תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    היום (בעוד שעה וחצי) אני מקבל את התעודה שלי... ההורים שלי אמרו לי במפורש שאם אני לא מוציא 85 במתמטיקה אני נפרד מהמחשב עד שאני מוכיח להם שאני לומד יותר ברצינות, והמורה שלי אמרה לי ביום חמישי במפורש שאני מקבל 80. ניסיתי לשחד אותה אבל נחשלתי, מה לעשות, המורה מסורתית...

מה רע ב80 הקבצה א'? שתבינו שזה הממוצע שלי כשאני לא לומד... אני אחד מגאוני הדור... בכל מקרה, הציונים הגרועים באים כי אני מזלזל, ולא לומד. אז ההורים שלי יודעים שעל ידי זה שהם יקחו ממני את המחשב אני אהיה חייב ללמוד יותר למבחנים ולהוציע 90+. המבחן הבא במתמטיקה הוא בעוד חודש בערך, ואני הולך על 100 הפעם.

מה שאני רומז כאן זה שאני לא אשחק כנראה בזמן הקרוב, אולי אציץ בפורום מפעם לפעם בבית של חבר. יכול להיות שהעונש יתבטל מוקדם מהמצופה, או מאוחר. מה שאני מבקש זה לא להעיף אותי מהגילדה :sad3:

למפגש אני בכל זאת יבוא

ניפגש בזמנים טובים יותר!

בי בי
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    לול... איזה כתה אתה?

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    הקבצות זה כיתה ח-ט
    ולגאון הדור.. החומר שלומדים בכיתות האלה זה שטויות כל אדם שמשקיע מינימום מאמץ יכול להוציא 100..

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    בהצלחה עם זה .

אם ההורים שלי היו חשובים על דבר כזה מתי שקיבלתי פעם ראשונה אפס בבחון במתימטיקה אולי עכשיו הייתי חושב על אונברסיטה ולא על מכללה ...
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    נצרת עלית
    כאב לשמוע על שחקן WOW שניגמל העולם הוא מקום מעוד האכזרי א..

הרשמה