תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    בחודש פבואר יוצא המשחק וירטואה פייטר 5 לפס3(נכון אחרי כמה חודשים הוא יוצא ל360 אבל זה לא העניין)...אז..מי יקנה דווקא בפבואר בגלל המשחק הזה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לי יש 360 אז הPS3 בנושא הזה לא רלוונטי בכלל
    חוץ מזה בטח ממילא ב-360 יהיו דברים אקסטרה כמו משחק רשת טוב יותר בLIVE אאקסטרה שלבים/דמויות/מודים וכו'...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

חוץ מזה בטח ממילא ב-360 יהיו דברים אקסטרה כמו משחק רשת טוב יותר בLIVE אאקסטרה שלבים/דמויות/מודים וכו'...
    טוב, חלאס.
    הבנו שיש לך קונסולה ירוקה ואתה אוהב אותה.
    תפסיק להדחף לכל ת'רד ולכתוב כמה היא טובה, ואיך אתה גומר עליה.

בקשר לשאלה, לדעתי עדיף לחכות חודש להשקה האירופאית, גם יהיה לך עוד מלאי של משחקים לקנות עם VF5, וגם יהיה יבוא רשמי.
    מה הקטע להזמין את הקונסולה מאיפשהו בחו"ל כדי לקנות משחק אחד, כשחודש אחר כך יש השקה אירופאית לקונסולה.

וד"א, ויגיימס, מה עם ההודעה של ישפאר?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי moonjib
    טוב, חלאס.
    הבנו שיש לך קונסולה ירוקה ואתה אוהב אותה.
    תפסיק להדחף לכל ת'רד ולכתוב כמה היא טובה, ואיך אתה גומר עליה.

בקשר לשאלה, לדעתי עדיף לחכות חודש להשקה האירופאית, גם יהיה לך עוד מלאי של משחקים לקנות עם VF5, וגם יהיה יבוא רשמי.
    מה הקטע להזמין את הקונסולה מאיפשהו בחו"ל כדי לקנות משחק אחד, כשחודש אחר כך יש השקה אירופאית לקונסולה.

וד"א, ויגיימס, מה עם ההודעה של ישפאר?
    נדחתה למחר (בתקווה שלא תדחה עוד).

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    נדחתה למחר (בתקווה שלא תדחה עוד).
    אוף, איזה באסה...
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי חייזר
    בחודש פבואר יוצא המשחק וירטואה פייטר 5 לפס3(נכון אחרי כמה חודשים הוא יוצא ל360 אבל זה לא העניין)...אז..מי יקנה דווקא בפבואר בגלל המשחק הזה?
    moonjib, ברור שעדיף לחכות לגירסה האירופית, אין מה לחפש בגירסה האמריקאית והיפנית, מהסיבות שאתה כבר בטח יודע. :smiling:
    רונן, אפשר לדעת מאיפה אתה מקבל את האיפורמציה על ישפאר?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני חושב שהם מודיעים להם ישירות.
    הרי הם אתר המשחקים הגדול בארץ, אז אני מניח שיש להם קשרים כשזה נוגע לדברים כאלה.

אם לא, איפה יפרסמו את זה, בנענע נט/ynet מחשבים?!
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אתה צריך לשנות את השם של הסקר ל-מישהו בכלל יקנה את הפלייסטיישן 3 עם המחירים האלה?!?!?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אולי בגלל הפרשי המחיר המטורפים?

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    דבר ראשון המחיר 4500 שקל זה המחיר לחנויות...לא תמצאו-לפחות בחודש הראשון מכשיר פחות מ4999 שקל...
    אז...מי יקנה את המכשיר בגלל ורטוא פייטר 5?למה אני שואל?כי רוב המשחקים לא שווים...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אולי בגלל הפרשי המחיר המטורפים?
    מסכים איתך (אחרי שראיתי את ההכרזה), המחיר של ישפאר פשוט לא מתקבל.

נכתב במקור על ידי חייזר
    דבר ראשון המחיר 4500 שקל זה המחיר לחנויות...לא תמצאו-לפחות בחודש הראשון מכשיר פחות מ4999 שקל...
    אז...מי יקנה את המכשיר בגלל ורטוא פייטר 5?למה אני שואל?כי רוב המשחקים לא שווים...
    נראה לך שהחנויות קונות את הקונסולה ב-4500!
    הם קונות אותה בהרבה פחות.

ואני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל Xbox 360 for the win
    אין מצב שאני קונה PS3, לפחות לא בכמה שנים הקרובות, כי אני יודע שרק עוד כמה שנים המחיר יירד למשהו הגיוני.
    אני מוכן לקנות את הקונסולה כשמחירה יהיה 2500 ומטה.

