תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הודעה לגילדת הברית שלנו, Zion Crusade:
    הייתי רוצה לארגן פשיטה על instance נמוך-דרג מתישהו בסופהשבוע הקרוב, כנראה שבת בערב. כנראה DM, שאם אני לא טועה מתאים כבר מדרגות 17 עד 22, ולכן עדיף לטווח הדרגות של החבר'ה בגילדה.

מי שרוצה להשתתף, שירשום את עצמו כאן בבקשה.

אני Tashar, שאמאן, כנראה על תקן המרפא שלנו (כי אין לנו כוהן).

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני לא חושב שזה אפשרי להיכנס עם קבוצת פשיטה לתוך מבוך שבנוי לחמישה שחקנים, אבל נשמע לי רעיון נחמד. אם תצטרכו Tank, הדמות רמה 61 שלי תשמח לעזור

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Brin
    אני לא חושב שזה אפשרי להיכנס עם קבוצת פשיטה לתוך מבוך שבנוי לחמישה שחקנים, אבל נשמע לי רעיון נחמד. אם תצטרכו Tank, הדמות רמה 61 שלי תשמח לעזור
    חחח לקחתי את Dindel לDM והיינו שם עם LVL 39 WAR, הוא זין שם לכולם את הצורה ובכל זאת הייתי צריך לפוצץ בHEALS ובRESS.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נכתב במקור על ידי Brin
    הכוונה היא כמובן לא ל-raid אמיתי, אלא פשוט לארגן קבוצה של הגילדה בשביל המבוך.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    בלי להעליב, brin, זה יהרוס הכל עם דמות בדרגה 61 תהיה שם
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אפשר להכנס זה לא ייתן כלום.
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני אבוא . אבל אני רמה 23 ובטח כולם יעלו רמות עד שנעשה את הraid אז אולי נעשה BFD

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עדכון: שעת המפגש היא 16:30, ביום שבת אחר הצהריים.
    נעשה כנראה את BFD, או את gnomer (נראה באיזה דרגות כבר נהיה עד אז =) ), ומי שצריך לעשות מסע של כמה דקות כדי להגיע לשם, תגיעו בבקשה קצת יותר מוקדם.
    כולם מוזמנים, מקסימום נתחלק לשתי קבוצות.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    (חפצים ירוקים לא נחוצים, מתכות ואבני חן יתרמו למען אמני הגילדה- חפצים ירוקים
    ל reguards, ואבני חן מתכות ל tashar/yoavenzru.)
    מקובל אליכם?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    לפי מה שהבנתי מעכשיו חפצים לדסנצ'אנט הולכים ל GWYFFIN ושם כבר מחליטים מי מקבל מה...

בכל מקרה כמו שכבר אמרתי ל ננסק, אני אנסה להיות שם , לא מבטיח כלום אבל כי אני מסיים לעבוד רק ב 16:00 ועד שאני מגיע וזה , ואוכל , מקלחת בלאגנים

קיצר נראה. ולדעתי עדיף כבר לעשות stockade ץ
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני כבר רמה 30 עוד מעט 31 מקווה שנעשה Gnomergan אם לא אז אני יכול לעזור ב BFD

הרשמה