בין זלדה ל-Metroid Prime. שניהם בעצם משחקי Sand Box כאלה כשאתה מוגבל במקומות שאתה יכול להגיע אליהם עד שאתה אוסף חפצים מסויימים. דרך אגב, מה הסיפור של הדלתות ב-Metroid Prime? זמני טעינה משתנים של מה שנמצא מאחורי הדלת או מה? הרנדומליות יכולה לשגע פילים.

ונהדר לשמוע בנוגע ל-MP3. אם מתחילים עם כל החפצים והנשקים ואוספים בערך אותה כמות של חפצים ונשקים חדשים זה יהיה פשוט מהמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    הורדתי אותו בעבר גם למחשב וגם ל-PSP. ותמיד הגעתי עד אותה נקודה, בערך שעה בתוך המשחק והפסקתי. אתמול הורדתי אותו על ה-Wii וכבר שיחקתי 3 שעות ואני מת להמשיך לשחק. זה פשוט שונה כשמשחקים את זה על הקונסולה המיועדת ומול טלוויזיה.

זה מדהים כמה דימיון יש בין זלדה ל-Metroid Prime. שניהם בעצם משחקי Sand Box כאלה כשאתה מוגבל במקומות שאתה יכול להגיע אליהם עד שאתה אוסף חפצים מסויימים. דרך אגב, מה הסיפור של הדלתות ב-Metroid Prime? זמני טעינה משתנים של מה שנמצא מאחורי הדלת או מה? הרנדומליות יכולה לשגע פילים.

ונהדר לשמוע בנוגע ל-MP3. אם מתחילים עם כל החפצים והנשקים ואוספים בערך אותה כמות של חפצים ונשקים חדשים זה יהיה פשוט מהמם.
    מטרויד החדש, לפי מה שהם אומרים, לא יהיו יותר כמה נשקים, אלא נשק ראשי שמשתדרג כל הזמן, כמו ב-Fusion (ל-GBA) או בכלל בסדרה (למיטב זכרוני). אז למעשה זה לא שאתה מתחיל עם אלף ואחד דברים, אלא אתה אוסף אותם.

אין ספק, במשחקיות הבסיסית מטרויד וזלדה דומים מאוד. גם אני חשבתי ככה. אבל בזלדה יש יותר עניין של מבוכים ויותר כיוון עדין של המשחק (לך תשיג את זה, במבוך ההוא), במטרויד זה יותר זורקים אותך לעולם ולך חפש. יש כיוון אבל אתה עדיין מרגיש חופשי יותר.

לגבי זמני הטעינה, זו אחת השאלות הגדולות של היקום (!). חלק טוענים שבכל פעם שאתה יורה בדלת, נטען האיזור שלה, שזה קצת מוזר כיוון שזה אומר שאיזורים ענקיים יטענו מהר יותר מקטנים, וזה לא תמיד ככה. אחרים אומרים, ואני מסכים, שמטרויד טוען את כל האיזורים מסביב לאיזור בו אתה נמצא, לכן לעיתים כשאתה רץ מאחד לשני מתישהו אתה נתקע עם טעינות ;). עם זאת, אני חושב שזו דרך נהדרת להסיר לחלוטין את כל זמני הטעינה מהמשחק (לפחות בתיאוריה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אתה מעדיף כמה שיותר להימנע מלדרוך בעולם הזה כל עוד אתה צריך לדלג בין נקודות אור. הם עשו את זה מצוין לדעתי. זה ממש גרם לי לסלוד מהעולם ההוא.
    זאת בדיוק הבעיה שלי. איזה 30% מהמשחק אתה נמצא בעולם הצללים והוא גורם להרגשה מדכאת שגורמת לך לסלוד ממנו.
    אין ספק שאקוז משחק מעולה, הוא פשוט מרגיש טיפה מרוח מדי לטעמי.
    כמה שאהבתי את פריים, אין על סופר מטרויד
    המשחק האהוב עלי בעידן 16 הביט.
    אני באמת מתגעגע לעובדה ששם אי אפשר היה להחליף נשקים, נשק משתדרג זה הכי אחי!
    יריה רגילה, ירית קרח, ירית גלים... מי צריך בכלל כמה סוגי נשקים? חצי מהכיף בסופר מטרויד היה לחזור לאזורים הראשונים ולפצח את היצורים תוך שניה עם הקרן קרח/גלים שלך (למה לעזאזל אני צריך טילים רגילים כשיש לי סופר טילים כבר?) ולפתוח אזורים חדשים.
    עוד משהו שהפריע לי באקוז היא העובדה שהייתה תחמושת לנשק, כל כך לא מטרוידי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    רטרו גם אמרו שסוף סוף הווייב בים חוזרת לתפקוד המקורי שלה, ירי דרך קירות!
    בשילוב עם הx-ray visor זה קטלני XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי PTii
    רטרו גם אמרו שסוף סוף הווייב בים חוזרת לתפקוד המקורי שלה, ירי דרך קירות!
    בשילוב עם הx-ray visor זה קטלני XD
    OMG... סאמוס משתמשת ב-WallHack?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    OMG... סאמוס משתמשת ב-WallHack?
    מישהו פה לא שמע על ה-SpeedBooster ככל הנראה (;

כדאי לך מאוד לשחק גם במשחקים הדו-מימדיים, הם מצויינים.
    שתף ב-Google+

הרשמה