ואולי אני בכלל אביא קונסולה מארה"ב, יש לי משפחה שם. אבל עדיין, לא בשנה הקרובה.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    ברור שהם קונות בפחות!אבל בצורה רשמית כל מכשיר עולה להם 4500 שקל מישפאר!
    רשמי...אחי..רשמי.
    אין סיכוי שבהתחלה תוכל אתה או כל אחד אחר ללכת לחנות רשמית של סוני ולקנות ב4500 את פס3!
    לפחות יעלה 4999 שקל...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי חייזר
    ברור שהם קונות בפחות!אבל בצורה רשמית כל מכשיר עולה להם 4500 שקל מישפאר!
    רשמי...אחי..רשמי.
    אין סיכוי שבהתחלה תוכל אתה או כל אחד אחר ללכת לחנות רשמית של סוני ולקנות ב4500 את פס3!
    לפחות יעלה 4999 שקל...
    moonjib צודק. המחיר הרשמי לצרכן הוא 4500 שקל. בד"כ המחיר אף פעם לא עולה מעל המחיר הרשמי - מחיר המחירון, כי אז כבר עדיף לך לקנות ישירות מהיבואן. המחיר בחנויות (או "מחיר השוק") הוא כמעט תמיד נמוך ממחיר המחירון ורק במקרים בודדים (להערכתי גם במקרה הזה של יבוא בלעדי כמו בישפאר) הוא גם נצמד למחיר המחירון.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אז אני קונה במרץ גם עם ה-4500 זאת האופציה הכי טובה, בסוף להביא קונסולה לארץ (בלי לסוע לחו"ל) לא יוצא הרבה יותר זול ויש הרבה יותר מדי סיפורים על מכשירים (במיוחד של מיקרוסופט) שיוצאים בהשקה ומתחממים יותר מדי ושורפים פיוזים וכו' - עדיף אחריות.
    חוץ מזה יש לי מסך HD ואני מת כבר לראות עליו משחקים וסרטים ברזולוציה גבוהה, תחשבו על זה ככה כמה עולה היום נגן Blu-Ray? משהו כמו 4000 ש"ח אז יש לי נגן ובנוסף כל האפשרויות של הPS3.
    עסקה לא רעה אם אתה בכל מקרה מחפש נגן...

ומי שמפקפק בקשר לפורמט שילך לסיקור של IGN מ-CES אפשר פשוט לראות שם כל אולפן וה-line up של סרטי בידירום שהוא מוציא ו-HDDVD? nowhere to be seen...

ד"א
    PS2 יש לי מאז 2001 ואני עדיין משחק בה נכון להיום וכונן DVD קניתי למחשב עוד ב-1999 בבלוקבסטר היה מקסימום מדף אחד של סרטים וכולם אזור 1 (אמריקאים)...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נגן עולה חצי מזה, ויש אולי איזה שלושה סרטי בלו ריי שאתה יכול לראות היום. ועד שהרשימה תגדל קצת יותר ובאמת יהיה טעם לנגן בלו ריי (למרות שאין סיבה לקנות כי הHDDVD במילא הולך לקחת בגדול) נגן כבר יעלה בסביבות ה-200$. מי שקונה PS3 בשביל הסרטים עושה שטות יותר גדולה אפילו ממי שקונה PS3 בשביל מבחר המשחקים שיש היום

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    נגן עולה חצי מזה, ויש אולי איזה שלושה סרטי בלו ריי שאתה יכול לראות היום. ועד שהרשימה תגדל קצת יותר ובאמת יהיה טעם לנגן בלו ריי (למרות שאין סיבה לקנות כי הHDDVD במילא הולך לקחת בגדול) נגן כבר יעלה בסביבות ה-200$. מי שקונה PS3 בשביל הסרטים עושה שטות יותר גדולה אפילו ממי שקונה PS3 בשביל מבחר המשחקים שיש היום
    כן הנביא גל...
    לקבוע בחריצות כזאת זו ממש טיפשות, אל תהיו טיפשים...
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

צא מהסרט חמודי.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Novril
    צא מהסרט חמודי.
    אה, נובריל, מה קורה בנאדם? כבר התגייסת?
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אה, נובריל, מה קורה בנאדם? כבר התגייסת?
    אממ מי אתה?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    rrrrrright, בדר"כ לפני שקובעים דברים צריך לבדוק אותם,
    כנס עכשיו לחנויות באינטרנט תראה כמה BD מוכרים וכמה HDDVD... בקשר לנגן סמסונג מוכרת כרגע נגן בלוריי דור ראשון באירופה ב-800 יורו הגירסה היקרה שלה-PS3 עולה 600 יורו אני מניח שאתה מבין מה זה הפרש של 200 יורו. ושים לב לא אמרתי שאני רוצה לקנות בשביל סרטים, בראש וראשונה בשביל משחקים אבל הכונן הזה הוא פלוס גדול מבחינתי...

הרשמה