תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    טוב, בגלל הבקשה של ננסק חשבתי שנעשה עץ שכל אחד יוכל לכתוב על הצבא שלו, למה הוא אסף וכל זה, רק חשבתי שעדיף לעשות זאת בעץ נפרד ולא באותו עץ, לכל מי שיש שאלות שישאל.. אני מוכן לענות על הכל..
    אוקי, הצבא שלי,
    מלכי הקברים

מאדמות המדבר שכוחות האל היתעוררו מחדש מלכים בני אלפי שנים וצבאותיהם העצומים, זועמים על שובם לפני המועד ועל נפילת האימפרייה העתיקה שלהם, זועמים על העובדה שלא חזרו לחיות חיים מלאים, אלה נקלאו בצורת חיים ללא חיים, בחיי נצח בטור אל מתים מעונים, בזעמם הם הפנו את צבאות העל מתים העצומים שלהם אל עבר כל דבר חי מסביבם, בניסיון אחרון להשיב את גדולה של האימפריה העתיקה.

בטור הגנרל של מלכי הקבים תצעיד לקרב המוני שלדים מתוגברים אל ידי חילות פרשים ויצורי גהנום אשר נבנו מעצמות אדמת המדבר וקסם, מרכבות אדירות אשר ירמסו את היריב מלכים רבי עוצמה וכוהנים, אשר יוכלו להחזיר את החיילים נופלים

אני אישית אוהב את הצבא הזה חוץ מבגלל המשחקיות בגלל המיניאטורות עצמן, למרות שאפשר לחשוב שהצבא הוא חד גווני זה ממש לא נכון, קשה להאמין שתוכלו למצוא שתי צבאות על מתים דומים.... כי למרות שרובם עצמות, הלבוש שלהם מלא צבעים ואבני חן, וגם העצמות עצמן יכולות להיצבא בכלכך הרבה סוגים שזה קשה להאמין, והצבא גם מגוון בצורה יוצאת דופן, הוא לא רק כמויות של שלדים, יש גם מרכבות ויצורים מדהימים, הצבא יכול להיות צבא גמיש מאוד ומאוד מעניין למשחק
    עוד אחת לסיבות שלי לאהוב את הטומב קינג היא איש אשר אוסף צבא שלדים מסוג אחר אשר שמו בישראל הוא הארל, ושמו בפורומים הוא גום, הוא עושה לשלדים שלו את מה שנקרא קינוורט, הוא מוריד ומוסים להם חלקים משנה אותם, בין בניותיו ניתן למצוא את איבל מוזס[ משה המרושע] שזהוא שלד המחזיק משהו שנראה כמו לוחות הברית, ואת סופר זומבי, שתי שלדים,אחד כזה מרים את היחד וביד שלו יש את הזומבי השני עם גילמה כזה ובתנוחת סופרמן.
    זה מה שאני אוהב בשלדים.. שחוץ מזה שהם גמישים בצורה משחקית.. הם גמישים בורה פיזית.. ואפשר להיתעלל בהם ואף אחד לא יגיד מילה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בכלל לא הכרתי את מלכי הקברים, תודה!

נכון לעכשיו הצבא שהכי מוצא חן בעיני הוא הגמדים. המיניאטורות שלהם נראות עקשניות וחסונות בדיוק כמו האופי שלהם, ויש להם המון דברים קטנים ומגניבים - למשל ה-slayers, גמדים שהפכו לחצי-מטורפים צמאי דם בגלל שהם איבדו את כבודם (דבר נורא ואיום בעיני גמד), והמיניאטורות שלהם צבועות בצבעים עזים בניגוד חד לצבעים הרגילים של הגמדים; או ה-Grudge thrower, קטפולטה שעל הקליעים שלה חרוטים דברי נאצה נגד האויבים של הגמדים, כדי להשליך באופן מילולי את הטינה שלהם על פני האויבים. זה מעולה.
    שתף ב-Google+

הרשמה