תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    היי שוב אני עם השאלות האחרונות להיום:
    מה יותר שווה לי לקנות XBOX 360 או PS3 מי מהם הוא יותר טוב?
    ובכלל איפה הכי שווה לקנות?
    אני חשבתי לקנות AMZON
    ומתי ?עכשיו או לחכות קצת?

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    עכשיו. יותר שוה לך לקנות את ה-360.. בעתיד- לא יודע אבל סביר להניח שגם את ה-360

אני את שלי הזמנתי שלשום ואני מקווה בע"ה שהוא יגיע..
    אני לא חושב שאמזון שולחים לארץ וזה גם יעלה לך די יקר עם המכס..אז תעשה את השיקולים שלך.. זה עוד 30% בערך..

לפי דעתי תקנה עכשיו...
    אני גם עשיתי את החישובים שלי המון זמן (יותר מחודשיים) וראיתי שה-360 הרבה יותר שווה ומזה מכשיר פיצוץ.. אז לפי דעתי קח אותו..

זה גם תלוי בשיקולים הכלכליים שלך.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אמזון לא שולחים לארץ? אתה בטוח? כי נראה לי שהם שולחים כמעט לכל חור בעולם
    אבל איפה אתה קנית? וכמה זה עלה לך בדיוק? השאלות האלה די יעזרו לשיקולים הכלכליים שלי
    אני לא בדיוק עשיר.
    אתה מבין אני בן 16 ונכון לעכשיו יש לי 2850 ש"ח בבנק ובקרוב זה ימשיך לעלות מצאתי עבודה ,
    השאלה היא אם זה לא יאכל את כל החסכונות שלי, באמזון ראיתי שזה יצא לי בסביבות ה-1600 שזה לא נורא כל כך השאלה היא כמה זה פה...
    עוד תגובות יתקבלו בברכה

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Mpower
    אמזון לא שולחים לארץ? אתה בטוח? כי נראה לי שהם שולחים כמעט לכל חור בעולם
    אבל איפה אתה קנית? וכמה זה עלה לך בדיוק? השאלות האלה די יעזרו לשיקולים הכלכליים שלי
    אני לא בדיוק עשיר.
    אתה מבין אני בן 16 ונכון לעכשיו יש לי 2850 ש"ח בבנק ובקרוב זה ימשיך לעלות מצאתי עבודה ,
    השאלה היא אם זה לא יאכל את כל החסכונות שלי, באמזון ראיתי שזה יצא לי בסביבות ה-1600 שזה לא נורא כל כך השאלה היא כמה זה פה...
    עוד תגובות יתקבלו בברכה
    בארץ זה עולה 3400 בערך בלי פריצה.
    אתה לא תקנה את זה ב1600. שכחת להוסיף מכס ומע"מ וזה מגיע כבר ל-3000 שקלים.
    הסיכוי היחיד שלך לקנות אקסבוקס 360 ב400 דולר זה לבקש מאיזה קרוב/חבר בחו"ל לקנות לך שם ולהביא את זה לארץ ולהסתכן בלא לעבור במכס.

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    לא אחי... אמזון לא שולחים לארץ.
    אני גם הזמנתי מהם אבל דוד שלי גר שם וזה נשלח אליו והוא מביא..
    הזמנתי את המכשיר ב-400$ וקניתי עוד מלא דברים אז זה יצא די יקר..(כשמשקיעים משקיעים עד הסוף (: )
    אני גם עוד מעט בן 16 אחי.. אני הצלחתי לחסוף בערך 800 ש"ח וההורים משלימים..
    בארץ זה די יקר זה 3400 ש"ח ..אני מקווה בע"ה שהכל יגיע והכל יהיה בסדר..אני מחזיק אצבעות..
    אם יש לך עוד שאלות תשאל בכיף אחי..היה לי אותו סיפור לפני שלושה ימים ...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    3400??????
    זה ממש יקר פי 2 מאירופה וארה"ב
    זה בלתי אפשרי ככה זה אותו הדבר עם הכל פה כמו למשל מכוניות
    אם אתם שואלים אותי צריך לעשות שביתת צרכנים למשהו כמו שבוע אולי יותר שבה אף אחד לא יקנה כלום!!!!!
    עד שיורידו את אחוז המכס והמע"מ הגבוהים מדי האלה.
    למה שאנחנו נשלם פי 2 ממה שמשלמים באירופה? למה?
    אחרי הכל המצב הכלכלי באירופה טוב בהרבה מזה של ישראל ובכל זאת אנחנו צריכים לשלם יותר על כל דבר כמעט זה פשוט נוראי.
    תקחו בחשבון שארה"ב המחיר של למשל 400$ זה אחרי המיסים שלהם.(זה בדוק)
    (הייתי מבין אם חלק מהכסף היה הולך לראשות הציבור כמו למשל ארגוני נזקקים אבל לא זה הולך מרצדס של חברי הכנסת במקום) (אני אישית בעד נתינה לניזקקים וכשאני יכול אני תורם)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זה יקר לא בגלל המכס, אלא בגלל שיבואנים מנסים לעשוק אותך.
    זה לא כמו מכוניות שיש בערך 100% מכס ומע"מ ובגלל זה ההבדל. זה סתם כי זה נחשב עדיין נישה בארץ ולא מתייחסים לזה ברצינות.
    לדעתי תוכל למצוא מקום בארה"ב שמוכר את זה אולי אפילו בטיפה פחות מ-400$. גם אם תוסיף לזה מכס ומע"מ ומשלוח אתה תגיע לאזור ה600$. עדיין עדיף מלקנות מיבואן בארץ.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כשאמרתי כמו מכוניות התכוונתי בכלליות כדוגמא לא משנה...
    ושכחת להוסיף את ה כרטיס טיסה לארה"ב שזה עוד 600$-1000$ בקיצור נראה לי שהגעתי למסקנה
    עדיף לי לחכות שנה או משהו כזה שהמחיר ירד ושהקונסולה והמשחקים שלה יהיו יותר נפוצים בארץ.
    אבל אני עדיין נשאר עם דעתי לגבי השביתה אפשר לארגן משהו לא?די בקלות אפילו אני חושב לפחות
    ש 60% יסכימו להשתתף אבל זו דעתי....
    מה אתם חושבים?

הרשמה