אז ככה, אתם צריכים את התוכנה הזאת שנקראת IMG TOOL בגרסא 2.0.
http://grandtheftauto.filefront.com/...44920#Download

עכשיו אני אתן הסבר קטן, בתוך תיקיית המשחק שלכם ישנה תיקייה בשם Models ובתוכה קובץ מסוג IMG שאותו פותחים עם התוכנה הנ"ל. בקובץ זה נמצאים כל הפריטים הויזואלים במשחק כגון; עצים, חנויות, מדרכה, כבישים, מכוניות, נשקים וכו', לכל פריט ישנם 2 קבצים, DFF ו-TXD. לכן אתם צריכים להיזהר מאוד כשאתם מתקינים מודים ידנית, אתם עלולים למחוק קובץ חיוני בטעות וזה ידפוק לכם את כל המשחק. עצה שלי, אם יש מספיק מקום תגבו את כל הקובץ, למרות שהוא שוקל בין 700 ל-800 מגה.

אז ככה, את המוד של המכונית או הנשק שהורדתם תשימו בקובץ אחד ולידו תפתחו קובץ שני שעליו תשימו את הגיבוי של המכונית הישנה למקרה שהחדשה לא תעבוד.

תפתחו את התוכנה ותלחצו על OPEN.


תבחרו את תיקיית המשחק של ה-GTA, בתוכה יש תיקייה שקוראים לה Models ובתוכה יש קובץ שקוראים לו gta3.img תבחרו אותו.


תיפתח לכם הרשימה של כל הפריטים במשחק!


נגיד שנשק שאתם רוצים להחליף הוא AK47, תסתכלו על שם הקובץ שהורדתם תעתיקו אותו והוא למקרה שלנו ak47.dff והקובץ השני ak47.txd, עכשיו תלחצו על Edit ואז על Find.


ובחיפוש תרשמו את אחד מהקבצים DFF או TXD לא משנה איזה.


תראו שהקובץ נמצא, תלחצו מקש ימני בעכבר ותבחרו Extract תבחרו את התיקייה השניה שדיברתי עליה בהחלה היא תיקיית הגיבוי.


ועכשיו תלחצו על אותו קובץ מקש ימני שוב, ותבחרו את האפשרות Delete. אפשרות זו תמחוק את הקובץ. עכשיו תעשו אותו דבר לקובץ המקביל, זאת אומרת עם עשינו את זה לקובץ DFF אז עכשיו ל-TXD.

עכשיו תלחצו על Commands ותבחרו Add file, ותבחרו את התיקייה עם המוד החדש ותעלו את שני הקבצים, שימו לב! אם תבחרו את שני הקבצים ביחד התוכנה תעלה רק אחד מהם! לכן תעלו את שני הקבצים אחד אחד!. שימו לב גם שהעלתם את הקבצים של המוד החדש ולא של זה שגיביתם!


אז בגדול מה שהתוכנה SAMI עושה זה את כל התהליך הזה, הבעיה היא שהיא מחליפה רק את כלי הרכב בג'י טי איי ולא את הנשקים, לכן נשקים יש להעלות ידנית.

זהו! סיימתי, תודות מיוחדות לי ולעצמי!

!GuY050-The Warior is inside!

!VIP 4 Ever Bitch!