תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    אתמול התקנתי את מערכת ההפעלה החדשה של MS, ואני חייב לומר שאני חש שזאת הייתה אחת הטעויות המשוועות ביותר שעשיתי בחיי. לא רק ששום משחק לא רץ על התוכנה טוב, אלא כל משחק שאני מנסה להפעיל פועל במהירות של בערך 60% פחות טוב מאשר ב-XP.

אכזבה.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    הגיע הזמן לשדרג את הP3 אני על VISTA ואין לי שום בעיות...
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אני אישית נשארתי על XP SP1 , הספי 2 תמיד עשה לי בעיות , לך תדע למה , אולי המחשב חלש מדי לזה ... ותמיד לאגים , לאגים מטורפים ... או אלוהים, אני נזכר בפעמיים שעידכנתי ... שבועות של זוועה , נסיונות נואשים לתקן את זה...

קיצר , W 3.11
    אם משהו זוכר את זה בכלל , הגירסא הכי טובה ללא ספק!

נכתב במקור על ידי MrChapel
    הגיע הזמן לשדרג את הP3 אני על VISTA ואין לי שום בעיות...
    המחשב שלי אמור להריץ את זה בלי בעיות, הוא חזק ביותר. מה גם, הוא מריץ את ויסטה כמו גדול. אבל שום משחק לא פועל כמו שצריך, ואיך אני יודע שזאת לא בעיה בחומרה? כי גם המוזיקה מגמגמת. ויסטה פשוט בנויה לא טוב! :mad:

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לדעתי זה מגיע לכם כי התקנתם ויסטה. זה פשוט לא פייר שלי אין את זה.
    בכל מקרה, תנסה לשאול בתמיכה הטכנית של המשחק, אני די בטוח שיש שם משהוא על זה.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    גם לי עלתה השאלה האם המשחק יתמוך בvista או לא, בגלל שממה שאני זוכר כששדרגתי ל-xp במחשב הישן שלי היו מלא משחקים שהיו מותאמים ל-me ולא עבדו. blizz הם חברה גדולה- הם לא יפסידו לקוחות ל microsoft ובזה אתה יכול להיות בטוח- אם יש בעיה בהתאמות של המשחק למערכת החדשה בליזז תוציא פאט'צ או משהו אחר שיסדר את זה. למרות זאת נשמע שיש לך בעיות לא רק עם המשחקים עצמם- בנוסף למה שאמרו פה לגבי טלפון לתמיכה הטכנית של המשחק תנסה להתקשר גם להד ארצי היבואנים הרשמיים לוודא אם דיווחו על עוד בעיות של אנשים שהתקינו את המערכת ולא מצליחים לשחק, בנוסף לכך תתקשר לתמיכה הטכנית של מייקרוסופט בישראל. יכול להיות שאכן מדובר בבעיה במערכת ההפעלה וזה למה אף פעם לא קונים אותן ישר כשהן יוצאות.. תחכה לשדרוג של המערכת או לשדרוג של בליזז. אם תתקשר בסופו של דבר לכל מרכזי התמיכה ואף בעיה כזאת עדיין לא דווחה - סיכוי גדול שזאת בעיה במחשב.

ד"א - גם לי יש מחשב חדש, לא מותקנת עליו ויסטה אבל קיבלתי אותו ב-20.9 , כשרציתי לדעת אם יש מצב שהוא יריץ את ויסטה הורדתי את התוכנה של מיק שבודקת את כשירות המחשב שלך להריץ את המערכת, נוכחתי לדעת שהמחשב מסוגל להריץ אותה בלי בעיה- אך כמה מרכיבי החומרה שיש לי יותאמו למערכת רק בעזרת windows update שאני אצטרך לעשות כשאתקין אותה- תנסה- אולי זה יעבוד

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    וכמה זיכרון יש לך? יש 1GB?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני התנסיתי עם הויסטה, עם זיכרון של 2G, והתאכזבתי. מה לעשות, עוד מוצר של Microsoft

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי sunny
    המחשב שלי אמור להריץ את זה בלי בעיות, הוא חזק ביותר. מה גם, הוא מריץ את ויסטה כמו גדול. אבל שום משחק לא פועל כמו שצריך, ואיך אני יודע שזאת לא בעיה בחומרה? כי גם המוזיקה מגמגמת. ויסטה פשוט בנויה לא טוב! :mad:
    Vista בנויה בצורה מעולה, לא יודע מה אתך אבל אין שום משחק שלא עבד לי על Vista, ורוב התוכנות רצות יותר מהר עם הזמן.
    אם יש לך 512MB אל תצפה ממנה לרוץ, בוודאי שגם עם יש לך עותק לא מקורי ואיזה RC ענתיקה אל תצפה ממנה ליותר מידי.
    וכל עוד לא קיבלת Volume license מMS ישראל, אני באמת לא חושב שיש לך מוצר מקורי.
    לשנוא את MS זה מאוד קל.
    Chapel Dreanie Paladin
    Guild Master - Vengeance Inc
    Karazhan

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי MrChapel
    לשנוא את MS זה מאוד קל.
    וגם נורא כיף!
    נשבר הזין.

הרשמה